„Olimpas“ pergale atidarė mažojo finalo seriją

Klaipėdietis Julius Kazakauskas pirmose Nacionalinės krepšinio lygos („7bet-NKL“) mažojo finalo serijos rungtynėse buvo sunkiai sulaikomas, o jo atstovaujama Palangos „Olimpo“ ekipa rezultatu 87:79 (18:19, 26:19, 20:14, 29:21) pranoko Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“.

J. Kazakauskas šiose rungtynėse surengė rezultatyviausią karjeros pasirodymą „7bet-NKL“ - per 31 minutę pelnė 29 taškus (5/6 dvit., 3/9 trit. 10/11 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 41 naudingumo balą.

Kitas „Olimpo“ ekipos klaipėdietis Marius Runkauskas prie pergalės pridėjo 10 taškų (1/5 trit.).

Iš marijampoliečių išsiskyrė Domantas Vilys, pelnęs 20 taškų (4/11 dvit., 1/6 trit., 9/9 baud., 5 rez. perd.), ir Dominykas Domarkas, surinkęs 13 taškų.

Palangiškiai mažojo finalo serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį - 1:0, o antroji komandų akistata vyks ketvirtadienį nuo 18 val. Marijampolėje.

Į Palangą komandos dar tikrai sugrįš - trečioji akistata planuojama Palangos arenoje (Sporto g. 3) balandžio 21 dieną (sekmadienį) nuo 15 val.

Šiandien Jurbarke startuoja ir „7bet-NKL“ didysis finalas. Aikštės šeimininkas „Jurbarkas-Karys“ su patyrusiais veteranais Mindaugu Lukauskiu, Tomu Delininkaičiu ir Vytautu Šarakausku priims šiemet įspūdingai rungtyniaujančius „Kretingos“ krepšininkus. Dvikovos pradžia - 19 val.

FOTO APRASAS KARJEROS REKORDAS. Klaipėdietis Julius Kazakauskas (su kamuoliu) ne žodžiais, o veiksmais įrodinėja, kad „Olimpo“ komanda šiemet iškovos bronzos medalius. Jis pirmose mažojo finalo serijos rungtynėse per 31 minutę pelnė 29 taškus, po krepšiais atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 41 naudingumo balą.

FOTO AUTORIUS „ReAl moments“ (Reivytis ALFREDAS) nuotr.