"Žalgirio" krepšininkai atsirevanšavo Martyno Pociaus ekipai

Lietuvos čempionas Kauno "Žalgiris" vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų "Top-16" etapo aštuntojo turo rungtynėse E grupėje ketvirtadienį namuose 72:59 (23:8, 19:16, 12:19, 18:16) nugalėjo Stambulo "Galatasaray Liv Hospital" (Turkija) komandą, kuriai atstovauja Martynas Pocius.

Sėkmingai rungtynes pradėję šeimininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 23:8, po antrojo - 42:24. Trečiajame kėlinuke svečiai kiek sumažino atsilikimą, bet dviženklį pranašumą žalgiriečiai išsaugojo iki rungtynių pabaigos.

"Žalgiriui" (3 pergalės/5 pralaimėjimai) 12 taškų pelnė Paulius Jankūnas (9 atk. kam.), 11 - Edgaras Ulanovas, 10 - Vilas Čeris (Will Cherry), 9 - Džeimsas Andersonas (James Anderson), 8 - Darius Songaila, 7 - Lukas Lekavičius, 6 - Artūras Milaknis, 5 - Symas Sanderis Venė (Siim Sander Vene), 4 - Robertas Javtokas.

Stambulo ekipoje (2/6) Sinanas Giuleras (Sinan Guler) surinko 16 taškų, Džastinas Karteris (Justin Carter) ir Keremas Genliumas (Kerem Gonlum) - po 13.

M. Pocius per 11 min. taškų nepelnė (dvitaškiai 0/2, tritaškiai 0/1), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po dukart suklydo ir prasižengė.

Kauniečiai minimaliai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 37-36 ir atliko gerokai daugiau rezultatyvių perdavimų (18 ir 10 rez. perd.).

Pirmojo rato rungtynėse Stambule pergalę 78:69 iškovojo Turkijos klubas.

Kitas rungtynes "Žalgiris" žais kovo 4 dieną svečiuose su Berlyno ALBA (Vokietija) komanda.