Pirmosiose rungtynėse - lygiosios

Ketvirtadienį Švedijos Norčiopingo mieste Lietuvos jaunimo (U-19) futbolo rinktinė pradėjo Europos čempionato atrankos elitinio etapo varžybas III grupėje.

Lietuviai pirmose rungtynėse susitiko su turnyro šeimininkais švedais. Susitikimas baigėsi lygiosiomis - 1:1. Pirmieji įvartį (15 min.) įmušė švedai, o mūsiškiams išlyginamąjį pelnė Benas Spietinis.

Lietuvos jaunimo (U-19) rinktinei šiandien atstovavo ir trys Klaipėdos "Atlanto" futbolininkai: vartininkas Edvinas Gertmonas žaidė visas rungtynes, Skirmantas Rakauskas buvo pakeistas 68 minutę, o Dovydas Virkšas aikštėje pasirodė nuo 46 minutės.

Kitose III grupės rungtynėse Rusijos devyniolikamečių rinktinė rezultatu 1:0 (0:0) įveikė bendraamžius iš Belgijos.

Šeštadienį lietuviai susitiks su rusais.