LSKL čempionate – klaipėdiečių pergalės

Pirmadienio vakarą Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate pergales iškovojo abi uostamiesčio ekipos – Klaipėdos universitetas (KU) ir LCC tarptautinis universitetas.

KU į priekį tempė neptūniečiai

Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate iškovojo antrąją iš eilės pergalę. Šįkart Osvaldo Kurausko ir Mindaugo Stačio treniruojami klaipėdiečiai namuose rezultatu 86:69 (26:15, 16:23, 21:14, 23:17) nugalėjo Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) atstovus.

Pajūrio atstovai, į priekį vedami „Neptūno“ ekipos narių Aido Einikio, Arūno Mikalausko, Lauryno Beliausko ir Mato Juciko jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą – 26:15, tačiau ASU žaidėjai nenuleido rankų ir dar iki didžiosios pertraukos priartėjo iki 4 taškų – 38:42.

Trečiajame kėlinyje vienu metu komandas teskyrė vos vienas metimas – 50:52, tačiau tada KU žaidėjai atsibudo ir ėmė demonstruoti savo galią – sužaidė atkarpą 17:2 ir gerokai atitrūko – 69:52. Po šio šalto dušo ASU krepšininkai nebesugebėjo atsitiesti.

KU komandą į pergalę Aidas Einikis, pelnęs 20 taškų (4/5 dvit., 4/7 trit.), Arūnas Mikalauskas pridėjo 17 taškų (13 atk. kam.), Laurynas Beliauskas - 15, Edvinas Alunderis – 9, Matas Jucikas – 6 tšk.

Iš ASU komandos išsiskyrė 13 taškų surinkęs Tadas Jogėla, po 10 taškų pelnė Vladislovas Razumnovas ir Šarūnas Ajauskas.

„Bendras darbas, tiek gynyboje, tiek puolime davė vaisių. Būtent intensyvumu perlaužėme rungtynių eigą, varžovai neatlaikė mūsų tempo. Be to, laimėjome kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių - 46:35. Tai taip pat akcentavome. Man šiandien nepatiko tik tai, kad buvo per daug klaidų – pirmose sezono rungtynėse suklydome vos 4 kartus, o šįvakar – 15 kartų. Tai reikia taisyti, o šiaip bendras vaidas – gana geras“, - po dvikovos kalbėjo KU ekipos vyr. treneris Osvaldas Kurauskas.

LCC nukovė LEU atstovus

Pirmąjį LSKL čempionato turą dėl žaidėjus užklupusio gripo praleidę LCC tarptautinio universiteto (LCC) atstovai jau atsigavo ir tai įrodė aikštėje – klaipėdiečiai išvykos rungtynėse net 106:89 (36:18, 20:24, 24:24, 26:23) parklupdė Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) ekipą.

Mariaus Tamolio treniruojami pajūrio atstovai jau per pirmąjį kėlinį pademonstravo tikrą atakų šou – kėlinį laimėjo net 36:18 ir taip, galima sakyti, išsprendė rungtynių baigtį. Likusią rungtynių dalį klaipėdiečiams pakako žaisti ramiai.

LCC gretose išsiskyrė Mantas Kudys, pelnęs 20 taškų, Vincentas Aleksandravičius pridėjo 19 taškų (6 rez. perd.), Justas Grikštas surinko 17 taškų, Ignas Fiodorovas – 14 (8 atk. kam.), Valentinas Mitalauskas – 9 tšk., Vaso Kataladze – 7 (11 atk. kam.).

LEU komandai 18 taškų pelnė Augustinas Venckus, 17 – Tautvydas Pauliukėnas, 14 – Justas Šukelis, 11 – Justinas Gečas, 10 – Rimantas Daunys.

LCC akivaizdžiai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 56:32.

Kitos LSKL rungtynės

Pirmąja 2016-2017 metų LSKL sezono pergale džiaugėsi Šiaulių universiteto (ŠU) atstovai. Roberto Giedraičio auklėtiniai svečiuose rezultatu 78:64 (15:17, 18:12, 22:15, 23:20) nugalėjo Kauno kolegijos (KK) ekipą.

Pirmąsias 2016-2017 metų Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionato rungtynes žaidę čempionų titulus ginantys Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai patyrė antausį Kaune. Juos rezultatu 93:74 (27:20, 21:18, 24:19, 21:17) įveikė savo žiūrovų akivaizdoje rungtyniavę Kauno technologijos (KTU) universiteto atstovai.

Tai KTU ekipai buvo antroji pergalė iš tiek pat galimų.

VDU komanda iki šių rungtynių, įskaitant praėjusį LSKL sezoną, SELL žaidynes ir vasarą Kroatijoje vykusias Europos universitetų žaidynes (tapo čempionais) nebuvo pralaimėję net 31 rungtynes iš eilės. Taigi, šįvakar nutrūko VDU įspūdinga pergalių serija.