Penkiakovininkas Justinas Kinderis olimpinėse žaidynėse po dviejų rungčių - 20-as

Londono olimpinių žaidynių vyrų šiuolaikinės penkiakovės varžybose Lietuvos atstovas Justinas Kinderis po dviejų rungčių užima 20-ąją vietą.

25-erių metų lietuvis turi 2068 taškus.

Pirmauja 30-metis kinas Cao Zhongrong, surinkęs 2376 taškus. Antrąją vietą užima 2010 metų Europos čempionas 27-erių metų čekas Davidas Svoboda (2328 tšk.), trečiąją - šių metų pasaulio čempionas 24-erių metų rusas Aleksandras Lesunas (2312 tšk.), o ketvirtąją - Atėnų ir Pekino olimpinių žaidynių čempionas 33-ejų metų rusas Andrejus Moisejevas (2256 tšk.).

Antrojoje rungtyje - plaukimo varžybose - šeštadienį J. Kinderis užėmė 15-ąją vietą. Jis 200 m distanciją laisvuoju stiliumi įveikė per 2 min. 4,35 sek. (1308 tšk.).

Plaukimo varžybas laimėjo 25-erių metų egiptietis Amro El Geziry. Jis nuotolį įveikė per 1 min. 55,70 sek. (1412 tšk.) ir pagerino olimpinį šiuolaikinės penkiakovės varžybų rekordą.

Kaip jau skelbta, fechtavimo varžybose J. Kinderis iškovojo 15 pergalių ir patyrė 20 pralaimėjimų (760 tšk.) ir pasidalijo 25-28 vietas.

Varžybose dalyvauja 36 sportininkai.

Penkiakovininkai dar varžysis jojimo (17.20 val. Lietuvos laiku) bei šaudymo ir bėgimo (20.45 val.) varžybose.