Britas E. Miurėjus nugalėjo šveicarą R. Federerį ir tapo olimpiniu čempionu

Londono olimpinių žaidynių teniso turnyro vyrų vienetų varžybų finale sekmadienį ketvirtoji pasaulio raketė 25-erių metų britas Endis Miurėjus (Andy Murray) 6:2, 6:1, 6:4 nugalėjo pasaulio reitingo lyderį 30-metį šveicarą Rodžerį Federerį (Roger Federer) ir iškovojo aukso medalį.

Mačas truko 1 val. 56 min.

E. Miurėjus, kuris prieš mėnesį Londone pralaimėjo Šveicarijos tenisininkui Vimbldono turnyro finale, olimpinių žaidynių prizininku tapo pirmą kartą. R. Federeris savo sąskaitoje turi olimpinį auksą, kartu su Stanislasu Vavrinka (Stanislas Wawrinka) iškovotą 2008 metų Pekino žaidynių vyrų dvejetų varžybose.

Mače dėl bronzos devintąją vietą pasaulio reitinge užimantis 23-ejų metų argentinietis Chuanas Martinas del Potras (Juan Martin del Potro) 7:5, 6:4 įveikė antrąją pasaulio raketę 25-erių metų serbą Novaką Džokovičių (Novak Djokovič).