Tarptautiniame fronte - antroji Klaipėdos FM pergalė

Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtiniai sėkmingai varžosi Baltijos jaunimo futbolo lygos čempionate - pasiekta antroji pergalė. Šįkart Romualdo Norkaus ir Rimanto Vilavičiaus U-15 auklėtiniai antrojo turo rungtynėse rezultatu 6:1 (2:0) sutriuškino FC „Ararat“ ekipą iš Estijos.

Klaipėdiečiai pirmajame kėlinyje gana greitai įgijo persvarą, kai 6-ąją rungtynių minutę po kampinio įvartį galva įmušė gynėjas Vilius Stonys (1-0).

Ilgai netrukus kairiuoju aikštės kampu suregztą ataką įvarčiu į tolimąjį vartų kampą užbaigė Emilijus Jermolajevas - 2:0.

Antrąjį kėlinį Klaipėdos FM auklėtiniai pradėjo dar vienu spurtu - vos įsibėgėjus kėliniui buvo uždirbtas 11 m baudinys ir jį sėkmingai atliko Matas Ambrazaitis - 3:0.

Estų žaidėjams vos pradėjus kitą ataką, buvo perimtas kamuolys ir greita kontrataka užbaigta Povilo Šalčiaus įvarčiu - 4:0.

Rungtynėms slenkant į pabaigą E. Jermolajevas ir P. Šalčius pasižymėjo po antrą kartą, ir Klaipėdos FM persvara tapo daugiau nei įtikinama - 6:0.

Varžovams rungtynes pavyko užbaigti paguodos įvarčiu, kuris buvo įmuštas tolimu smūgiu - 6:1.

Klaipėdos jaunieji futbolininkai tarptautiniame fronte kol kas kaunasi puikiai: per pirmus du turus įveikė latvių ir estų komandas.

Baltijos jaunimo lyga yra trijų Baltijos valstybių futbolo federacijų organizuojamos varžybos, skirtos 2007 metais gimusių vaikinų komandoms, siekiant suteikti tarptautinių rungtynių patirties ir ugdyti jaunimo komandų profesionalumą.

„Tarptautinė patirtis visuomet reikalinga. Kai vaikai pasiekia tam tikrą lygį, jiems varžytis su kitų šalių komandomis yra itin naudinga, nes kiekviena šalis ir klubas turi skirtingą futbolo filosofiją, koncepciją. Neabejoju, kad ši patirtis Baltijos lygoje padės žaidėjams augti ateityje“, - apibendrino vaikų ir jaunių ugdymą Lietuvos futbolo asociacijos prezidentas Dainius Gudaitis.