Sporto klubas Okinava - tarp 5 geriausių Lietuvoje

Lapkričio 11 dieną Kėdainių arenoje vyko karatė kyokushin Lietuvos moksleivių taurės varžybos, kuriose dalyvavo  daugiau nei 1000 dalyvių iš 44 Lietuvos klubų. Sporto klubo Okinava auklėtiniai šiose varžybose iškovojo 19 apdovanojimų ir užėmė 4 komandinę vietą.

Lietuvos moksleivių taurės čempionai: Kajus Loda, Nojus Bundulas, Mark Romualdas Gaiduk, Aurimas Ramanauskas, Gintautas Saveika, Henrikas Toleikis.

Sidabrą pelnė: Goda Ruokytė, Orestas Purys, Armandas Čižauskas, Augustas Kazanavičius, Nikas Kvasys.

Bronzą pelnė: Vakaris Vitkus, Danielė Sadauskytė, Juras Lelys, Kajus Žvaginis, Kristupas Tirkšliūnas, Izabelė Masaitė, Paulius Zibalis, Kajus Malinen.

Vos per plauką nuo apdovanojimų šįkart liko, bet puikiai čempionate pasirodė: Urtė Eigirdaitė, Livija Jurėnaitė, Urtė Kaniavaitė, Vytautas Sadauskas, Justas Kucinas, Jonas Katkevičius, Dominykas Jucys, Gediminas Saveika, Jonas Dūda, Emilijus Stoncelis, Arsenij Djakov, Emilė Dirgėlaitė, Rasa Šeškauskaitė, Bernardas Perminas.

Sporto klubo Okinava mokytojos Diana Mačiūtė, Kristina Basova ir Rima Lisinskaitė labai džiaugiasi ir didžiuojasi tokiais aukštais mokinių rezultatais.

Dėkojame klubo teisėjams Kristina Basovai ir Žanai Novikovai bei fotografui Ovidiui Zibaliui už įamžintas akimirkas.