LYDERĖS. LCC krepšininkės, į Baltijos moterų krepšinio lygos čempionato sąskaitą įsirašiusios dešimtąją pergalę, vėl pakilo į pirmąją šio čempionato vietą. LCC nuotr.

Socialine akcija paženklintose rungtynėse - solidi LCC pergalė

Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto krepšininkės šį sezoną maloniai džiugina pergalėmis - Baltijos moterų krepšinio lygos čempionato rungtynėse Klaipėdoje net 31 taško skirtumu 85:54 (26:14, 23:12, 20:11, 16:17) sutriuškino „Šiaulių-Vilmers“ ekipą ir į savo sąskaitą įsirašė dešimtąją pergalę.

Šis rezultatas klaipėdietėms leido susigrąžinti pirmąją vietą turnyro lentelėje.

Viliaus Stanišausko auklėtinės jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą, o antrajame kėlinyje po sužaistos atkarpos 16:0 komandas jau skyrė 22 taškai - 36:14.

Po tokio šalto dušo šiaulietės nebeatsitiesė.

Geriausias sezono rungtynes sužaidė LCC ekipos žaidėja Elizabete Bulane. Ji per 29 minutes pelnė 14 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

„Manau, kad padarėme gerą darbą tiek puolime, tiek gynyboje bei išlaikėme energiją. Tai buvo paskutinis mūsų mačas šiais metais, bet sugebėjome išlaikyti energiją visas rungtynes“, - kalbėjo geriausia rungtynių žaidėja E. Bulane.

Kita LCC krepšininkė Maiara Dias per 18 minučių surinko 16 taškų (6/6 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 20 efektyvumo balų.

AKCIJA. Rungtynių pertraukos metu vyko ir socialinė akcija - LCC ir Vilniaus neįgaliųjų sporto klubas „Atrama“ susitiko kasmetinėse vežimėlių krepšinio rungtynėse. LCC nuotr.

Šiaulių ekipos gretose išsiskyrė Cassidy Mihalko, kurios sąskaitoje per 30 minučių - 20 taškų (4/7 dvit. 4/6 trit.), 2 atkovoti kamuoliai bei 14 naudingumo balų.

„Patiko merginų nusiteikimas. Žinojome, kad šios rungtynės mums svarbios. Gerai gynėmės, suradome geras situacijas, užpuolėme, radome spragų po krepšiu ir tuo labai džiaugiuosi“, - po rungtynių kalbėjo LCC ekipos vyr. treneris V. Stanišauskas.

STRATEGAS. LCC ekipos treneris Vilius Stanišauskas šį sezoną vis dažniau giria savo auklėtines už kovingumą ir atsidavimą. Tai atspindi ir geri rezultatai. LCC nuotr.

„Tai puiki ir svarbi tradicija, suburianti skirtingų sluoksnių ir gebėjimų žmones mėgautis krepšinio sportu. Tai taip pat puikus būdas didinti supratimą apie įtraukimo ir prieinamumo svarbą“, - sakė LCC komandos atstovai.