Po "Barcelonos"pralaimėjimo "Zenitui", atsakomybę prisiėmė Šarūnas Jasikevičius

Po antros pergalės Eurolygos ketvirtfinalyje prieš Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipą „Barcelonos“ strategas Šarūnas Jasikevičius gyrė šį Rusijos klubą, sakydamas, kad jis dar nuo sezono pradžios buvo vienas iš keturių stipriausių turnyre. Penktadienį „Zenit“ užtvirtino lietuvio žodžius, Ispanijos superklubui pademonstruodamas savo jėgą.

Per ketvirtas Eurolygos ketvirtfinalio rungtynes Kevino Pangoso vedinas „Zenit“ 74:61 (25:13, 11:13, 22:12, 16:23) nugalėjo Š. Jasikevičiaus auklėtinius ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 2-2. Baigiantis trečiam kėliniui šeimininkai buvo įgiję 22 taškų persvarą (58:36).

„Barcelona“ kovą dėl kamuolio pralaimėjo 22-38.

Sankt Peterburgo ekipoje rezultatyviausias buvo 22 taškus pelnęs ir 8 rezultatyvius perdavimus atlikęs K. Pangosas. 12 taškų surinko Alexas Poythresas, po 11 – Austinas Hollinsas ir Tarikas Blackas.

Organizatorių nuotr.

K.C. Riversas/Euroleague.net nuotr.

Barselonos ekipoje du žaidėjai pasiekė dviženklę taškų ribą: Nickas Calathesas (19) ir Cory Higginsas (13).

Brandonas Daviesas/Euroleague.net nuotr.

Penktos ketvirtfinalio serijos rungtynės bus žaidžiamos gegužės 4-ąją Barselonoje.

„Barcelonos“ vyriausiasis treneris Š. Jasikevičius po rungtynių pasidalijo įspūdžiais apie komandos pralaimėjimą. Jis prisiėmė atsakomybę už nesėkmę.

„Sveikiname trenerį Pascualį ir„ Zenit “. Jie kovojo nuo pat pradžių ir nusipelnė pergalės.

Turiu prisiimti atsakomybę už netinkamą komandos paruošimą.

„Zenit“ žaidėjai pasižymi puikiu charakteriu, kovinga dvasia, jie lengvai nepasiduoda.

Gyvenime nieko nėra lengva. Akivaizdu, kad už šį pralaimėjimą esu atsakingas. Pasistengsiu geriau nuteikti savo žaidėjus rungtynėms Barselonoje.

Buvo labai skaudu tokiu būdu pralaimėti pirmąjį kėlinį. Kova dėl patekimo į finalo ketvertą reikalauja tokio atsidavimo, po kurio vos pastovėsi ant kojų.

Aš tinkamai neatlikau savo darbo, jei mano žaidėjai taip nekovojo”.