Pergalingai sezonui besiruošiantis "Neptūnas" jaunuolius kviečia į peržiūras

(1)

Klaipėdos "Neptūno" futbolo komanda, kovo mėnesį startuosianti 2024 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos čempionate, sužaidė dar vienerias draugiškas rungtynes. Šįkart Valdo Trakio auklėtiniai Klaipėdoje rezultatu 1:0 (0:0) nugalėjo Mažeikių "Atmosferą".

Vienintelį rungtynių įvartį antrajame kėlinyje nuo vienuolikos metrų žymos pelnė komandos senbuvis Oleksandr Dovhyi.

Pirmoje rungtynių pusėje daugiau progų susikūrė varžovai, bet visa tai įvarčiais nepavirto.

Draugiškos rungtynės kėlė ir aistrų - pirmojo kėlinio pabaigoje, rungtynių arbitras parodė po vieną raudoną kortelę į nedidelį konfliktą įsivėlusiems abiejų ekipų žaidėjams.

Antrajame kėlinyje aikštėje žaidimas išsilygino ir klaipėdiečiai išnaudojo susikurtą progą, kurią pavertė įvarčiu.

Kitas "Neptūno" varžovas pasiruošimo etape - Klaipėdos FM. Su šia komanda rungtynės planuojamos vasario 24 dieną (šeštadienį).

"Vakarų eksprese" jau rašėme, kad "Neptūnas" išsaugojo praėjusio sezono žaidėjų branduolį, trenerių ir medicinos štabe pokyčių nenumatyta ir visi lieka dirbti komandoje kartu dar vienam sezonui.

Futbolo klubas FC "Neptūnas" kviečia jaunuolius, gimusius 2007 m. ir vyresnius, į atviras futbolo treniruotes – atrankas.

Atrinkti žaidėjai atstovaus FC "Neptūnas" Klaipėda komandas, kurios 2024 metų sezone dalyvaus LFF I, LFF II ir LFF III lygose.

Jau vtjko ne viena atranka, taip pat atranka planuojama ir rytoj (vasario 20 dieną) nuo 10.30 val. Klaipėdos centriniame stadione (Sportininkų g. 46, Klaipėda).

"Paskubėk, nes čia paskutinis šansas atstovauti savo miesto komandą!", - skelbiama "Neptūno" facebook paskyroje.