„Neptūno“ futbolininkų pergalė

Klaipėdos „Neptūno“ futbolininkai pirmose Lietuvos futbolo federacijos I lygos („TOPsport“ pirmos lygos) sezono rungtynėse Klaipėdos centriniame stadione rezultatu 2:0 (1:0) nugalėjo Mažeikių „Atmosferą“.

Pirmasis įvartis į Mažeikių ekipos vartus krito 22 susitikimo minutę, kai pasižymėjo senegalietis Hamed Diawara. Rezultatą antrajame kėlinyje, 65 rungtynių minutę, padvigubino kitas „Neptūno“ ekipos prancūzas Didier Phillipe Gouypy.

„Nuotaikos - puikios. Pagaliau prasidėjo sezonas, sunkus pasiruošimo sezonui darbas jau už nugaros.

Pirmosios sezono rungtynės niekada nebūna labai kokybiškos, dar trūksta susižaidimo, vienas kito supratimo ir paties žaidimo kokybės. Bet analizuosime, ką dar galime padaryti geriau, žinoma, ir klaidas bandysime taisyti.

Tikiuosi, kad su kiekvienomis rungtynėmis judėsime toliau į priekį“, - sakė „Neptūno“ futbolo komandos treneris Valdas Trakys.

„Vakarų eksprese“ jau rašėme, kad klaipėdiečių tikslai yra patys aukščiausi: tapti čempionais ir sugrąžinti į Klaipėdą aukščiausios Lietuvos futbolo - A lygos - kovas.