VILTIS. Tikimasi, kad šį sezoną Klaipėdos „Neptūno“ futbolininkus ilgai matysime turnyro lentelės viršūnėje, o čempionato finišas bus vainikuotas ir medaliais. Patys ekipos atstovai sau kelia aukščiausius tikslus - tapti čempionais ir į Klaipėdą sugrąžinti Lietuvos futbolo A lygos kovas.  ELMedija nuotr.

„Neptūno“ futbolininkai - pirmoje pozicijoje

Klaipėdos „Neptūno“ futbolininkai, namuose rezultatu 2:1 (1:0) palaužę FK „Kauno Žalgiris“ B, pakilo į pirmąją 2024 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) „TOP sport“ I lygos turnyro lentelės poziciją.

Valdo Trakio auklėtinių sąskaitoje po 3 turų - 7 taškai.

Klaipėdiečiai išlieka šį sezoną nepralaimėję.

Dvikovoje su kauniečiais pirmasis įvartis krito jau 10 susitikimo minutę. Klaipėdiečiai į priekį išsiveržė, kai „Kauno Žalgirio“ B futbolininkas Jurgis Mikšiūnas kamuolį nukreipė į savus vartus.

Žalgiriečiai rezultatą išlygino 79 minutę po Tomo Stelmoko įvarčio, o klaipėdiečius į pergalę išvedė 87 susitikimo minutę pelnytas Martyno Velyvio įvartis.

Kitas „TOP sport“ I lygos čempionato rungtynes „Neptūnas“ žais kovo 29 d. Šiauliuose su vietos „Šiaulių B“ ekipa.

O artimiausios neptūniečių namų rungtynės Klaipėdos centriniame stradione - balandžio 5 dieną, kai į uostamiestį atvyks Vilniaus BFA ekipa.

„Mes šį sezoną esame užsibrėžę aukščiausius tikslus ir esame pajėgūs tai padaryti. Turime mažais žingsneliais judėti į priekį ir kiekvienose rungtynėse kovoti dėl pergalių“, - „Vakarų ekspresui“ sakė „Neptūno“ komandos vyr. treneris V. Trakys.