Liepsnojęs Deividas Sirvydis pratęsė „Wolves“ agoniją: patirtas 6 pralaimėjimas iš eilės

„Betsafe-LKL“ čempionate įvykusioje įtemptoje dvikovoje Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (9-5) išvykoje nugalėjo Vilniaus „Wolves“ (11-4) komandą 78:73 (23:20, 24:14, 12:21, 19:18).

Sostinės komandai, skaičiuojant LKL ir Europos taurės turnyro rungtynes, tai buvo jau šeštas pralaimėjimas iš eilės. Ši nesėkmė taip pat tapo pirmąja vilniečiams, kurią jie patyrė nacionaliniame čempionate žaisdami namie.

Panevėžiečiai didžiausioje sostinės arenoje šiandien šeimininkavo beveik visas rungtynes.

Antro kėlinio viduryje po Deivido Sirvydžio tritaškio „7bet-Lietkabelis“ atitrūko 11 taškų skirtumu (40:29), o didžiąją pertrauką po to paties D.Sirvydžio paskutinės akimirkos tolimo metimo pasitiko pirmaudamas 47:34. Panevėžiečių snaiperis per pirmuosius 2 kėlinius pelnė net 16 taškų.

Trečiajame kėlinyje „vilkai“ ėmė kopti iš duobės ir ketvirtojo pradžioje pagaliau sugebėjo išlyginti rezultatą (59:59).

Vis dėlto tuomet D.Sirvydis įsmeigė dar vieną tritaškį, Liutauras Lelevičius pridėjo tris taiklius baudos metimus ir iniciatyva sugrįžo į svečių rankas (65:59).

Iš naujos duobės vilniečiai beveik išlipo, kai po Kristupo Žemaičio tritaškio, likus žaisti 2 minutes, skirtumas ištirpo iki 2 taškų (69:67).

Rungtynių baigtis buvo nulemta, kai Gediminas Orelikas, likus žaisti 30 sek., išprovokavo Tre'shawno Thurmano pražangą ir trimis baudos metimais sukrovė savo komandai lemtingą 5 taškų pranašumą (74:69).

Nugalėtojams D.Sirvydis iš viso pelnė 25 taškus ir buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas.

„Wolves“ mačą baigė net be 4 žaidėjų, kurie užsidirbo po 5 pražangas.

Vilniaus komanda per 15-ąsias rungtynes patyrė 4 pralaimėjimą ir LKL lieka 3 vietoje, o 9 kartą laimėję panevėžiečiai pavijo 4 vietą užimančią Utenos „Uniclub Casino-Juventus“ komandą.

„Wolves“: Kristupas Žemaitis 16, Tre'shawnas Thurmanas ir Christianas Mekowulu po 13, Regimantas Miniotas 11, Vitalijus Kozys 7, Jeffery Tayloras 6.

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 25, Gediminas Orelikas 13, Dovis Bičkauskis 10, Džiugas Slavinskas 8, Nikola Popovičius ir Stefanas Birčevičius po 6.