Laurita Jurčiūtė

LCC krepšininkių dovana treneriui - pergalė

Laurita Jurčiūtė pelnė 28 taškus ir jos vedamas Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas pasiekė pergalę Saulės mieste. Klaipėdos klubas „Adma Moterų lygos“ rungtynėse išvykoje dviženkliu skirtumu - 87:74 (20:16, 19:23, 21:19, 27:16) įveikė „Šiaulius-Vilmers“.

LCC krepšininkės šią pergalę skyrė savaitgalį gimtadienį šventusiam LCC vyrų ekipos treneriui, moterų komandos skautui Gyčiui Krugelevičiui.

Permainingame susitikime rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje.

Likus šiek tiek daugiau nei 3 minutėms klaipėdiečių persvara siekė 5 taškus (76:71), tačiau tada Viliaus Stanišausko auklėtinės spurtavo 11:0 ir susikrovė pergalingą pranašumą (87:71).

Šiaulietės atsitiesti nebesugebėjo ir buvo priverstos pripažinti Klaipėdos komandos pranašumą.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Elizabete Bulane, kurios sąskaitoje per 32 minutes buvo 24 taškai (7/10 dvit., 3/9 trit., 1/1 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 27 naudingumo balai.

Rezultatyviausia buvo Laurita Jurčiūtė, per 34 minutes pelniusi 28 taškus (5/10 dvit., 5/10 trit.). Ji taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Šiaulių komandai Morgan Lenahan per 35 minutes pelnė 22 taškus (5/12 dvit., 4/5 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

SUTEIKĖ DŽIAUGSMO. U18 Europos krepšinio čempionių ir LCC ekipos trenerį Gytį Krugelevičių LCC krepšininkės pradžiugino pergale.Asmeninio archyvo nuotr.

SUTEIKĖ DŽIAUGSMO. U18 Europos krepšinio čempionių ir LCC vyrų ekipos trenerį, LCC moterų komandos skautą Gytį Krugelevičių LCC krepšininkės pradžiugino pergale.Asmeninio archyvo nuotr.