Klaipėdos sunkiaatlečiai Lietuvos sunkiosios atletikos čempionate

Klaipėdos sunkiaatlečiai - šalies lyderiai

Klaipėdoje dvi dienas vykusiame Lietuvos sunkiosios atletikos čempionate klaipėdiečiai, kaip ir dera šeimininkams, rodė puikų pavyzdį - iškovota per tuzinas medalių. Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro sunkiaatlečiai - stipriausi Lietuvoje, o mūsų miesto merginų komanda užėmė antrąją vietą.

Klaipėdos vyrai iškovojo net dešimt medalių - 6 aukso ir po du sidabro ir bronzos.

Vyrams - nugalėtojų taurė

Skirtingose svorio grupėse iš klaipėdiečių vyrų Lietuvos čempionais tapo Oskaras Keraitis (iki 67 kg), Vincentas Skirka (iki 73 kg), Mantas Žvirblys (iki 89 kg), Lukas Kordušas (iki 102 kg), Algimantas Trajanauskas (iki 109 kg) ir Karolis Stonkus (per 109 kg).

Vicečempionų laurai atiteko Karoliui Andrijauskui (iki 96 kg) ir Neilui Gineikiui (iki 102 kg), bronza - Lukui Čiesnai (iki 96 kg) ir Mindaugui Tauginui (iki 102 kg).

Klaipėdos vyrų komanda bendroje įskaitoje tarp 17 įvairių Lietuvos miestų ir miestelių komandų užėmė pirmąją vietą. Klaipėdiečiai vyrai surinko 262 taškus.

Antri su 235 taškais liko marijampoliečiai, treti su 215 taškų - telšiškiai.

Įdomu ir tai, kad klaipėdietis L. Kordušas pagal Sinklerio skaičiavimo lentelę surinko daugiausiai taškų - 368,82 - ir buvo lyderis tarp visų čempionate dalyvavusių sunkiaatlečių. Jam rovimo veiksmu pakluso 150 kg, o stūmimo veiksmu - 181 kg sveriančios štangos. Dvikovės rezultatas - 331 kg.

Merginų rezultatai

Aukštą klasę demonstravo ir Klaipėdos merginos. Jų sąskaitoje - po 1 aukso ir bronzos bei penki sidabro medaliai.

Geriausiai iš Klaipėdos dailiosios lyties atstovių sekėsi aukso medaliu pasipuošusiai Evelinai Sakalauskaitei (iki 81 kg).

Sidabro medalius iškovojo Grasilė Kasnauskytė (iki 45 kg), Estela Ševerdova (iki 55 kg), Eglė Puidokaitė (iki 59 kg), Giedrė Vilkaitytė (iki 64 kg) ir Ugnė Klumbytė (iki 87 kg).

Bronzos medaliu pasipuošė Karina Malyševa (iki 76 kg).

Klaipėdos merginų komanda bendroje įskaitoje tarp 13 komandų surinko 242 taškus ir užėmė antrąją komandinę vietą. Klaipėdietės nusileido tik Vilniaus dailiosios lyties atstovėms (254 tšk.). Trečios liko Telšių sunkiaatletės (224 tšk.).

Klaipėdos sunkiaatlečių komandą ruošė „Viesulo“ sporto centro trenerių brigada: Vincas Šlevinskis, Algimantas Trajanauskas, Mantas Žvirblys, Regimantas Norvilas ir Žygimantas Stanulis.