Klaipėdiečiui - antrasis pasaulio čempiono titulas

Klaipėdos „Ąžuolo“ klubo narys Vytautas Zaniauskas Torunėje (Lenkija) vykusiame IX pasaulio meistrų uždarų patalpų čempionate iškovojo antrąjį medalį. Šįkart jis visus savo varžovus pranoko 60 m barjerinio bėgimo rungtyje.

Jo užfiksuotas laikas - 8,34 sek. - geriausias pasaulyje tarp šešiasdešimtmečių.

Jo žmona Lina Zaniauskienė (W60) pasiekė naują Lietuvoa rekordą penkiakovėje - 2 860 tšk. Tai jai lėmė šeštąją vietą tarp pasaulio meistrų.

„Vakarų eksprese“ jau rašėme, kad V. Zaniauskas planetos čempionu tapo penkiakovės rungtyje tarp 60-64 metų amžiaus grupės dalyvių.

V. Zaniauskas, surinkęs 4 022 taškus, pranoko 25 dalyvius ir pasipuošė planetos aukso medaliu.

Toks taškų kiekis penkiakovėje - tai naujas Lietuvos rekordas.

Jis 60 m barjerinį bėgimą įveikė per 9,39 sek., į tolį nušoko 5 m 15 cm, rutulį nustūmė 12 m 3 cm, šuolio į aukštį sektoriuje peršoko 1 m 51 cm kartelę ir 1000 m nubėgo per 3 min. 40,62 sek.

Taip pat Torunėje žibėjo ir kitas „Ąžuolo“ klubo narys Tomas Turskis. Jis iškovojo šuolio į aukštį rungties aukso medalį - peršoko 2 m 5 cm kartelę.