Jaunieji „Viesulo“ sunkiaatlečiai - pirmi

Klaipėdos jaunieji sunkiaatlečiai įrodė, kad Lietuvoje yra lyderiai - Marijampolėje vykusiame Lietuvos jaunučių iki 13 metų sunkiosios atletikos čempionate Klaipėdos sporto centro „Viesulas“ komanda tarp 14 šalies ekipų iškovojo pirmąją vietą.

Klaipėdiečiai už nugarų paliko antroje vietoje likusius telšiškius ir į prizininkų gretas patekusius čempionato šeimininkus marijampoliečius. Vilniaus atstovai liko ketvirti, o į geriausiųjų penketuką dar pateko Rokiškio komanda.

Klaipėdiečiai iš viso iškovojo 10 medalių. Jų sąskaitoje - visų spalvų žetonai.

Lietuvos čempionais skirtingose svorio grupėse tapo Matas Virkovas ir Nojus Čiesna.

Klaipėdietis Nojus Čiesna (žalia apranga) džiaugiasi aukso medaliu.

Vicečempionų laurai atiteko Erikui Baškiui, Viliui Razmai, Danieliui Jonikai, Nagliui Marčiulaičiui ir Deividui Malvicui.

Bronzos medaliais pasipuošė Laurynas Pupšys, Sajanas Potapenka ir Vilius Britenkovas.

„Džiugu, kad auga perspektyvi jaunoji sunkiaatlečių karta. Neseniai tapome Lietuvos jaunių iki 15 metų nugalėtojais, o dabar sužibėjo ir mūsų jaunučiai. Smagu. Dirbame nuosekliai i kryptingai. Rezultatai nuteikia itin maloniai“, - „Vakarų ekspresui“ sakė Lietuvos sunkiosios atletikos rinktinės treneris Vincas Šlevinskis.

Kiek mažiau nei po mėnesio, birželio 4-5 dienomis, Klaipėdoje vyks Lietuvos jaunių iki 17 metų ir jaunimo iki 20 ir iki 23 metų čempionatai.

„Tarp jaunimo vėl esame pajėgūs tapti nugalėtojais, o jauniai turėtų tapti prizininkais. Jei pasiseks, gal ir jauniai taps čempionais. Viskas bus aišku jau mažiau nei po mėnesio. Intensyviai dirbame ir ruošiamės šioms pirmenybėms“, - akcentavo V. Šlevinskis.

Jaunuosius sunkiaatlečius varžyboms ruošė „Viesulo“ sporto centro trenerių brigada: Regimantas Norvilas, Algimantas Trajanauskas, Mantas Žvirblys ir V. Šlevinskis.

Klaipėdos sunkiosios atletikos treneris Vincas Šlevinskis stovi ant pirmojo prizininkų pakylos laiptelio.