Įspūdingo Jono Valančiūno kovingumo neužteko: „Pelicans“ atkrintamąsias pradėjo dramatiška nesėkme

Dramatišku pralaimėjimu NBA atkrintamąsias pradėjo Jono Valančiūno atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ klubas.

Per įkrintamąsias lemiamą sezono etapą pasiekusi Luizianos ekipa pirmosiose rungtynėse svečiuose 92:94 (17:17, 26:26, 25:31, 24:20) krito prieš Vakarų konferencijos lyderę „Oklahoma City Thunder“.

Konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių „Thunder“ pirmauja 1-0.

Po trijų dienų antrasis serijos mačas vėl bus žaidžiamas Oklahomoje.

J.Valančiūnas per 29 minutes pelnė 13 taškų (5/9 dvit., 3/4 baudų), atkovojo net 20 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Uteniškis taip pat perėmė kamuolį, padarė tris klaidas ir surinko dvi pražangas.

20 sugriebtų kamuolių – trečias JV rezultatas per jo karjerą NBA atkrintamosiose varžybose.

Naujojo Orleano komanda atkrintamąsias pradėjo be šlaunies traumą besigydančio vieno savo lyderių Ziono Williamsono.

Visgi nepaisant to, „Pelicans“ laikėsi iki pat mačo pabaigos. Paskutinėmis minutėmis šeimininkus į priekį ėmė tempti Shai Gilgeous-Alexanderis.

Jo penki taškai iš eilės leido „Thunder“ įgyti trijų taškų persvarą (93:90), tačiau likus 27 sekundėms pataikęs CJ McCollumas grąžino intrigą.

Chetas Holmgrenas pataikė tik vieną baudą (94:92) ir svečiai turėjo šansą išsigelbėti, bet lemiamas CJ McCollumo tritaškis skriejo pro šalį.

Nugalėtojų ekipą į priekį su 28 taškais vedė kanadietis Sh.Gilgeous-Alexanderis.

„Pelicans“ gretose rezultatyviausias su 21 tašku buvo Trey Murphy.

Atkrintamąsias Oklahoma pradėjo kaip geriausia Vakarų konferencijos komanda, tuo tarpu „Pelicans“ turėjo brautis per įkrintamąsias, kur įveikė Domanto Sabonio atstovaujamą „Sacramento Kings“.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 28, Jalenas Williamsas 19, Chetas Holmgrenas 15.

„Pelicans“: Trey Murphy 21, CJ McCollumas 20, Jonas Valančiūnas 13 (20 atk. kam.), Brandonas Ingramas 12.