„Gintaro“ plaukikų komanda - ketvirta Lietuvoje

Vilniuje, Fabijoniškių baseine, dvi dienas vykusiose 2021 m. Lietuvos plaukimo federacijos komandinės taurės varžybos Klaipėdos „Gintaro“ sporto centro komanda tarp 13 Lietuvos komandų liko per plauką nuo prizininkų trejeto - ketvirta.

Šiose varžybose dalyvavo daugiau nei 200 įvairių šalies miestų plaukikų.

„Gintaro“ sporto centro auklėtiniai iškovojo 8 medalius, iš kurių 2 aukso, po 3 sidabro ir bronzos.

Aukso medaliais, plaukę skirtingose rungtyse, džiaugėsi Daniilas Pancerevas (treneriai Natalja Gurkova ir Artiom Zaicev, 100 m kompleksu - 55,70 sek.) ir Edvinas Česnakas (tr. Jandra Bogužienė, 50 m nugara - 25,38 sek.).

Daniilas dar 100 m laisvu stiliumi atplaukė trečias (49,61 sek.).

Du sidabro medalius iškovojo Aistė Slatkevičiūtė (trenerė Anžela Kovalenko, 50 m krūtine - 32,62 sek., 100 m krūtine - 1 min. 11,47 sek.).

Po kartą ant prizinikų pakylos kopė Danielis Kvederis (tr. J. Bogužienė, II vieta - 100 m nugara, 55,41 sek.), Ieva Evaltaitė (J. Bogužienė, III vieta - 50 m krūtine, 33,48 sek.) ir Daniilas Žučkovas (tr. N. Gurkova ir A. Zaicev, III vieta - 50 m nugara, 26,34 sek.).