Gerdos Raulušaitytės vedama LCC komanda pusfinalį pradėjo pergale

„SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ pusfinalyje pergale startavo Gerdos Raulušaitytės vedamas Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas, kuris namie 83:76 (27:19, 18:16, 21:18, 17:23) po atkaklios kovos palaužė „Šiaulių-Vilmers“ krepšininkes.

Kovoje iki dviejų pergalių uostamiesčio ekipa išsiveržė į priekį 1-0. Antrosios serijos rungtynės trečiadienį 20 val. vyks Saulės mieste.

Klaipėdietėms Raulušaitytė per 32 minutes pelnė 23 taškus (6/7 dvit., 0/2 trit., 11/12 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 33 naudingumo balus.

Šiaulių ekipos nuo nesėkmės neišgelbėjo geriausias karjeros rungtynes MLKL čempionate sužaidusi Mercy Wanyama, kurios sąskaitoje per 38 minutes buvo 20 taškų (9/11 dvit., 2/4 baud.), 16 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai, 2 perimti kamuoliai ir 38 efektyvumo balai.

Pirmuosius tris kėlinius LCC didino savo pranašumą ir prieš paskutines 10 žaidimo minučių turėjo solidžią persvarą (66:53).

Nors šiaulietės bandė atkurti intrigą ir joms pavyko sumažinti deficitą iki vienaženklio (68:74), galiausiai LCC turėto pranašumo iš rankų nepaleido ir triumfavo – 83:76.

LCC: Gerda Raulušaitytė 23 (6/7 dvit., 11/12 baud., 10 atk. kam., 33 naud.), Maisa Pereira Dias 19 (8/14 dvit., 9 atk. kam., 26 naud.), Elizabete Bulane 16 (2/8 dvit., 4/9 trit., 5 rez. perd.), Lina Loceniece 14 (4/7 dvit., 2/8 trit.), Maiara Pereira Dias 7.

„Šiauliai-Vilmers“: Cassidy Rose Mihalko 21 (6/11 dvit., 2/3 trit.), Mercy Ayitso Wanyama 20 (9/11 dvit., 16 atk. kam., 5 rez. perd., 38 naud.), Danguolė Pupkevičiūtė 15 (3/5 trit., 5 atk. kam., 5 kld.), Aleksieva Yordanova Valeria 12 (1/5 trit., 5 rez. perd., 5 kld.).