Puikus Deivido Sirvydžio žaidimas neišgelbėjo Panevėžio "Lietkabelio"

Europos taurės turnyre Deividas Sirvydis atseikėjo varžovams 31 tašką, tačiau Panevėžio „Lietkabeliui" to neužteko.

Panevėžiečiai B grupės 14-ojo turo rungtynėse namie 84:92 nusileido čempionės titulą ginančiai Las Palmo ekipai „Gran Canaria".

Be Pauliaus Valinsko ir Martyno Varno žaidęs „Lietkabelis" antrojo kėlinio viduryje atsilikinėjo nuo čempionų 22:38, bet rado jėgų atsitiesti. Ketvirtajame kėlinyje D.Sirvydis surinko 19 iš 31 savo taško, o šeimininkai kelis kartus buvo išsiveržę į priekį.

Likus žaisti 2 min. panevėžiečiai dar atsiliko minimaliai - 78:79, tačiau tuomet svečiai pelnė 6 taškus be atsako ir „uždarė" rungtynes.

„Gran Canaria" (11 pergalių/3 pralaimėjimai) išliko B grupės lydere, o „Lietkabelis" (5/9) yra priešpaskutinis - devintas.

Tai nereiškia, kad panevėžiečiai jau prarado galimybes pakilti į šeštąją poziciją ir patekti į aštuntfinalį. Jie turi tiek pat pergalių, kiek ir laipteliu aukščiau esanti Venecijos komanda „Umana Reyer" (Italija, 5/9), o 5-7 pozicijas besidalinančios Salonikų „Aris" (Graikija, 6/8), Trento „Dolomiti Energia" (Graikija, 6/8) ir Podgoricos „Budučnost" (Juodkalnija, 6/8) ekipos taip pat yra ranka pasiekiamos.

Kitas Europos taurės rungtynes „Lietkabelis" žais sausio 17 d., kai Prancūzijoje susitiks su antrąją vietą užimančia „Bourg en Bresse" (11/3) komanda.

Statistika

Panevėžio „Lietkabelis" - Las Palmo „Gran Canaria" (Ispanija) 84:92 (13:23, 25:22, 20:18, 26:29)

„Lietkabelis": Deividas Sirvydis 31, Dovis Bičkauskis 11 (7 rez. perd.), Gediminas Orelikas 11, Vytenis Lipkevičius 9, Nikola Popovičius 6, Stefanas Birčevičius 6, Gabrielius Maldūnas 4, Džiugas Slavinskas 4, Liutauras Lelevičius 2.

„Gran Canaria": Itanas Hapas 23, Nikolas Brusinas 16 (7 rez. perd.), Migelis Salvas 11, Džonas Šurna 9.