Dar vienas nervingas vakaras Barselonoje: Š. Jasikevičiaus auklėtiniai sugebėjo atsilaikyti prieš „Zenit“

Kitą savaitę Sankt Peterburge Šarūno Jasikevičiaus treniruojamai „Barcelonos“ komandai nebus lengva. Po pirmų dviejų „Barcelonos“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“ akistatų Eurolygos ketvirtfinalyje rezultatas lygus 1:1.

Penktadienį antras šių ekipų rungtynes tik po pratęsimo 81:78 (13:16, 25:13, 10:19, 18:18; 15:12) laimėjo lietuvio treniruojamas Ispanijos klubas. Pirmą susitikimą trečiadienį Rusijos klubas buvo laimėjęs 76:74. Tąkart pergalę nulėmusį metimą, likus žaisti 10 sekundžių, atliko Kevinas Pangosas.

Penktadienį K. Pangosas taip pat galėjo išplėšti pergalę savo komandai, tačiau esant lygiam rezultatui (66:66) paskutinę „Zenit“ ataką jis užbaigė netaikliu metimu, tad ekipoms teko žaisti pratęsimą. Per papildomas 5 minutes geriau sužaidė šeimininkai, laimėję dramatišką kovą ir išlyginę serijos rezultatą.

„Barcelonos“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Brandonas Daviesas. Per 31 min. jis pelnė 22 taškus (baudų metimai 12/13), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 33 naudingumo balus. 15 taškų prie pergalės prisidėjo Cory Higginsas (baudų metimai 9/9). 9 taškai – Kyle‘o Kučiaus sąskaitoje.

Rusijos komandą, kurioje dėl trečiadienį patirtos traumos nežaidė Artūras Gudaitis, traukė K. Pangosas. Jis pataikė tik 1 tritaškį iš 7, 10 baudų metimų iš 13 ir iš viso pelnė 23 taškų. 17 taškų surinko Willas Thomasas, 12 – Austinas Hollinsas.

Trečios ir ketvirtos rungtynės bus žaidžiamos balandžio 28 ir 30 dienomis Sankt Peterburge.