Baltijos lygoje paaiškėjo antrosios finalo ketverto dalyvės

(1)

Moterų Baltijos krepšinio lygos („Biosil-WBBL“) finalo ketverto antrosiomis dalyvėmis tapo Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto krepšininkės, per antrąsias ketvirtfinalio rungtynes namie nugalėjusios Kauno „LSMU-Aistes“ 95:44 (25:17, 17:12, 33:7, 20:8).

Pirmąsias rungtynes laikinojoje sostinėje uostamiesčio ekipa laimėjo 80:60.

Traumų išretintos „Aistės-LSMU“ Klaipėdoje sugebėjo išsilaikyti kovoje du kėlinius, tačiau trečiąjį LCC tarptautinio universiteto ekipa laimėjo net 33:7 ir nutolo negrįžtamai.

Uostamiesčio komandai per šias rungtynes taškus pelnė visos 10 aikštėje pasirodžiusių žaidėjų, o rezultatyviausia tarp jų buvo Lina Loceniece. Gynėja iš Latvijos per 21 minutę pelnė 23 taškus (4/4 dvit., 5/11 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 24 naudingumo balus.

Tarp pralaimėjusiųjų solidžiu pasirodymu pasižymėjo Gintarė Paulauskaitė, kurios sąskaitoje per 34 minutes buvo 17 taškų (2/9 dvit., 2/2 trit., 7/7 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.