2019 m. birželio 27 d. 01:05 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Žmonės

Žmonės

"Turėjau progą suaugti"

2003-07-26, 12:00

Ingrida ALBRECHTIENĖ

"Miela Aušra, jeigu kada gyvenime turėsiu žmoną, tai ji bus tokia, kaip tu." "Aušrele, tu labai graži, švelni ir nuostabi. Aš tave myliu." Taip savo laiškuose LNK realybės šou "Baras" dalyvei, praėjusį šeštadienį iškritusiai iš žaidimo, rašo aštuonerių ir dešimties metų berniukai.


Pasitraukusi iš televizijos eterio, Aušra neišvažiavo namo. Į Kauną ji išsiruošė tik antradienio rytą. Žadėjo paduoti dokumentus dėl stojimo į Kauno universitetą, pasiimti dvejų metų sūnelį ir sugrįšti į Palangą. Jeigu pavyksią, sakė, pasimatysianti ir su vyru Giedriumi.

Per šešias savaites Aušra nesusipyko nė su vienu "Baro" gyventoju. Ji vienintelė palaikė ir visų atstumtą Laimį. Jauna moteris patyrė daug išgyvenimų, bet sugebėjo tramdyti savo jausmus. Gal jai padėjo pažįstamų ir nepažįstamų žmonių palaikymas bei padrąsinimas.

Kas tave laiko Palangoje?

Nesvarbu, kad aš čia, o ne namie. Užvėrusi "Baro" duris, visą laiką galvoju apie save ir savo vyrą. Kas bus toliau, kaip mes gyvensime... Dabar yra tas laikas, kai bandau kuo daugiau pabūti pati su savimi ir susigaudyti, ką aš jam jaučiu. Bet turiu slaptą viltį, kad šis išbandymas mūsų šeimai išeis į gera. Aš čia užaugau. Tikiu, kad gyvenimas ne šiaip sau man suteikė tokią progą.

Ar Tavęs nebaugina vienišos mamos gyvenimas?

Jeigu manęs būtų to paklausę anksčiau, greičiausiai atsakyčiau, jog taip. Dabar situacija pasikeitė. Jeigu Giedrius nuspręs, kad mes negalime būti kartu, gerbsiu jo apsisprendimą. Iš paskos nebėgsiu. Būnant "Bare" tekdavo bendrauti su psichologe. Ji gaudavo labai daug laiškų iš žiūrovų. Ji man sakė: "Aušra, yra keturi vyrai, kurie tą pačią akimirką pasiūlytų tau savo ranką ir širdį. Tu jiems esi svajonių moteris". O mane kankina klausimas, kodėl savo vyrui nesu svajonių moteris. Kodėl vyrai, kad vedę savo mylimas moteris, ima ir pasikeičia, tampa šiurkštūs, šalti, tokie visagaliai?

Atrodo, kad po dalyvavimo realybės šou Tavo gyvenimas pakeis įprastą vagą.

Iš tiesų nebijau vienatvės. Jaučiuosi rami ir žinanti savo vertę. Turiu daug nuostabių draugų, mamą ir tris brolius, kurie visada mane supras ir pateisins.
O dėl gyvenimo pasikeitimo... Aš pati pasikeičiau. Anksčiau vis prisitaikydavau, o dabar pati diktuosiu savo sąlygas.

Prabilai apie mamą, brolius. Papasakok apie juos.

Mano tėvai išsiskyrė labai seniai. Paskutinį kartą tėtį mačiau prieš penkerius metus. Tada pasikviečiau jį į atestatų teikimą. Po to mūsų ryšys nutrūko. Mama buvo ištekėjusi antrą kartą, bet jos šeimyninė laimė truko neilgai, nors su šiuo vyru ji susilaukė dviejų sūnų. Turiu du "netikrus" ir vieną tikrą brolį. Mama iki šiol yra pati geriausia mano draugė, ji sugebėjo visiems vaikams sukurti puikų gyvenimą. Nebuvo nė vienos ekskursijos mokykloje, kad mes su broliais atsisakytume važiuoti. Ir šiaip mama niekada neatsisakydavo tenkinti mūsų poreikių. Žinoma, jie buvo minimalūs.

Kokie tavo santykiai buvo su vyru iki atvykstant į realybės šou?

Kai pradėjau draugauti, Giedrius ne tik man, bet ir mano mamai atrodė svajonių jaunikis. Visada ramus, tylus, nepakeliantis balso jaunuolis. Bet vos tapau jo žmona, ir viskas apsivertė aukštyn kojomis. Tiesa, labiausiai Giedrius pasikeitė, kai pradėjau laukti vaikelio. Vyriškas supratimas: ši moteris - jau mano, dėl jos nebereikia kovoti ir stengtis, - kam rodyti švelnius jausmus?..


Nepaisant to, man šeima yra be galo svarbi. Ir kai gimė Domantas, apkabinusi jį pažadėjau, kad mano sūnus visą gyvenimą šalia turės ir mamą, ir tėtį. Labai norėčiau duotą pažadą ištesėti. Nenoriu savo mamos likimo.

Dėl tavo iškritimo likę "Baro" dalyviai kaltino žiūrovus. Jie nesupranta tokio pasirinkimo. Ką Tu apie tai manai?

Aš visą laiką į Laimį žiūrėjau kaip į draugą. Jis man labai daug padėjo. Jei aš būčiau netekėjusi, gal mūsų santykiai taip pat būtų kitokie. Sunku pasakyti. Laimis daug dėmesio skiria visoms merginoms, nori visada išlikti teisus. Tai žmones erzina, o labiausiai visi patranka, kai Laimis pradeda samprotauti apie įvairiausias gyvenimo tiesas.

Jūs net neisįvaizduojate, kaip skiriasi realus gyvenimas ir realybės šou. "Bare" emocijos liejasi per kraštus. Ten į viską žiūrima pro padidinamąjį stiklą.

Jolita ir Robertas. Meilė iš pirmo žvilgsnio?

Manau, kad ne. Tai savotiškas šou. Jolitai reikia švelnumo, vyriško glėbio. Iš "Baro" vyrukų ji pasirinko Robertą.

Būdama Palangoje užsuksi aplankyti draugus?

Dar nežinau, gal. Bet dabar net negaliu į tą pusę pažiūrėti. Lyg būtų kažkas nutrūkę. Nenorėjau trečią kartą sėsti ant "karštosios" kėdės. Labai skaudu buvo, nors visai neseniai taip troškau grįžti namo. Bet dabar reikia mokytis gyventi realiame gyvenime ir nebijoti žmonėms žiūrėti į akis.

Žymos: realybės šou

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Žmonės

Šiandien rubrikoje „Nusimetę uniformas“ pokalbis su vyresniuoju eiliniu Tomu Gerve, kuris tarnauja...

Lietuviškų ristynių kovotojas ir profesionalus karys: „Tai papildo mano veiklą kariuomenėje“ nuotrauka, foto

Balta oda, šviesiai gelsvi plaukai ir skaisčios akys. Šie 21-erių Kamilos Aleksandrovič...

Albinosė Kamila vasarą negali išeiti į lauką nuotrauka, foto

"Tvari santuoka" - prieš keletą metų prisimindama vestuvių su Valentinu metines feisbuke...

„Šeimoje taip pat reikia kantriai dirbti“ nuotrauka, foto

Buvusiam Liberalų sąjūdžio vadovui Eligijui Masiuliui (44 m.) pastarieji metai atnešė daug...

E. Masiulio ir jo žmonos skyrybų prašymas - jau teisme nuotrauka, foto

Rūkytos žuvies mėgėjai Palangoje turi kuo džiaugtis nuotrauka, foto

Vasara, Lietuviams poilsis prie jūros neatsiejamas nuo vieno produkto - rūkytos žuvies. Tiesa,...

Karščiausią dieną nustebino pliaže pamatytas reginys nuotrauka, foto

Vasara, Sinoptikai prognozuoja, kad trečiadienis net ir pajūryje gali būti ypatingas – tikėtini...

Klaipėdos irkluotojų pergalės Šiauliuose nuotrauka, foto

Sportas, Šiauliuose vyko atviras Lietuvos jaunučių čempionatas, Lietuvos irklavimo federacijos II taurės etapas...

Palangos paplūdimyje - kovos už gyvybę nuotrauka, foto

Kriminalai, Palangoje - kraupi poilsiautojo mirtis. Sekmadienį vandenyje vyrą pastebėjo ir ištraukė paplūdimyje...

Sportas, Paskelbta prieš 5 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 6 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...