2021 m. sausio 17 d. 19:05 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Žmonės

Žmonės

Stiprias moteris subūrusiame renginyje – ir gyvenimo išbandymus įveikusi Mia: maniau, kad neatlaikysiu

Stiprias moteris subūrusiame renginyje – ir gyvenimo išbandymus įveikusi Mia: maniau, kad neatlaikysiu nuotrauka, foto

© Alfa

Reklama

Sekmadienį būrys gražių, stiprių ir drąsių moterų rinkosi į neeilinę vietą – Kauno oro uostą, kur startavo lietuvių ir švedų sukurto trikolageno peptidais organizmą aprūpinančio geriamo preparato „FenoQ Tricollagen peptide“ veido atranka. Šių metų atrankų ciklo pagrindinė tema – stipri moteris, drąsiai keliaujanti per gyvenimo vingius ir ryžtingai ieškanti išeičių visose gyvenimiškose situacijose. Neeilinėmis istorijomis ir patarimais renginyje dalijosi ne tik atrankos dalyvės, bet ir komisijos narėmis tapusios žinomos damos.

Kaune įvykusiame pirmajame etape komisijos kėdes užėmė menininkė Skaistė Semenikė, papuošalų kūrėja Natalija Martinavičienė, dainininkė ir TV laidų vedėja Vilija Pilibaitytė-Mia, renginių organizatorė Kristina Kaikarienė, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Vygintas Kaikaris bei viena produktų kūrėjų Lina Jakimavičienė.

Pirmajame etape Kaune komisijai prisistatė daugiau nei 20 moterų, kurių atvirumas ir gyvenimiška patirtis prikaustė komisijos narių dėmesį. Kiti atrankos etapai vyks Klaipėdoje ir Vilniuje. Organizatoriai išduoda, kad moteris sukvies į netradicines vietas, susijusias su kelionėmis.

„Šįmet mes sakome, kad stipri moteris per gyvenimą keliauja drąsiai, todėl norėjome simboliškai susieti renginio vietas su kelionėmis. Juk išties, kiekvienos moters gyvenimas neretai primena kelionę – kartais ji ilga ir varginanti, kartais – kupina smagių nuotykių ir patirčių. Šiandien esame oro uoste, tačiau pasimatysime ir kitose nestandartinėse vietose, kuriose moterims priminsime – kiekviena kelionė yra kelias į save. Atraskite save, mylėkite save ir puoselėkite ne tik išorinį, bet ir vidinį savo grožį“, ­­­– įkvepiančiai kalbėjo L. Jakimavičienė.

Nors pastarieji metai vienai komisijos narių Miai nebuvo lengvi, šiandien žinoma moteris spinduliuoja pasitikėjimu savimi ir per gyvenimą eina aukštai iškėlusi galvą, nors dar visai neseniai moterį kamavo depresija.

Pragaru virtusią santuoką, vyro šantažą ir skandalingas skyrybas išgyvenusi atlikėja teigia nė pati nežinanti, kaip jai pavyko atsitiesti po visų nelengvų gyvenimo išbandymų ir vėl su plačia šypsena žengti į priekį.

Reklama

„Aš kartais ir pati savęs klausiu, kaip man taip pavyko, nes vienu momentu atrodė, jog neatlaikysiu. Bet, manau, kai atsiranda tam tikrų sunkumų, pirmiausia reikia nepasiduoti liūdesiui, savigraužai, kiekvienas privalo gilintis į save, ieškoti savyje tos stiprybės, o ją visuomet galima surasti. Aš asmeniškai radau tai muzikoje, man darbai labai padeda užmiršti tam tikras nuoskaudas ir, be abejonės, kai tu dirbi, neįmanoma, jog neitum į priekį. Man tikrai puikiai pasisekė tai padaryti, ir kiekvienais metais aš vis labiau džiaugiuosi tuo, ką darau“, ­­­– renginyje pasakojo Mia.

Po užsitęsusios gilios krizės atlikėja galiausiai padėjo tašką santykiuose su buvusiu sutuoktiniu Nerijumi Antanavičiumi. Moteris ne kartą yra atvirai sakiusi, jog ši santuoka jai kainavo visas kauptas santaupas, o nesėkmingai įkurtas restoranas Druskininkuose paliko ir nemenkų skolų. Visgi šiandien Mia yra atvertusi naują gyvenimo lapą, tačiau į naujus santykius stačia galva nebeneria.

„Baimė visada bus kuriant naujus santykius, nes būtų keista, jeigu jos nebūtų. Dabar tiesiog į viską žiūriu labai labai atsargiai. Patirtis duoda savo ir nežinau, kiek turėčiau pereiti su žmogumi, jog vėl pasakyčiau didįjį „taip“, ­­­– atviravo moteris.

Atsitiesusi po sunkių išbandymų, atlikėja tikina vėl pradedanti džiaugtis gyvenimu, o artimoje ateityje numatyti nauji projektai neleidžia stovėti vietoje.

„Turiu grandiozinių planų ir projektų. Tiesą sakant, pagaliau pradėjau gyventi, nes iki tol buvo momentas, kai keletą metų tiesiog egzistavau. Manau, kad gyventi reikia šiandien ir dabar, nes nėra nei vakar, nei rytojaus. Ir kiekvieną moterį norėčiau paskatinti, jog susidūrus su gyvenimo sunkumais ji atrastų, kaip aš sakau, savo kumyrą (liet. dievuką ­­­– red. past.). Reikia gilintis į save, skaityti įkvepiančias knygas, žiūrėti įkvepiančius filmus. Man asmeniškai labai padeda meditacija, kai įsiklausau į savo vidų, ko aš noriu, ko man reikia, kokiu keliu turėčiau eiti. Manau, kiekviena moteris privalo skirti kokybiško laiko sau – be vaikų, be vyrų, be artimųjų, tiesiog pabūti pati su savimi, paleisti visas mintis ir įsiklausyti būtent į savo vidų“, ­­­– patarimais su dalyvėmis dalijosi Mia.

Nelengvų santykių išbandymų teko patirti ir kitai komisijos narei, papuošalų kūrėjai N. Martinavičienei. Skyrybų dramą ir smurtą santuokoje patyrusi moteris tikina, jog nuolatinis patiriamas stresas kenkia ne tik moters psichologinei būsenai, bet ir jos išvaizdai, tačiau net ir sunkiausiais momentais reikia mokėti sau pačiai pasakyti komplimentą ir pastatyti ant kojų.

Reklama

„Buvo momentų, kai žemė slydo iš po kojų, tačiau nėra kur dėtis, privalai save pakelti tarsi už pakarpos, pasižiūrėti į veidrodį ir pasakyti – žiūrėk, turiu dvi kojas, dvi rankas, esu protinga, gabi, aš laikau save gražia moterimi tiek viduje, tiek išorėje, tad kodėl aš turiu nuleisti rankas?“ ­­­– pasakojo Natalija.

Rankų sunkiais gyvenimo momentais nenuleido ir menininkė S. Semenikė. Šiandien ji – sėkminga tapytoja, tačiau kelias į laimę taip pat nebuvo lengvas. Moteris drąsiai pasakojo apie tai, kaip išvažiavusi į Ispaniją uždarbiauti kentė finansinį nepriteklių.

„Dirbdama indų plovėja esu valgiusi kito žmogaus nepabaigtą picą. Neturėjau pinigų, norėjau valgyti, ką man reikėjo daryti? Aš ne iš tų žmonių, kurie skambina tėvams ir prašo pinigų, aš maniau, kad man reikia pačiai prasisukti“, ­­­– yra pasakojusi Skaistė.

Renginio organizatorė, linijos kūrėja L. Jakimavičienė teigia, jog kasmet atrankose išgirstamos moterų istorijos įkvepia kurti moterų bendrystės ryšį, skatinti jas nebijoti pamilti tikrąją save, nepasiduoti likimo išbandymams ir dalytis stiprybės bei vidinės drąsos paslaptimi.

„Šias savo produktų veidų paieškas ir atrankas organizuojame jau trečius metus iš eilės ir tikrai džiaugiamės, jog norinčių juose sudalyvauti moterų vis daugėja. Smagu ir tai, kad „Tricollagen“ produktų pristatinėti jau nereikia – jie jau ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio rinkose vertinami vartotojų dėl itin akivaizdžių rezultatų. Daugėja ir jautrių moterų gyvenimiškų istorijų, tačiau dalijimasis patirtimi tik labiau įkvepia bendrystei ir draugystei. Suprantame, jog moters grožis kyla iš jos vidaus, tačiau kai gyvenimas negaili išbandymų ir iššūkių, nukenčia ne tik jos psichologinė būsena, bet ir išorė. Mūsų kuriama moderni „Tricollagen Peptide“ produkcijos linija prisideda prie moters odos, plaukų ir nagų puoselėjimo – to, kas moterims prideda daugiau pasitikėjimo savimi“, ­­­– pasakojo L. Jakimavičienė.

Renginių organizatorė K. Kaikarienė pasakojo, jog savo išvaizdą puoselėti ir prižiūrėti pradėjo dar mokykloje. Mat dėl kiekvieno suvalgyto saldumyno tekdavo kovoti su nedžiuginančiais spuogeliais.

Reklama

„Visoms moterims yra svarbi jų išvaizda. Puošiamės, dabinamės, norime patikti ne tik kitiems, bet ir sau. Man patinka išbandyti įvairias naujoves, skirtas grožio puoselėjimui, tačiau jeigu nepastebiu jokių rezultatų – pakuotė dažnai keliauja lauk. Visgi svarbiausia grožio „procedūra“ yra geras miegas. Tuomet būname ir gražesnės, ir daug laimingesnės“, ­­­– šypsojosi K. Kaikarienė.

Puikiai moteris pažįstantis ir su išvaizdos problemomis kovoti padedantis med. m. dr. plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Vygintas Kaikaris teigė, jog dažniausiai žmonės jo kabineto duris praveria turėdami kompleksą, kuris neleidžia mėgautis gyvenimu ir menkina pasitikėjimą savimi.

„Grožis nėra didelė krūtinė, putlios lūpos ar dailios kūno linijos, grožis yra požiūris į save. Tačiau jeigu tai kelia didesnę meilę sau, tai kodėl to nepatobulinus? Per visą savo karjerą man teko sutikti tūkstančius moterų, kurios dėl tam tikrų trūkumų nustojo mylėti savo kūną, ėmė jo gėdytis. Tačiau plastinė chirurgija nėra išvaizdos keitimas, tai yra defektų šalinimas. Operacijos yra atliekamos ne dėl kitų, o dėl savęs. Ir kai žmogus atsikrato kompleksų, jo galvoje pagyja daug dalykų“, ­­­– teigė V. Kaikaris.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Žmonės

Kad sausio 16-ąją į 50-metį įžengusi Asta Pilypaitė taps dainininke, nujausti buvo...

Astai Pilypaitei – 50: apie sustoti privertusią ligą, mylimojo staigmenas ir viltis dėl vaikų ateities nuotrauka, foto

Ilgai brandintą idėją – įkurti savo verslą Rietave – Virginijos ir Fabio...

Pandemijos iššūkiai italo ir lietuvės meilei nebaisūs: karantino įkarštyje atvėrė restoraną Rietave nuotrauka, foto

Kretingiškė menininkė Rasa Statkuvienė, garsėjanti savo kūrybiniu ženklu „Plunksnos linija“, manoma,...

Kretingiškės sumanymas – škaplierankė nuotrauka, foto

Klibiuose gyvenančių menininkų Odilės Norvilaitės-Bytautienės ir Gedimino Bytauto namai, regis, sprogsta...

Kurti – vadinasi, gyventi nuotrauka, foto

G. Nausėda: A. Navaldo sugrįžimas parodys žmogaus teisių padėtį Rusijoje nuotrauka, foto

Pasaulis, Rusijos opozicijos lyderio Aleksejaus Navalno sugrįžimas į Maskvą yra drąsus žingsnis,...

Dviejų karantinų smūgį kurortams pamatavo neįtikėtinai tiksliai – apsiėjo ir be pagalvės mokesčio nuotrauka, foto

Lietuva, Vandens pardavimo rekordai Palangoje ir Neringoje, tačiau dar nematyti jo tiekėjų...

Klaipėdos „Neptūnas“ – „Citadele“ Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverte nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos „Neptūnas“ nervų trileriu virtusiose atsakomosiose „Citadele“ Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio rungtynėse...

"Adelė Dirsytė patraukė savo drąsa" nuotrauka, foto

SE, Dievo tarnaitė Adelė Dirsytė buvo veikli ateitininkė, Sibiro kankinė. Ji patyrė daug...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...