2020 m. spalio 20 d. 06:28 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Žmonės

Žmonės

Laimės kūdikis

2003-01-11, 12:00

Giedrė PETKEVIČIŪTĖ

Laimės kūdikis nuotrauka, foto

Eglė Skrolytė - jauna žavi mergina, klaipėdiečiams žinoma kaip "Balticum" televizijos darbuotoja. Kilusi iš Jonavos. Klaipėdos universitete studijuoja režisūrą. Nenustygstanti vienoje vietoje. Ir dar ją galima pavadinti laimės kūdikiu...

- Televizijoje "Balticum" dirbi daugiau kaip metus. Kaip sekasi?

- Man labai patinka tai, ką darau. Smagu, nes kasdien bendrauju su įdomiais žmonėmis. Ir kiekviena diena - vis kitoka. Aš labai nemėgstu monotonijos. O čia jos nėra. Televizija - tai nuolatinis stresas, daug nenumatytų situacijų. Tačiau visai tai kompensuoja bendravimas.

- Kas mieliau širdžiai: ar kurti laidą apie sveikatą, ar vesti sveikinimų koncertą?

- Abi laidos labai skirtingos. "Sveikatoje visiems" dirbau su dideliu srautu įdomios informacijos, reikėdavo sukti galvą, kaip ją pateikti žiūrovams. O sveikinimų koncertas žavus tuo, kad kiekviena laida - šventė. Iš pat ryto gerai nusiteiki: nueini į kirpyklą, tau padaro šukuoseną, paskui ateina Undinė ir padažo... Pamatai save vis gražesnę, o dar gėlių puokštę studijoje pamerkia... Ši laida - tikras teigiamų emocijų šaltinis.

- Įsivaizduoji žmogų, kurį sveikini?

- Taip. Mintyse nusipiešiu paveikslą. Kadangi dirbu sveikinimų redakcijoje, priiminėju sveikinimus ir matau, kokie žmonės juos užsako. Tai labai padeda. Tu jauti užsakovo jausmus asmeniui, kuriam skirtas sveikinimas.

- Darbe monotonijos nėra. O asmeniniame gyvenime pavyksta jos išvengti?

- Tikiu horoskopais, tačiau ne tomis kasdienėmis žurnalų ar laikraščių prognozėmis. Aš esu Vandenis. O tai kraštutinumų žmogus. Ir mano gyvenime yra taip: arba labai gerai, arba labai blogai. Sunku pasakyti, koks mano gyvenimas, bet galiu tvirtinti, kad gyvenu nenuobodžiai. Man sekasi (pfu, pfu, pfu). Būna akimirkų, kai jaučiuosi blogai, bet labai dažnai tiesiog iš niekur nutinka geri dalykai. Turbūt mane galima pavadinti laimės kūdikiu.
Esu labai emocionalus žmogus. Man veide parašyta, kaip jaučiuosi! Tai nėra gera savybė. Pavyzdžiui, kompanijoje sėdi žmogus, kuris man patinka mažiau nei kiti. Ir niekaip negaliu šito paslėpti!

- O jei kokį vaikiną įsimyli, irgi nenuslepi?

- Čia jau kiti dalykai. Aš labai retai įsimyliu.

- Ką reiškia "retai"?

- Labai retai yra labai retai... Apie vaikinus - jau kita kalba. Žmogus man arba patinka, arba nepatinka. Nebūna taip, kad vos pamačiusi smarkiai susižaviu, alpstu. Žmogaus protas, vidus man yra patys svarbiausi dalykai. Ne išvaizda. Jis gali būti be galo gražus, bet jei neturime bendrų interesų, nieko nebus. Sunku bendrauti. Nemoku kalbėtis tiesiog apie orą ar dar kažką. Man turi būti įdomu.

- Nemaža dalis merginų tvirtina, kad joms kur kas svarbiau vyro piniginės storis.

- Pinigus galima uždirbti. O jei proto neturi, tu jo ir neturėsi.

- Taigi rinktumeisi neturtingą, bet protingą?

- Yra toks dalykas kaip likimas - pasakai vienaip, o gali atsitikti visai kitaip. Todėl nenoriu vienareikšmiškai sakyti, kaip būtų. Tikiu likimu. Tačiau tikiu, kad jį kuria pats žmogus. Gyvenime visada pateikiamos kelios galimybės, ir tu renkiesi savo kelią. Svarbiausia, manau, nesigailėti savo pasirinkimo. Tada viskas bus gerai.

- Teko girdėti, kad tavo širdies draugas - grupės "B'avarija" narys Juozas Liesis. Tai tiesa?

- Iš kur tokia informacija? Ne, tai netiesa. Gerai sutariame su Juozu, studijuojame viename kurse, bet mes - ne pora.

- Neturi vaikino?

- Nėra laiko širdies draugui. O gal tiesiog šalia nėra objekto, kurį galėčiau įsimylėti. Aš manau, kad moterys turi tekėti ne jaunesnės kaip 30 metų. Man dar toli. Vasario 16-ąją švęsiu 23 gimtadienį.

- Ar tau dažnai sako, kad esi graži?

- Sako... Ir man, žinoma, labai malonu tai girdėti. Juk esu moteris. Kokius komplimentus dažniausiai girdžiu, negaliu pasakyti, bet man patinka, kai tai daroma savaip, originaliai, žaismingai.

- Ar grožis neapsunkina gyvenimo?

- Faktas, kad palengvina. Man atrodo, kad į gražų žmogų - kalbu ne apie save, o apskritai - aplinkiniai kitaip reaguoja. Bet, žinoma, yra ir kita pusė. Pavyzdžiui, dėl to, kad esi šiek tiek gražesnė, moterų rate dažnai susiduri su pavydu, intrigomis... Vyrauja klaidinga nuomonė, kad jei esi graži, tai turi menką protelį. Dėl to sunkiau susirasti draugių.
Tačiau kas yra graži moteris? Manau, visos mes gražios. Tik vienos moterys tai žino, o kitos - ne. Kiekviena moteris, kuri jaučia savo vertę, yra pati gražiausia.

- Ar buvo gyvenime dalykų, dėl kurių teko smarkiai gailėtis?

- Negaliu sakyti, kad mano gyvenime nebuvo įvykių, dėl kurių netektų gailėtis. Visų nemaloniausia, kai tyčia arba netyčia įskaudinu žmones. Taip pat nemėgstu, kai kiti šitaip elgiasi. Gaila, bet nemoku atsiprašyti.

- Sakei, kad tau sekasi. Sutinki daugiau gerų žmonių nei blogų?

- Aš nemoku atsirinkti. Labai dažnai galvoju: tai yra geras žmogus, juo galiu pasikliauti. Bet apsigaunu. Mane labai paprasta apgauti. Galbūt esu per naivi? Iš tikrųjų nežinau būdų, kaip patikrinti žmogų. Matyt, geriausiai tai padaro laikas. Pažįstu daug žmonių, kurie turi geresnę intuiciją nei aš.

- Tačiau sakoma, kad moteriška intuicija - didelė jėga.

- Manau, žmogaus veiksmus gali nuspėti tada, kai jį labai gerai pažįsti. Pavyzdžiui, neseniai mano tėvelis susižeidė. Prieš dvi dienas iki to aš pajutau, kad labai noriu jį pamatyti. Nežinojau, kad kas nors nutiks, bet mane stipriai traukė grįžti namo.

- Loterijose dalyvauji, spėlioji laimingus skaičius?

- Dalyvauju tik tokiuose žaidimuose, kuriuose galima laimėti savo kūrybos, talento dėka. Pavyzdžiui, jei reikia ką nors parašyti. Esu laimėjusi ne kartą. O loterijomis, kai reikia skaičius braukyti, netikiu.

- Negi nenori milijono laimėti?

- Aš laiminga ir be milijono.

Žymos: egle skrolytė

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Žmonės

Viena žymiausių Lietuvos teatro, televizijos ir kino aktorių Larisa Kalpokaitė su bėgančiais...

Aktorė L. Kalpokaitė apie moteris užklumpantį menopauzės periodą: „Pagaliau tampi laisva būti savimi“ nuotrauka, foto

Lipdyti iš polimerinio molio gėles ir jų kompozicijas Ksenija Jefimova pradėjo prieš...

"Kai pradėjau lipdyti, nebeperku dovanų giminėms ar draugams" nuotrauka, foto

Į pensiją – dar anksti, o buvusioje darbovietėje irgi niekas nelaukia. Tokioje...

Likęs už Seimo durų Naglis Puteikis rūpinasi vieninteliu mandatu nuotrauka, foto

Šią vasarą atsinaujinusios Lietuvos žirginio sporto federacijos (LŽSF) prezidentu tapęs Sigitas Paulauskas...

Žirginio sporto federacijos prezidento Sigito Paulausko retas pomėgis pasaulinį žirgų kilmės registrą praturtino Lietuvos vardu nuotrauka, foto

Gyventojams bus pristatytas projektas "Neringa - kultūros sala" nuotrauka, foto

Neringa, 2021-aisiais Neringa pasipuoš Lietuvos kultūros sostinės titulu. Mūsų nedidelio miesto bendruomenei tai...

Antradienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų nuotrauka, foto

Įvairybės, Dangaus kūnai:

Danės valymas - dar negreit nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos savivaldybė valyti Danės upę buvo nusprendusi jau seniai ir tiems darbams...

Spalio 20-oji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

Įvairybės, Dangaus kūnai: saulė teka 7.58 val., leidžiasi 18.08 val. Dienos ilgumas 10.10...

Neringa, Paskelbta prieš 14 min.

Įvairybės, Paskelbta prieš 27 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 27 min.

Įvairybės, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...