2020 m. spalio 31 d. 04:08 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Žmonės

Žmonės

Gražinos Balandytės gimtadienis su jūra

(1)

2014-06-25, 09:14

Eglė JUOZĖNAITĖ, Respublika.lt

Gražinos Balandytės gimtadienis su jūra nuotrauka, foto

© Irmanto SIDAREVIČIAUS nuotr.

Reklama

Kino ir teatro aktorė Gražina Balandytė birželio 27 dieną švenčia 77-ąjį gimtadienį. Aktorė prisipažįsta gimtadienių iš anksto neplanuojanti ir draugų nekviečianti. Jie patys ateina.

Aktorė prisimena savo 75 metų sukaktį. Tada aktorė aplankė tėviškę. „Kaune, Petrašiūnuose, palaidoti mano mama, brolis, o tėvelis - už Telšių, toje vietoje, kur aš gimiau. Aplankiau savo mamytės ir brolio kapą, o paskui su vyru važiavome prie tėvelio kapo ir prie to namo, kur ir aš, ir brolis gimėme“, - prisimena G.Balandytė.

Aktorė gimė namuose, buvo iškviestas gydytojas, nes tėvai buvo turtingi dvarininkai. Dabar aktorės gimtinė kitokia: „Gyvenamasis namas siaubingai apleistas, kaip iš siaubo filmo „Hičkokas“, nors jame kažkas lyg ir gyvena. Skaudu buvo užeiti. Nuėjau į senąjį sodą. Jis taip ir stovi neiškirstas, bet medžiai visiškai nudžiūvę, žolė tokio aukščio kaip aš. Įsivaizduokite: viena obelis, stora, stora, suskilusi, išdžiūvusi, o ant vienos šakelės aukštai žaliuoja lapeliai ir kabo mažytis obuoliukas. Jeigu taip filmą nufilmuotų, pamanytum, kad čia režisieriaus fantazijos, bet gamta kartais iškrečia tokių stebuklų. Žiūrėjau į tą obuoliuką ir galvojau, kad jau viskas išskrido su paukščiais. Mano vaikystės nebėra. Nebėra šeimos - nei brolio, nei mamos, nei tėvelio. Laimė Dievo, kad šalia manęs yra nuostabus vyras, kad mes labai gražiai draugaujame, džiaugiamės“, - sako aktorė. Jubiliejinio gimtadienio proga G.Balandytę aplankė brolio dukros sūnus, jį aktorė vadina anūku,o jis ją - močiute. Specialiai šia proga jis atvažiavo iš Olandijos.

O šiais metais aktorė planuoja gimimo dieną praleisti prie jūros. „Važiuosiu į Palangą. Nueisiu prie jūros su vyru, bus fantastiškai nuostabu. Norisi pasidžiaugti gyvenimu. Laimė gyvenimą gyventi... Šita erdvė, kurioje aš gyvenu, yra labai draugiška, šviesi. Didžiulė laimė būti. O gimtadienis bus su jūra. Jeigu jūra bus putojanti, bangos bus kaip šampanas. Labai gražu žiūrėti... O jeigu dar šalia sėdi nuostabus vyras, kurį gerbi ir brangini, kas gali būti dar fantastiškiau? Aš kartais jaunystėje eidavau pajūriu ir matydavau senukus, susikibusius rankomis, ir į juos žiūrėdavau, juokdavausi. Galvoju, Viešpatie, kaip jie gali išgyventi visą gyvenimą? Oskaras Vaildas sakė, kad mylėti visą gyvenimą vieną žmogų - tai ribotumas, bet, pasirodo, ča visai kiti dalykai...“ - teigia aktorė.

Parengta pagal priedą „TV publika“

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

TAIP birželio 29 d. referendumui

2014-06-25   14:37

IP: 91.233.116.68

Referendumo įstatymo 2 str. 2 d.: „Referendume turi teisę dalyvauti piliečiai, sukakę 18 metų. Referendume nedalyvauja piliečiai, kurie teismo pripažinti neveiksniais».
Išvada: referendume dalyvauja tik veiksnūs rinkėjai (google „Piliečio politinis veiksnumas“). Visiškai logiška, kad sergant silpnaprotyste negalima dalyvauti referendume, kadangi toks žmogus negali priimti sprendimo.

Neklausyk HOMOSOSŲ (kas yra homososas, ieškok google “Homo sovieticus“, tiesos”) gąsdinimų savo sukurtomis grėsmėmis ir raginimų būti silpnapročiu ir nedalyvauti referendume, t.y. atsisakyti savo sprendimo teisės, geriau paklausyk, ką sako šie jauni, dvasiškai gražūs žmonės ir NELEISK VALDŽIAI NUSPRĘSTI UŽ TAVE:
youtube.com/watch?v=zuYKFOu30Ws

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Žmonės

 „Nuo pat pirmųjų dienų, kai Baltarusijos valdžia parodė savo jėgą, žmonės pasiruošė...

Lietuvoje prieglobstį gavusi baltarusių aktyvistė: Baltarusijoje per ilgai tylėjome ir nesidomėjome, todėl dabar mokame tokią didelę kainą nuotrauka, foto

Vakar treneris Bronius Vyšniauskas socialiniuose tinkluose savo asmeninėje paskyroje pasidalino nuotraukomis ir...

Gerus, nuoširdžius, nepavydžius žmones Dievas globoja nuotrauka, foto

Šį ketvirtadienio vakarą 20 val. LNK pokalbių laidoje „Bučiuoju. Rūta“ – atvira...

Tarasovai: kai tuokėmės, žmonės net lažinosi, kad ilgai kartu neišgyvensime nuotrauka, foto

Į klausimus atsako Seimo rinkimų antrojo turo kandidatas Danės vienmandatėje apygardoje Saulius...

Saulius Budinas: Pirmiausia – Klaipėda! nuotrauka, foto

Palanga, Šilutė ir dar 11 savivaldybių priskirtos raudonajai zonai nuotrauka, foto

COVID-19, Ateinančią savaitę, nuo lapkričio 2 iki lapkričio 8 d. imtinai, remiantis naujuoju...

Atnaujintas paveiktų šalių sąrašas nuotrauka, foto

COVID-19, Nuo pirmadienio, lapkričio 2 d. įsigalioja naujas, pagal šviesoforo principą sudarytas paveiktų...

Apie visokius vaizdinius prieš užmiegant ar sapnus Šiurpnaktyje nuotrauka, foto

Nuomonės, Na, nelimpa man tas Helovinas, nors tu ką. Kaip nelimpa visokios nepotemijos,...

Bankrutuojanti „Hidrostatyba“ atleidžia visus darbuotojus nuotrauka, foto

Euras, Bankrutuojanti Gargždų statybos bendrovė „Hidrostatyba“, dalyvavusi europinės vėžės geležinkelio „Rail Baltica“ tiesimo...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...