2019 m. liepos 18 d. 05:41 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Žmonės

Žmonės

Daiva Kunstmonaitė: "Jaučiu širdimi, koks šalia žmogus"

2003-04-19, 12:00

Ingrida ALBRECHTIENĖ

Daiva, jos brolis Rimgaudas bei sesuo Jolanta Kunstmonai - gerai žinomi jauni žmonės Klaipėdos verslo vandenyse. Nors kiekvienas turi savo veiklos barą, visi dirba petys petin ir aplinkinius stebina ne tokiu jau ir dažnu giminių bruožu - savitarpio supratimu bei parama.

Itališka tvarka

"Paprastai broliai ir seserys artimai bendrauja, kol gyvena pas tėvus. O vėliau sukuria šeimas ir išsilaksto. Draugėn susirenka tik per didžiąsias šventes. Iš mūsų trijulės netekėjusi tik aš viena. Brolis augina du vaikus, sesuo - vieną. Mes kaip italų šeima - vienas be kito negalime. Jų nuomonė svarbiais gyvenimo klausimais man yra neginčijama. Ypač Rimgaudo. Aš jį nuo pat mažens atsimenu kaip tvirtą, turintį savo nuomonę vaikiną.


Labai norėjau išvažiuoti į Jungtinius Arabų Emyratus. Dirbti pagal specialybę tokioje nuostabioje šalyje buvo mano didžiausia svajonė. Šiltas oras, palmės... Tačiau studijas būtų reikėję kuriam laikui nutraukti. Šeima aptarė šį reikalą ir nusprendė, jog kelionę turiu mesti iš galvos. Nejaučiu dėl to kokios nors nuoskaudos. Taip jau mums įdiegta tėvų: privalome vieni kitiems patarti ir padėti. Juk patys artimiausi žmonės niekada nepatars blogai, priešingai - stengsis apsaugoti nuo neapgalvotų ir žalingų sprendimų.
Mes ir dabar beveik neišsiskiriame, kone kasdien aptariame svarbiausius reikalus. Net ir į keliones dažniausiai važiuojame drauge. Rimgaudas su Jolanta labai mėgsta slidinėti. Kai kuris vienas važiuoja į šiltus kraštus, prisijungiu ir aš, nes šaltis man - nepakenčiamas. Ir savaitgaliai, ir visos šventės - kartu."

"Myliu tuos žmones..."

Kai sesuo Jolanta draugavo su vaikinu, kuris jai nepatiko, Daiva labai sielojosi. "Ir kaip buvo smagu, kai ji į vyrus išsirinko žmogų, kuris man, mažei, labai patiko. O kai Rimgaudas tuokėsi, buvau dar visai maža, tada net nesupratau, ką reiškia vestuvės ir kodėl du žmonės nori būti drauge.

Niekada nenorėjau ištekėti vien dėl to, kad ištrūkčiau iš tėvų globos ar pasipuikuočiau prieš drauges. Aš jau sulaukiau to lūžio, kai moteris supranta, jog vedybos vardan vedybų - visiškas marazmas. Ne tai man gyvenime svarbiausia. Vyrui konkrečių reikalavimų nekeliu. Jaučiu širdimi, koks šalia žmogus. Aš tikrai neskubu. O norinčiųjų užkariauti mano širdį yra. Tik dauguma vyrų daro esminę klaidą: jie bando užkariauti mane, nustumdami artimus žmones, bandydami diriguoti savas taisykles."

Daivos darbas baigiasi dažniausiai auštant. Ji jaučia atsakomybę už kolektyvą, klientus ir stengiasi kone visą laiką dalyvauti restorano darbo procese.

"Man buvo didžiulis stresas, kai uždarėme restoraną kapitaliniam remontui. Visa tai truko keturis mėnesius, man tai buvo juodos dienos. Aš taip myliu tuos žmones, kurie ateina pas mus, kad jų apsilankymas man kaip tyro oro gurkšnis. Aš žinau daugumos džiaugsmus ir bėdas, jie būtinai po kelionių atvyksta pasidalinti įspūdžiais, pasidžiaugti kartu.

Tačiau bent kartą per savaitę tikrai randu laiko susitikti su draugais ar paskaityti knygą. Turiu vieną tikrą draugę, su kuria, taip jau likimas lėmė, nesiskiriame apie dvidešimt metų."

Nors Daiva apie vyrų jai skiriamą dėmesį kalba nedaug, tačiau komplimentų ir vylingų žvilgsnių šiai moteriai tikrai netrūksta. "Tikrai, komplimentus galiu rieškučiomis semti. Dažnai būna, kad net nebegirdžiu. Ir tai yra blogai, nes kartais vyras gražius žodžius gali sakyti iš visos širdies..."

Vienas žurnalas praėjusią žiemą rengė konkursą "Jauna, žavi, veikli". Kartą Daivai paskambino žurnalistė ir paprašė susitikti. "Visaip bandžiau atsikalbinėti, nes nenoriu viešumos, nepatinka man tokie dalykai. Bet prikalbino, susitikome. Po kiek laiko ji man vėl skambina ir sako, kad patekau į dešimtuką ir reikės dalyvauti Vilniuje vyksiančiame finaliniame susitikime. O Dieve, pagalvojau, tik to man ir tetrūko. Nuvažiavau. Ir tapau viena iš tų jaunų, žavių ir veiklių moterų. Tiesa, už visas merginas balsavo internetininkai, tai ir jie mane išsirinko. Malonu prisiminti..."

Reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Reklama

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Žmonės

46 dienos - tiek laiko lietuviui Danieliui Narauskui prireikė pasiekti užsibrėžtam tikslui - perbėgti...

Iššūkis: perbėgti Aliaską nuotrauka, foto

Ramunės gyvenimą visiškai pakeitė susidūrimas su traukiniu. Po šios avarijos net pačios...

Klaipėdietės laimę sutraiškė traukinys nuotrauka, foto

Liną Chaladauskaitę pažįstantys žmonės, ko gero, sutiktų, kad ji – drąsi, energijos...

Karė, motociklu sumaniusi apkeliauti Kolumbiją nuotrauka, foto

Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro vadovas dirigentas...

Dirigentas Gintaras Rinkevičius: "Politikoje daug veidmainystės" nuotrauka, foto

Baltijos jūroje tarša mažėja, tačiau džiaugtis anksti nuotrauka, foto

Jūra, Baltijos jūra mums yra ypatinga ne tik todėl, kad ji vienintelė skalauja...

Moteris iš Gargždų: „Nenorėjau jo žudyti“ nuotrauka, foto

Kriminalai, Gargžduose gyvenanti 45 metų Ingrida Krikšnaitė, nuskriaudusi sugyventinį, kuris su ja dalijosi...

Klaipėdiečių pergalės "Gintarinių irklų" regatoje nuotrauka, foto

Sportas, Trakuose, Galvės ežere, vykusioje tarptautinėje "Gintarinių irklų" regatoje pergales skynė Klaipėdos irklavimo...

Sudėlioti paskutiniai Jūros šventės akcentai nuotrauka, foto

Klaipėda, Trečiadienį Klaipėdos savivaldybėje įvyko spaudos konferencija, kurioje artėjančios jubiliejinės Jūros šventės atstovai...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...