2020 m. lapkričio 30 d. 10:26 val., pirmadienis

„Švyturio“ stipendija

Galimybė jauniems uostamiesčio talentams - septintoji "Švyturio Klaipėdos ateities stipendija"

2020-06-29, 09:22

"Vakarų ekspreso" inf.

Galimybė jauniems uostamiesčio talentams - septintoji "Švyturio Klaipėdos ateities stipendija" nuotrauka, foto

STIPENDIJA. Laimingajam, kurį šiemet rinks interneto vartotojai bei speciali komisija, bus įteikta 4 000 eurų stipendija.

© "Vakarų ekspreso" nuotr.

Bendrovė "Švyturys-Utenos alus" septintąjį kartą skatina jaunuosius Klaipėdos krašto gyventojus dalyvauti "Švyturio Klaipėdos ateities stipendijos" konkurse. Iniciatyva kasmet rinkti ir apdovanoti aktyviausią ir talentingiausią šio krašto atstovą, kuris savo darbais ir pasiekimais garsina miestą, jau tapo tradicija.

Laimingajam, kurį šiemet rinks interneto vartotojai bei speciali komisija, bus įteikta 4 000 eurų stipendija.

Kaip pasakoja vienas iš konkurso sumanytojų, bendrovės "Švyturys-Utenos alus" generalinis direktorius Rolandas Viršilas, palaikyti jaunuosius Klaipėdos visuomenininkus - šiame mieste gimusios ir jau trečią šimtmetį veikiančios įmonės pareiga.

"Švyturys" neatsiejamas nuo Klaipėdos. Kaskart čia atvykus, gali justi novatorišką miesto pulsaciją, kurią didele dalimi kuria jauni, ambicingi ir išties kūrybingi jaunuoliai. Norime išreikšti jiems palaikymą, paskatinti nesustoti kurti, todėl ir šiemet steigiame šią stipendiją bei tikimės, kad kažkam ji bus tikslingas postūmis, įgyvendinant savo siekius", - pasakoja R. Viršilas.

Kartu R. Viršilas primena, kad konkurse, kaip ir kasmet, dalyvauti skatinami visi Klaipėdos miesto ir rajono bendruomenių nariai, iniciatyvūs visuomenininkai, menininkai, mokslininkai, perspektyvūs sportininkai ir kiti jauni žmonės, kuriems svarbi Klaipėdos miesto gerovė ir ateitis.

"Būdami socialiai atsakinga įmone, ieškome jaunuolių, puoselėjančių tas pačias vertybes. Jei jums artimos tradicijos, vertinate senas ir ugdote naujas, jei jums rūpi jūra ir jūrinis gyvenimas, esate neabejingi tvarumui ir aplinkosaugai, savo įdirbiu siekiate atstovauti Klaipėdai, dalyvaudami konkurse, leiskite apie jus sužinoti dar platesnei visuomenės daliai. Tegul geri darbai ir pasiekimai sklinda garsiai", - ragina R. Viršilas.

Jam pritaria ir Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, kasmet palaikantis aktyvų vietos jaunimą ir skatinantis dalyvauti konkurse.

"Ankstesnių metų dalyviai įrodė, jog uostamiestis išties turtingas talentų, tad džiaugiuosi, jog šiemet jų aktyvumas toks pats didelis, o mes visi drauge išrinksime kūrėjų orbitoje ryškiai šviečiantį švyturį", - balsuoti už kandidatus skatina V. Grubliauskas.

Primenama, jog anksčiau šį apdovanojimą jau yra gavęs Klaipėdos universiteto mokslininkas Žydrūnas Lukošius, laivų inžinierius Lukas Norkevičius, pianistė Adelė Daunoravičiūtė, solistas Steponas Zonys, kino kūrėjas Arūnas Eimulis, menininkė Agnė Kišonaitė.

Praėjusių metų nugalėtojas mokslininkas Žydrūnas Lukošius atsiimdamas apdovanojimą žadėjo tęsti savo profesinę veiklą. Ž. Lukošius yra vienas iš išskirtinio kraujospūdžio matuoklio kūrėjų, Klaipėdos universiteto dėstytojas ir doktorantas.

"Šis laimėjimas parodė, kad darbai, kuriuos darau, yra svarbūs ne man vienam, o ir Klaipėdos krašto žmonėms. Tai dar labiau skatina dirbti tiek Klaipėdos universiteto bendruomenės labui, tiek miesto gerovei. Manau, kad šis organizuojamas konkursas yra puiki paskata jaunimui parodyti savo neeilinius darbus ir nuopelnus Klaipėdos kraštui ir jo bendruomenei", - sako Ž. Lukošius.

Už pasiūlytus kandidatus atiduoti savo balsą galima"Vakarų ekspreso"socialinio tinklo "Facebook" paskyroje ir dienraštyje spausdinamais popieriniais kuponais (sumuojant balsavimo rezultatus vienas popierinis kuponas prilygs 10 internetinių balsų). Pirmasis balsavimo etapas vyks iki liepos 5 d. 12.00 val., o penki daugiausiai klaipėdiečių balsų surinkę kandidatai pateks į finalinį etapą. Už juos bus galima balsuoti nuo liepos 7 iki liepos 17 d.

Balsuoti už kandidatus galite „Vakarų ekspreso“ „Facebook“ paskyroje

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

„Švyturio“ stipendija

Penktadienį paskelbta, kad septintoji bendrovės „Švyturys-Utenos alus“ įsteigta „Švyturio Klaipėdos ateities stipendija“...

Apdovanotas septintasis „Švyturio Klaipėdos ateities stipendijos“ laureatas nuotrauka, foto

Šį penktadienį paaiškės, kam atiteks septintoji bendrovės "Švyturys-Utenos alus" įsteigta "Klaipėdos švyturio...

Klaipėdos talentams atiduota 21 tūkst. balsų nuotrauka, foto

Jau daugiau kaip mėnesį Klaipėdos krašto gyventojai gyvena „Švyturio Klaipėdos ateities stipendijos“...

Uostamiestis septintąjį kartą renka „Švyturio Klaipėdos ateities stipendijos“ laimėtoją nuotrauka, foto

Jau šį penktadienį, liepos 17 dieną, 12 valandą bus stabdomas konkurso balsavimas...

"Visi kandidatai be galo skirtingi ir stiprūs" nuotrauka, foto

Po nuodugnios apžiūros – nė vieno pirkimui tinkamo naudoto automobilio per 15 metų: kaip neįsigyti katės maiše? nuotrauka, foto

Automobiliai, Naudoto automobilio pirkimas neretai prilygsta loterijai, tačiau sėkmingą bilietą pirkėjas gali ištraukti...

Buriuotojų sąjungos vadovas N. Nasvytis: jei žinai tikslą, nesvarbu, iš kur pučia vėjas nuotrauka, foto

Žmonės, Trečiai kadencijai Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidente perrinkus Dainą Gudzinevičiūtę, vieno iš...

Dar 1136 nauji koronaviruso atvejai nuotrauka, foto

COVID-19, Operatyvūs praėjusios paros COVID-19 pandemijos rodikliai

Rasta partizano Antano Kraujelio-Siaubūno slėptuvė nuotrauka, foto

Lietuva, Utenos rajono Papiškių kaime buvusioje Pinkevičių sodyboje surastas ilgiausiai prieš sovietų okupaciją...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...