2021 m. vasario 26 d. 21:24 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Švietimas

Švietimas

"Verdenės" progimnazija prašo rekonstruoti stadioną

(1)

"Verdenės" progimnazija prašo rekonstruoti stadioną nuotrauka, foto

SUSIDĖVĖJO. "Verdenės" progimnazijos stadionas ir sporto aikštynas įrengti dar 1968 metais, tad per tiek laiko jie visiškai susidėvėjo.

© Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

Reklama

Politikai ragina Klaipėdos miesto savivaldybės administraciją apsvarstyti galimybę rekonstruoti "Verdenės" progimnazijos stadioną ir sporto aikštyną, kuriais esą galėtų naudotis ne tik šios švietimo įstaigos mokiniai, bet ir visi miestiečiai.

"Verdenės" progimnazija kreipėsi į uostamiesčio valdžią, kad pagaliau būtų rasta lėšų šios švietimo įstaigos stadionui ir sporto aikštynui atnaujinti. Teigiama, kad šie objektai įrengti dar 1968 metais, tad per tiek laiko jie visiškai susidėvėjo.

"Stadionas yra labai žemoje vietoje, nėra drenažo, palijus teritorija apsemiama, aikštelių danga suirusi, apaugusi krūmynais", - aiškinama progimnazijos direktorės Rimos Bėčiuvienės pasirašytame rašte.

Progimnazijos bendruomenė šiuo klausimu ne kartą kreipėsi į miesto Savivaldybę, 2007 metais teikė paraišką Centrinei projektų valdymo agentūrai, tačiau mokyklos pastangos iki šiol jokių rezultatų nedavė.

"Šiuo metu "Verdenės" progimnazija mokinių skaičiumi yra viena didžiausių mokyklų mieste - joje mokosi 889 mokiniai. Kad ji patraukli ne tik savo vieta, bet ir ugdymo rezultatais, byloja per sausio mėnesį pateiktų prašymų leisti mokytis pirmoje klasėje skaičius - 199. Siekiant ugdyti sveikus ir sportiškus vaikus, būtina sudaryti atitinkamas sąlygas", - rašoma progimnazijos kreipimesi į miesto valdžią.

Reklama

Mokyklos vadovė priminė, kad dėl blogos stadiono būklės periodiškai gaunami įspėjimai ir iš Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos centro.

"Sunkiai talpiname mokinius sporto salėje, o atšilus orams neturime galimybės pamokų vesti lauke", - apgailestauja "Verdenės" vadovybė.

Akcentuojama ir tai, kad rekonstravus stadioną būtų galima tenkinti ir šiaurinėje miesto dalyje gyvenančių klaipėdiečių poreikius, ypač vasarą.

"Stadionu galėtų naudotis ir Klaipėdos futbolo mokykla, kurios auklėtinių užsiėmimai jau ne pirmus metus po pamokų vyksta progimnazijos sporto salėje", - aiškina direktorė.

Vakar šį progimnazijos bendruomenės kreipimąsi nagrinėję miesto Tarybos Kultūros, švietimo ir sporto komiteto nariai nusprendė protokoliniu pavedimu kreiptis į Savivaldybės administraciją, kad būtų išnagrinėta galimybė rekonstruoti sporto aikštyną.

"Buvome nuvykę į vietą. Padėtis iš tiesų apgailėtina. Manau, kad mokykla yra nusipelniusi turėti padorų stadioną, juolab kad tikrai juo galėtų naudotis ir miestiečiai", - pažymėjo minėto komiteto pirmininkas Arvydas Cesiulis.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Memel

2016-02-07   02:06

IP: 78.61.29.157

1969 metais buvo 1.300 moksleiviu ,36 klasiu ... 16 divizija .. lialia lia ...

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Švietimas

Jau nuo šių metų rugsėjo Klaipėdos licėjaus darželis „Mažasis Klaipėdos licėjus“ mažuosius...

Klaipėdos licėjaus darželis keliasi į Dragūnų kvartalą: įsikurs moderniausiame tokio tipo pastate mieste nuotrauka, foto

Klaipėdos rajono savivaldybės pedagogai buvo vieni pirmųjų, kurie buvo vakcinuoti nuo COVID-19....

Klaipėdos rajono pedagogai po vakcinacijos saugesni nepasijuto nuotrauka, foto

 Sukurtas ir, baigus įregistravimo procedūrą, oficialiai veiklą pradės Klaipėdos universiteto ateities paramos...

Įsteigtas KU ateities paramos fondas nuotrauka, foto

2020-ųjų Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) duomenimis, vėl...

Profesijų pasirinkimas: kada pradėti apie tai galvoti ir į ką atkreipti dėmesį? nuotrauka, foto

Klaipėdos akvarelės: namai ir žmonės (667) nuotrauka, foto

Klaipėdos akvarelės, Tęsiame pasakojimų ciklą apie senuosius Klaipėdos namus ir juose gyvenusius, dirbusius ar...

„Jau turime priemonių visam laikui užbaigti COVID-19“ nuotrauka, foto

COVID-19, Izraelyje atliktas tyrimas, kuriame dalyvavo 1,2 mln. žmonių, patvirtino, kad „Pfizer“ vakcinos...

"Klaipėdos senųjų kapinių istorijos" - mūsų miesto emocinė patirtis nuotrauka, foto

Senųjų Klaipėdos kapinių istorijos, Šią savaitę dienos šviesą išvydo autentiškas istorinis kultūrinis leidinys "Klaipėdos senųjų kapinių...

Klaipėdos miesto taryboje - nauja frakcija "Už Klaipėdos ateitį" nuotrauka, foto

Klaipėda, Siekdami konstruktyvesnio darbo Klaipėdos miesto savivaldybės taryboje, mes, tarybos nariai Artūras Razbadauskas,...

Klaipėdos akvarelės, Paskelbta prieš 23 min.

Senųjų Klaipėdos kapinių istorijos, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...