2019 m. balandžio 23 d. 12:56 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Švietimas

Švietimas

„Šeimos „Instagramas“

2019-03-22, 16:12

Atviros jaunimo erdvės

„Šeimos „Instagramas“ nuotrauka, foto

„Instagramas“ šiandien velniškai populiari laisvalaikio praleidimo priemonė. Jauni žmonės negali susilaikyti neprisijungę, nepaspaudę mygtuko ,,mėgstu“ ar ,,sekti“, o paieškojus atsakymo interneto platybėse, apie tai, kas vis dėlto yra tas ,instagramas“, randame tokį atsakymą, kad tai vienas didžiausių socialinių tinklų pasaulyje, turintis daugiau nei 1 mlrd. Bent kartą per mėnesį prisijungiančių vartotojų.

Ši socialinė struktūra yra labai dinamiška, atvira ir pajėgi platinti naujoves, įtraukdama vis naujus mazgus, jei tik jie palaiko ryšį bendromis vertybėmis ar veikimo tikslais. Tačiau bet koks socialinis tinklas ir tarpusavio santykiai jame yra kuriami žmonių pagrindu.

Tokiu pat pagrindu tačiau ne virtualioje erdvėje, o Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro Atvirose jaunimo erdvėse, kurios vykdomas projektas ,,Šeimos instagramas“ nuo 2018 m. rugsėjo nuolat kviečia prisijungti jaunus žmones. Šio projekto tikslas vykdyti atvirą darbą su jaunimu, neformaliai juos suburti, siekiant mažinti jaunuolių socialinę atskirtį, lavinti jų socialinius ir bendravimo įgūdžius, didinti jų socializacijos galimybes.

Remiantis projekto programa 14-29 metų jaunuoliai dalyvauja numatytose veiklose, skirtose skatinti šeimos vertybes, pagarbą artimui, tarpusavio supratimą, sąžiningumą ir meilę tėvynei. Šio projekto vykdytojai – tai kvalifikuota Atvirų jaunimo erdvių jaunimo darbuotojų komanda, su jų pagalba jaunuoliai lavina savo asmeninius gebėjimus ir socialinius kompetencijas, lavina saviraiškos įgūdžius, kūrybinius sugebėjimus bei stiprina pasitikėjimą savimi.

Dalyvavimas ,,Šeimos ,,Instagrame“ padeda jaunuoliams ne tik sekti įvykius internetiniuose socialiniuose tinkluose, tačiau ir gyvai aktyviai įsijunti į bendruomenę, šeimą, ir tokiu būdu dalyvauti realioje socialinėje platformoje, užmegzti ir palaikyti tikrus socialinius ryšius.

2019 m., Tęsiant projektą ,,Šeimos ,,Instagramas“, jaunuoliai jau vyko į edukacines keliones, aplankė Kretingos muziejų, Tiškevičių dvarą, susipažino su Kretingos jaunimo erdvėmis. Jaunuoliai taip pat patys organizavo sporto renginius, dalyvavo pulo, stalo teniso ir stalo futbolo turnyruose. Visos šios veiklos projekte jaunimui yra nemokamos, nes projektą finansuoja Jaunimo reikalų departamentas prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Visų veiklų metu jaunuoliai buriasi į grupes, sukurdami jaunų žmonių bendruomenę, tapdami šeima vieni kitiems.

Taigi tokiu, nors ir labai internetiniu pavadinimu, tačiau realybėje aktyvus ir paklausus socialinis tinklas ,,Šeimos ,,Instagramas“ ir toliau kviečia Klaipėdos miesto jaunuomenę sekti, mėgti ir jungtis!

#Šeimos instagramas

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Švietimas

Balandžio 25 d. 15 val. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje Ministras...

Tarp metų mokytojų - ir klaipėdietė nuotrauka, foto

Praėjusią savaitę kultūros srityje labiausiai nusipelniusiems pedagogams buvo įteikti Karalienės Luizės medaliai....

„Nenoriu ugdyti paklusnių vergų“ nuotrauka, foto

Artėjančą Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną dienraštis "Vakarų ekspresas" tradiciškai švęs...

Laukiamiausias skaitovų konkursas - teatro scenoje nuotrauka, foto

Mokykliniai vadovėliai moko lyčių stereotipų, sako lygių galimybių kontrolierė Agneta Skardžiuvienė.

"Mokykliniai vadovėliai moko lyčių stereotipų" nuotrauka, foto

Vakarų Lietuvos automobilių statymo ypatumai nuotrauka, foto

Klaipėda, Dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija tęsia konkursą "Automobilių statymo ypatumai". 

Pirmasis kruizinis laivas atplaukia jau poryt nuotrauka, foto

Klaipėda, Balandžio 25 d. Klaipėdos uoste prasideda naujas kruizinės laivybos sezonas – jį...

Trys jaunuoliai šalia kūdros apiplėšė ukrainietį nuotrauka, foto

Kriminalai, Balandžio 22 d. į Klaipėdos miesto policijos komisariatą kreipėsi 55 metų Ukrainos...

Pietų pertrauka: kur pietauti šiandien? nuotrauka, foto

Patarimai, Adresas: Tiltų g. 26ARezervacijų tel.: 8 46 211 390

Klaipėda, Paskelbta prieš 24 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 1 val.

Patarimai, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...