2019 m. liepos 23 d. 02:15 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Švietimas

Komentarai

2019-06-06   13:47

IP: 37.0.248.157

Mokslo metai buvo tęsiami su mintimi, kad per ilgesnį laiką bus mažiau "forsavimo", tolygiau išdėstysime kursą.... Tik štai klausimas, kaip tas kursas įsisavinamas, kai pamokos vyksta bet kur, bet kaip, kad tik ne mokykloje, kur nežmoniškai karšta. Kursą vis tiek tenka išdėstyti iki gegužės pabaigos. O tos 3 primestos savaitės - visiška nesąmonė. Važiuoti į didmiesčius - pinigai. Pas mus klasėse dalis socialiai remtinų. Rinkliavos - NEGERAI !!!! Mūsų mieste - 1 muziejus ir 6 mokyklos (neskaitant kaimo vietovių); jau apėjom ir muziejų, ir miestą, ir pan. Ką reiks su tais pačiais vaikais daryti dar 3 metus, neįsivaizduoju.

Jonas

2019-06-05   13:07

IP: 88.118.203.50

Klasese baisus karstis, atidaromi langa, durys-susidaro pavojingi skersvejai, kurie susargdina perkaitusius mokinius. Dalis mokiniu vedama i lauka, kur taipogi dusinanti kaitra, sodina i autubusus ir vaziuoja ieskoti tu ,, isganinguju" erdviu, kuriu tukstanciams mokiniu tikrai nerasi. Tai mokiniu ir mokytoju kankinimas. Kodel
mokyklu direrektoriai, svietimo skyraus, ministeriju darbuotojai neisena i klases, erdves dirbti? Gal tada supras, kaip jauciasi ir "mokosi" vaikai.

Išvedė SEL šou statistiką Klaipėdoje: bus jau 100 gabalų

 

Kaip kartą metuose vyksta „Grammy awards“, taip sykį per metus Klaipėdoje liepos mėnesį geriausia koncertinė grupė Lietuvoje SEL surengia įspūdingą šou pajūryje. Iki šių metų koncerto likus mėnesiui, šou rengėjai kartu su grupės lyderiu Egidijumi Dragūnu pasidžiaugė akis džiuginančia statistika.


„Per kiek daugiau nei 5 metus SEL šou vien Klaipėdoje aplankė stulbinamas kiekis grupės gerbėjų. Šįmet grandioziniame šou, mūsų skaičiavimais, vėl apsilankys apie 15 tūkst. gerbėjų, tad bendroje sumoje bus jau 100 gabalų“, – vaizdžiai kalbėjo E. Dragūnas.


Tradiciškai koncertas, kaip ir kasmet, Klaipėdoje vyks Vasaros estradoje. Šįmet jis organizuojamas liepos 6-ąją, per Mindaugo karūnavimo šventę.


Čia bus pastatyta 16 metrų ilgio ir 62 metrų pločio grandiozinė scena. Kad ji išdygtų, turės dirbti daugiau nei 100 darbuotojų.


Jau yra suplanuota, kad koncerto Klaipėdoje metu nuskambės keliasdešimt geriausių ir naujų kūrinių. Ant scenos pasirodys SEL muzikantų grupė, o tarp vokalistų bus ir naujų veidų.


„Man talkinanti komanda nesikeičia jau daug metų. Aš ilgai ieškau geriausių savo srities profesionalų, o kai jau susidirbame – ir nebesiskirstome“, – sakė Egidijus.


Beje, SEL koncerto organizatorių teigimu, nėra pasirodymo, į kurio organizavimo reikalus neįsitrauktų pats grupės lyderis. „Jis dalyvauja visur. Ir nors pasitiki profesionalais, galutinį sprendimą visose srityse visada priima pats.


Kartais po grandiozinių šou jis vidury nakties gali valandų valandas sėdėti kartu su savo komanda, kad, pavyzdžiui, išrinktų geriausias fotografijas iš renginio, kurios perteikia jo viziją“, – apie šou organizavimo užkulisius prabilo koncerto rengėjai.


Nors muzikinis E. Dragūno gyvenimas verda intensyviai, žvaigždė džiaugiasi ramiu etapu asmeninėje erdvėje. „Laikas be skandalų man tikrai patinka. Galiu visą savo dėmesį skirti muzikai, pasiruošimui šių metų koncertams bei daugiau bendrauti su gerbėjais“, – pažymėjo žvaigždė.


klp

2019-06-05   11:53

IP: 78.62.40.228

ministre taisyk savo pirmtakės klaidas ir naikink mokymą vasarą. grąžinkit atostogas nuo birž 1d. mūsų vaikams. užtenka tų "profesionalų" nesąmonių.

Tėvai

2019-06-05   10:34

IP: 83.171.17.93

Pakaks kalbėti nesąmonės, na ir kiek Lietuvoje laboratorijų ant ratų „MoMoLab“, kurioje galima atlikti įvairius mokslinius eksperimentus, o kiek mokyklų, ar ministerija nesuskaičiavo, tą turėjo "kompetetinga" p.Petrauskiene padaryti, kada sugalvojo tokią betvarke Lietuvoje.Ir dar, o kiek laiko reikia apsiginti projekto darbus? Nejaugia tam reikia 3 birželio savaičių. Pagaliau, žurnalistai, jus padėkite suvaldyti šią betvarke nors kitų mokslo metų pabaigai.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Švietimas

Šiemet abiturientai dėl valstybinių brandos egzaminų rezultatų teikė mažiau apeliacijų nei...

Abiturientai pateikė 1207 apeliacijas nuotrauka, foto

Deja, net ir XXI amžiuje profesinės karjeros pasirinkimą tebelemia ir apriboja gajūs...

Rinkis profesiją, ne stereotipus nuotrauka, foto

"Tikiuosi, kad tai mano raktas į ateitį", - sako visus 5 abitūros...

Penkis šimtukus gavusi Mariam Varoneckaitė: "Nesureikšminu pažymių" nuotrauka, foto

Antradienį uostamiesčio piliavietėje vyko abiturientų, iš valstybinių brandos egzaminų gavusių šimtukus, pagerbimo...

Pagerbti uostamiesčio šimtukininkai nuotrauka, foto

Mirė „Naisių vasaroje“ vaidinęs aktorius A. Vaišnys nuotrauka, foto

In Memoriam, Mirė aktorius Almantas Vaišnys. Skaudžią žinią 15min patvirtino aktoriaus žmona Jolita Skukauskaitė....

Klaipėdiečio pergalės Čekijoje nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdietis Benediktas Mickus dalyvavo Taboro (Čekija) didžiojo prizo ir inž. Jano Pano...

Skandalingo žaidimo kūrėjai pasižymėjo ne pirmą kartą: pradėtas tyrimas nuotrauka, foto

Kriminalai, Vieno žaidimo kūrėjams teks aiškintis, kodėl savo žaidimą reklamavo nuotraukomis, kuriose pavaizduoti...

Klaipėdoje pora nuolat mylėjosi šalia vaikų nuotrauka, foto

Kriminalai, Klaipėdos teisme išnagrinėta reta byla – sugyventinių pora nuteista už tai, kad...

Sportas, Paskelbta prieš 5 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 7 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...