2020 m. spalio 31 d. 03:40 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Švietimas

Švietimas

KU studentams – galimybės lyderiaujančioje Saugos tarnyboje „Argus“

KU studentams – galimybės lyderiaujančioje Saugos tarnyboje „Argus“ nuotrauka, foto

© KU nuotr.

Reklama

Bendrovės generalinis direktorius Romualdas Jonaitis pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Klaipėdos universiteto (KU) rektoriumi prof. Artūru Razbadausku. Iš partnerystės tikimasi, jog aukštosios mokyklos auklėtiniai lengviau galės atrasti sau tinkamiausią profesiją, o į darbo rinką įsilies jau turėdami būtinų praktinių įgūdžių.

„Universitete, ruošiant aukštos kvalifikacijos specialistus, labai svarbus verslo įmonių indėlis. Turime moderniausią mokymo ir tyrimų įrangą, kartu su studentais kuriame sudėtingas sistemas pramonės bei verslo įmonėms, todėl glaudus bendradarbiavimas yra būtinas. Tai pat noriu pasidžiaugti, kad  jau nuo 2019 metų kartu su dar penkiais užsienio universitetais KU kuria pažangų ir ambicingą Europos universitetų aljansą „EU-CONEXUS“, kuris suvienija šešių universitetų pajėgas apjungdamas daugiau kaip 40 tūkst. studentų, beveik 5,5 tūkst. profesorių, 33 fakultetus, 61 tyrimų institutą, beveik 400 studijų programų. Tad rengdami studentus sudarome galimybę naudotis net 6-ių universitetų ištekliais bei gauti Europos universiteto diplomą. Verslo įmonėms universitetas taip pat svarbus diegiant išmanias technologijas ir inovacijas, pritraukiant aukštos kvalifikacijos specialistus“, – sakė KU rektorius prof. A. Razbadauskas.

Pasirašydamas sutartį Saugos tarnybos „Argus“ vadovas išreiškė viltį, kad mokslo ir verslo bendros pastangos atvers naujų galimybių ne tik KU bendruomenei, bet ir darbdaviams, kuriantiems patrauklias darbo vietas, naujas savirealizacijos perspektyvas.   

„Esame viena iš didžiausių ir inovatyviausių šalies saugos rinkoje dirbančių ir ilgametę patirtį turinčių bendrovių. Stebime, kad šiandien tinkamai organizacijos apsaugai klientai priversti skirti gerokai daugiau dėmesio nei ankščiau. Globalizacijos procesai iš esmės pakeitė saugumo sampratą ir turinį. Bet kokios veiklos, o ypatingai verslo, sėkmę lemia prognozuojami ir nuspėjami reiškiniai. Šiems uždaviniams spręsti yra reikalingas aukštų kompetencijų personalas, nuolatinis technologijų diegimas. Saugos procesas tapo kompleksiniu, todėl ir mūsų įmonei reikalingi aukštos įvairios kvalifikacijos specialistai. Tikimės, kad šis bendradarbiavimas leis įgyvendinti bendrus projektus bei prisidėti prie jaunų ir gabių informatikos, inžinerijos bei verslo vadybos sričių specialistų ugdymo. Viliamės, kad universitete įgytas žinias jo absolventai pritaikys dirbdami ir mūsų bedrovėję“, – teigė R. Jonaitis.

„Argus“ ir KU skatins bendradarbiavimą profesinio informavimo ir orientavimo, kvalifikacijos kėlimo, mokslinėje ir studentų praktinio mokymo veikloje. Studentams saugos tarnyba sudarys galimybes atlikti praktiką įmonėje, teiks pasiūlymus mokslinių tyrimų darbams bendrovės vykdomos veiklos tematika, dalyvaus baigiamųjų darbų gynime, organizuos pažintinius seminarus įmonėje ir pan. Po studijų baigimo pagal galimybes bendrovė siūlys pradėti profesinę karjerą Saugos tarnyboje „Argus“.

UAB  Saugos tarnyba „Argus“ - lyderiaujanti saugos paslaugų bendrovė Lietuvoje. Įmonė teikia saugos rizikų vertinimo, kompleksines elektroninės bei fizinės saugos paslaugas.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Švietimas

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) primena, kad visoje šalyje nuo spalio 26 d....

SAM primena apie neformalaus ugdymo veiklų keliamą riziką nuotrauka, foto

Vyriausybė pritarė, kad nuo spalio 26 d. iki lapkričio 8 d. dviem...

Po atostogų į mokyklas sugrįš ne visi nuotrauka, foto

Vyriausybės žadėtų 100 eurų pedagogų poilsiui kitų metų biudžete kol kas...

Pinigų mokytojų poilsiui biudžete nėra nuotrauka, foto

Informuojame, kad vadovaujantis Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. spalio...

Šie studentai 10 mėnesių gaus po 100 eurų stipendijas nuotrauka, foto

Palanga, Šilutė ir dar 11 savivaldybių priskirtos raudonajai zonai nuotrauka, foto

COVID-19, Ateinančią savaitę, nuo lapkričio 2 iki lapkričio 8 d. imtinai, remiantis naujuoju...

Atnaujintas paveiktų šalių sąrašas nuotrauka, foto

COVID-19, Nuo pirmadienio, lapkričio 2 d. įsigalioja naujas, pagal šviesoforo principą sudarytas paveiktų...

Apie visokius vaizdinius prieš užmiegant ar sapnus Šiurpnaktyje nuotrauka, foto

Nuomonės, Na, nelimpa man tas Helovinas, nors tu ką. Kaip nelimpa visokios nepotemijos,...

Bankrutuojanti „Hidrostatyba“ atleidžia visus darbuotojus nuotrauka, foto

Euras, Bankrutuojanti Gargždų statybos bendrovė „Hidrostatyba“, dalyvavusi europinės vėžės geležinkelio „Rail Baltica“ tiesimo...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...