2019 m. kovo 21 d. 01:58 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Švietimas

Komentarai

to >to Lietuve

2018-11-23   15:03

IP: 46.249.187.55

Aukštosiose mokyklose neįkurtos profsąjungos ir nuolat vykdomos dėstytojų atestacijos. Nesunku suvokti, kad per jas atsikratoma kiekvienu, išdrįsusiu bent viauktelėti dėl didelių krūvių ir mažų atlyginimų. Visus Vyriausybės finansavimus "suvalgo" vadovaujantis personalas, pasikeldami vien sau atlyginimus. Ore tvyro nebyli grėsmė: kas nepatenkintas - lauk !!! Čia mes esame svarbiausi, o jūs - didelis niekas. Panašus scenarijus yra visose valstybinėse ir savivaldybių institucijose. Todėl niekas ir nebetiki bet kokiu Vyriausybės bandymu imituoti "gerus norus" didinti atlyginimus, nes žmonės neakli - viską mato ir žino. O kodėl Vyriausybei neprabilus apie visų žmonių teisių ir pareigų sulyginimą: kad oligarchai mokėtų į biudžetą kaip visi - 21 % ? Todėl, kad valdžia paliko tautą už borto ir sukūrė kartu su Seimu tokius neteisingus įstatymus, kas sukūrė baisią turtinę nelygybę ir socialinę atskirtį. Ir kainos Maksimoje niekada neįgaus žmoniško lygio, nes tų Akropolių akcininkais yra savivaldybių Tarybų nariai - tai į jų bei Maksimų vadovų sąskaitas kapsi pelnai nuo pardavimų ir jie nė už ką jų geranoriškai neatiduos. Ką duoda tas 30 metų besitęsiantis bangų kėlimas eteriuose ir aukštėse ? NIEKO - nes to nenori pati valdžia. tik imituojanti gerus ketinimus padėti tautai. Tai monstras.

to Lietuve

2018-11-23   11:33

IP: 85.232.128.59

Tai junkitės prie mūsų ir spręskite savo problemas. Kaip tik šiandiena 2018 11 23 13 30 mitingas ATGIMIMO AIKŠTĖJE. Kviečiame visus medikus, aukštųjų mokyklų dėstytojus, slaugytojus, bibliotekininkus, darbininkus, VISUS . Juk visi turime problemų. Pradėkime nuo ŠVIETIMO. UŽ JŪSŲ MŪSŲ LAIMINGA LIETUVĄ. LIETUVOS PILIETI PAREMK MOKYTOJĄ

lietuvė

2018-11-23   11:02

IP: 46.249.187.55

Sunkus mokytojų darbas, žinau ir sutinku. Tik ar jie žino, kad jų atlyginimas dvigubai didesnis už universiteto dėstytojų algeles ? O juk dėstomų dalykų lygis keleriopai sudėtingesnis. Būkime realistai - čia gi Lietuva, kur atlyginimai velkasi Europos uodegoje. Nes biudžetą suneša varguoliai, dirbantys už minimumą ir mokantys pajamų mokesčius 21 %, tuo tarpu milijonieriai ir jau turime milijardierių - temoka 1 % nuo savo pajamų. Įstatymai gina oligarchus ir nuo čia reikia pradėti spręsti atlyginimų problemą Lietuvoje. Jie apsidraudė Įstatymais !!! Mes čia riejamės dėl skatikų, o tautos išdavikai sau prunkščia į saują - užsimuškite pagaliais, naivuoliai.

2018-11-22   20:30

IP: 105.112.98.239

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2.%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: EllinasFinances@gmail.com ,,,

To Laimute

2018-11-22   15:24

IP: 85.232.128.59

Streiko paskelbimą numato Lietuvos respublikos darbo kodekso 77 ar 76 straipsniai. Nesvarbu ar tai privati ar valdiška mokykla. Mokytojai gina savo interesus. Visi Lietuvos piliečiai turi teisę ginti savo interesus. Taip mokyklas paduokite į teismą jos priklauso ŠMM, kuri neužtikriną jūsų vaikams kokybiško išsilavinimo ir mokytojus padarė vergais. O vergas negali būti geru mokytoju. Jūsų kruvinus pinigus MINISTERIJŲ KLERKAI PASIDALINA. Mokytojai yra samdomi darbuotojai, bet ne VERGAI. Jie turi teisę reikalauti geru darbo sąlygų ir padoraus atlyginimo. Jūs Laimutė gal ir galite dirbti už minimumą. Bet Lietuvos piliečiai nori uždirbti tie kiek jie verti. JAU IR TAIP TREČDALIS LIETUVOS IŠ KELIAVO. VISI REIKALAUKYTE KAD MOKĖTU TAI KAS PRIKLAUSO. Mes ne VERGAI.

LAIMUTE

2018-11-22   13:46

IP: 78.61.51.18

NE MOKYTOJAI TURI KREIPTIS Į TEISMĄ, O TĖVAI, KAD JUS NEVEDATE JŲ VAIKAMS PAMOKŲ, TĖVAI PRIDAVĖ VAIKUS Į MOKYKLĄ, TAM KAD JUS MOKINTUMĖTE, JOKIOJE SUTARTYJE STRIKŲ NĖRA NUMATYTA, ĮSIVAIZDUOKIT VEDU VAIKĄ Į PRIVAČIĄ MOKYKLĄ O TEN VIENĄ DIENĄ PARAŠYTA STREIKAS, KAS BŪTŲ SU TA MOKYKLA, O VALDIŠKI ŽMONĖS GAUNANTIS ATLYGINIMUS IŠ BIUDŽETO, KURIUOS SUNEŠA ŽMONĖS KRUVINAI DIRBDAMI VERSLO ĮMONĖSE, GAUDAMI 20 D.D ATOSTOGŲ, MAINAIS UŽ SUMOKĖTUS MOKESČIUS NEGAUNA VIEŠOSIOS GĖRYBĖS, TODĖL, KAD BIUDŽETINIŲ ĮSTAIGŲ VADOVAI NESUGEBA SUSITVARKYTI SU SAVO DARBUOTOJAIS. MOKYKLAS REIKIA DUOTI Į TEISMĄ, NES SUTARTYS PASIRAŠYTOS SU MOKYKLOMIS, DĖL VAIKŲ UGDYMO, O NE SU MINISTERIJA. IŠEINA BIUDŽETININKAMS VISKAS GALIMA, STODAMI Į MOKYTOJUS ŽINOJOT, KAD NE MILIJONUS UŽDIRBSIT, TAI JŪSŲ PASIRINKIMAS BUVO. O DABAR VAIKUS ĮKAITAIS PADARĖT. MANO NUOMONĖ TOKIA, NES VAIKAI ĮKAITAIS BŪTI NEGALI..

To Darius

2018-11-22   08:58

IP: 85.232.128.59

Vergui atostogos aplamai nepriklauso

Tibiribidyda

2018-11-22   07:26

IP: 188.69.196.238

Mokytojai, laikykitės. Geros kloties Jums. Kad visi sluoksniai, "gildijos" būtų solidarūs, kovotų už savo teises neleidžiami būti maipuliuodami "profesionalų". Kodėl nėra taip kaip Prancūzijoje, kur po kiekvieno valdžios nesekmingo 3'14rstelėjimo žmonės išeina į gatves? Bijo ir nėra vienybės visuomenėje.

Darius

2018-11-22   01:46

IP: 84.46.249.85

.....o kodel mano atostogos tik 20 darbo dienu !

eOna

2018-11-21   19:49

IP: 5.20.241.72

lituanistės jūs, vargšės, negebate premjefo žodžių adekvačiai interpretuot, ko jūs galite vaikus išmokyti? Turėtų būti gėda...Ir kvailam aišku, kad neturint pakankamo krūvio 1000 eu tikētis yra NAIV U ir kvaila.. Eikit kur nors kitur difbt, kur jūsų protas leidžia dar;-)

1 ...

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Švietimas

Kovo 19 dieną Klaipėdoje lankėsi lektorius, pirmasis Butano karalystės Švietimo Ministras Thakur...

Lektorius iš Butano mokė, kaip būti laimingiems nuotrauka, foto

Tam, kad taptume savo srities specialistais - labai ilgai ruošiamės. Įsigyjame tinkamą...

Pagrindiniai sėkmingos tėvystės principai nuotrauka, foto

"Turbūt ne kiekvienas šešiolikmetis turi tiek azarto ir taip atkakliai siekia užsibrėžto...

Žirgą įsigijusi šešiolikmetė: "Viskas įmanoma" nuotrauka, foto

"Jei netikėčiau šviesia Klaipėdos universiteto ateitimi,nebūčiau siekęs šio posto", - sako naujasis...

„Aukštyn kojom nieko neversiu“ nuotrauka, foto

Jaunųjų gimnasčių pergalės nuotrauka, foto

Sportas, Estijos sostinėje Taline vyko tarptautinis tradicinis meninės gimnastikos turnyras "Elegance Cup 2019"....

Plaukikams - nauji medaliai nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos "Gintaro" sporto centro baseine vyko Lietuvos vaikų plaukimo pavasario pirmenybės. Baseino...

Laimingiausia šalis - Suomija, Lietuva - 42-oji nuotrauka, foto

Lietuva, Suomija antrus metus iš eilės pripažinta laimingiausia šalimi pasaulyje, o tyrėjai...

Lektorius iš Butano mokė, kaip būti laimingiems nuotrauka, foto

Švietimas, Kovo 19 dieną Klaipėdoje lankėsi lektorius, pirmasis Butano karalystės Švietimo Ministras Thakur...

Sportas, Paskelbta prieš 1 val.

Sportas, Paskelbta prieš 4 val.

Lietuva, Paskelbta prieš 5 val.

Švietimas, Paskelbta prieš 6 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...