2020 m. lapkričio 23 d. 18:52 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Sociumas

Sociumas

Viskas yra įmanoma!

(4)

Reklama

Viskas yra įmanoma! Šiuo LC Lietuva prezidentės Laimos Lukšienės  šūkiu šiais metais Lietuvos Ladies Circle (LC) klubas pradėjo ir baigia savo socialinę ir tarpusavio bendravimo veiklą.

Ladies Circle Lietuva (LC Lietuva)asociacija tai yra klubas , kuris priklauso tarptautiniai organizacijai LADIES, CIRCLE INTERNATIONAL (LCI).  Ladies’ Circle International – tai tarptautinis klubas, kuris susikūrė Anglijoje. 1930 m. vyrų klubo „Round Table“ narių žmonos įkūrė moterų klubą ir pavadino jį „Ladies Circle“. Klubo narės - 18 - 45 metų amžiaus moterys, kurios nori pakeisti savo įprastinę gyvenimo rutiną padėdamos tiems, kuriems reikia pagalbos, o taip pat atrasdamos draugystės teikiamas naudas ir malonumus bendraujant su kitomis moterimis savo šalyje ar tarptautiniu mastu.

Šiuo metu Ladies Circle Iternational klubo veikla išsiplėtusi net 36 šalyse ir  vienija apie 15 000 narių.

Lietuvoje Ladies Circle veikla prasidėjo 2002 metais tarpininkaujant Danijos Ladies Circle klubui. Klubo steigėja Lina Nosevič. Jau šias metais Lietuvoje yra 4 klubai: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Kas dveji metai tarptautiniu bei vietiniu šalies mastu yra renkamas socialinis rėmimo projektas  Šiais metais tarptautinis LCI socialinis projektas - „Little Big Help“. Jo tikslas Indijos Vakarų Bengalijos regione , Kalkutoje gyvenančioms pažeidžiamoms mergaitėms sukurti globos namus, kuriuose joms suteikiamas mokslas, medicininės paslaugos, užklasiniai užsiėmimai, visavertis maitinimas ir atitinkamos pragyvenimo sąlygas (http://www.ladiescircleinternational.org/). 

LC Lietuva 2015-2017 metų paramos projektas – „Lapių vaikai“. Jo tikslas - remti Lapių vaikų globos namų auklėtinius padedant palengvinti jų gyvenamąją aplinką ir praturtinti laisvalaikį.

Reklama

LCI organizacija vykdo  visuotinius metinius susirinkimus – tarptautines konferencijas. Jų metu apžvelgiama praėjusių metų veikla, išrenkama nauja valdyba ateinantiems metams. Šiais metais tarptautinės LC prezidentės pareigas vykdo Ruth Hungwe iš Botvanos.  Kasmetinių renginių tikslas -atnaujinti draugiškus ryšius ir užmegzti naujus kontaktus su kolegėmis iš kitų šalių. 2014 m.  LCI tarptautinė konferencija „Amber Lady“ vyko Lietuvoje (Vilniuje). Konferencijoje dalyvavo 29 šalys, 400 dalyvių. Renginį vainikavo tarptautinis moterų paradas Gedimino prospektu. 2015 metais Tarptautinė metinė LCI konfernecija vyko  Islandijoje, o 2016 m. rugpjūčio mėn. -  Pietų Afrikos Respublikoje (http://www.ladiescircleinternational.org/).

Metiniai LC renginiai vyksta ir kiekvienoje šalyje. Į juos kviečiamos narės iš kitų šalių. Šiais metais planuojamas susitikimas Klaipėdoje gegužės 6-8 dienomis. Į Klaipėdą atvyks moterys iš Latvijos, Vokietijos, Danijos ir visos narės iš Lietuvos. Gegužės 7d. renginyje dalyvaus vaikai iš Lapių vaikų globos namų. Jiems, dėka rėmėjų ir klubo narių darbo, organizuojamos pramogos, susitikimas su moterimis iš svetur, garbingais konferencijos svečiais.

Žymos: ladies circle

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2016-04-26   22:50

IP: 82.135.140.192

Inga parasykit i el. pasta [email protected]

Inga

2016-04-26   13:56

IP: 84.46.238.199

Kaip prisijungti?

2016-04-25   18:34

IP: 88.119.42.61

Kvieciame prisijungti prie musu, visas norincias bendrauti ir padeti kitiems .

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Sociumas

Vėlų šeštadienio vakarą Klaipėdos universitetinėje ligoninėje gyvybės langelyje rastas naujagimis. Kūdikis rastas...

Gyvybės langelyje šiemet jau palikti 7 naujagimiai nuotrauka, foto

Europa vėl kenčia nuo islamistų išpuolių. Vieni ragina stoti į kovą su...

Muftijus įspėja: nereikia provokuoti nuotrauka, foto

Lapkričio 13 dieną pasaulyje minima Gerumo diena. Lietuvoje ją švęsti kviečia 34...

Lietuvos LIONS klubai kviečia švęsti pasaulinę Gerumo dieną nuotrauka, foto

Vaiko teisių gynėjai domisi ne tik tais atvejais, kai vaikas neprižiūrimas arba...

Vaikas susižeidė žaisdamas. Kodėl tėvus aplanko vaiko teisių apsaugos specialistas? nuotrauka, foto

Praminė kopūstų bačka: nardymo šachta - teismų karuselėje nuotrauka, foto

Klaipėda, Prieš porą metų duris atvėręs Klaipėdos baseinas skendi karantino padiktuotoje tyloje, tačiau...

Nori gyventojus saugoti nuo uosto triukšmo nuotrauka, foto

Klaipėda, Šiuo metu rengiami detaliojo plano sprendimai, kurie leistų 3 hektarų ploto teritoriją...

"Džiaugiamės, kad Eurolygos komandai pasipriešinome du kėlinius" nuotrauka, foto

Sportas, "Pirmą rungtynių pusę gana neblogai atsilaikėme, kontroliavome pirmiausia savo žaidimą, išpildėme derinius....

Kretingoje žuvo dviratininkas nuotrauka, foto

Kriminalai, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė informavo, kad...

Klaipėda, Paskelbta prieš 51 min.

Kriminalai, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...