2021 m. sausio 17 d. 15:25 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Sociumas

Sociumas

„Savanorystės alėja” jau netrukus džiugins pietinės Klaipėdos bendruomenę

Reklama

Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ (KLAS) įgyvendina projektą „Savanorystės alėja Marių bendruomenei”, kurio tikslas sustiprinti šios bendruomenės tarpusavio ryšį ir skatinti jaunimo savanorystę bei paversti tai patogiu ir naudingu laisvalaikio praleidimo pasirinkimu pietinėje Klaipėdos dalyje.

Projekto organizatoriai „Savanorystės alėjos“ idėją realizavo sukurdami stendus su fotografijomis iš Klaipėdoje vykusių savanorystės akimirkų. Lankytojai ar atsitiktiniai praeiviai turės galimybę pamatyti įamžintas akimirkas iš įvairiausių jaunimo organizuotų ar organizuotų veiklų, iniciatyvų, projektų, mokymų ar konferencijų. Įamžinti momentai yra įrodymas to, jog Klaipėdos jaunimo veiklumas, noras tobulėti ir kurti gražesnį rytojų yra puiki motyvacija aplinkiniams ir patiems sau. KLAS Pirmininko Lauryno Gečiaus teigimu, jaunimas turi daug potencialo bei išskirtinių idėjų, kurioms realizuoti kartais pakanka tik patarimo, nukreipimo ar kito žmogaus, kuris tiki jaunuolio mintimis ir yra pasiruošęs padėti visapusiškai. Anot Pirmininko, jaunimo organizacijų tikslas ir yra toks – padėti jaunimui pasiekti savo tikslus ir suteikti visus reikiamus resursus.

Reaguodami į pandemijos situaciją ir įvesto karantino suvaržymus, KLAS atstovai projekto atidarymą pateikė prieinamą visiems, kas tik turi interneto ryšį, telefoną ar kompiuterį. Gruodžio 2 d., 18:00 val. į šią alėja galima patekti virtualiai: į virtualios realybės akinius arba į nešiojamą ar stacionarų kompiuterį parsisiuntus nemokamą „vrchat” aplikaciją. Atidarymo ceremonija bus transliuojama ir KLAS „Facebook“ paskyroje.

Na, o nespėję sudalyvauti atidaryme, fotografijomis turėsite galimybe džiaugtis „Sąjūdžio“ parke net dvi savaites!

KLAS komanda, matydama poreikį tobulinti šios Klaipėdos dalies jaunimo įsitraukimą į savanoriškas veiklas bei sužinoti problematiškiausius šios veiklos aspektus, taip pat atliko ir internetinę, anoniminę apklausą. Daugiau nei keli šimtai jaunuolių dayvavusių šioje apklausoje buvo raginami išsakyti savo požiūrį atsakant į klausimus, susijusius su asmenine savanoriavimo patirtimi, savanorystės situaciją savo rajone, pridėtinės vertės aspektais, informacijos gavimu ir konkrečiomis sritimis, kuriose jaunuoliai pageidautų savanoriauti ir įgauti naujų įgūdžių, žinių ar kompetencijų. Gauti apklausos rezultatai bus analizuojami specialistų ir kitų su jaunimu dirbančių asmenų. Bendradarbiaujant siekiama sukurti atitinkamas alternatyvas bei įgyvendinti sugeneruotas idėjas, kaip savanorystę pietinėje padaryti patraukliu, patogiu ir kokybišku laisvalaikio praleidimo būdu ne tik šiaurinėje Klaipėdos dalyje, bet ir šiek tiek piečiau.

Ši iniciatyva dalinai finansuojama Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis.

Reklama

Daugiau informacijos galima rasti:

https://www.facebook.com/events/3348031891898750?acontext=%7B%22action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22page%22%2C%22mechanism%22%3A%22page_admin_bar%22%2C%22extra_data%22%3A%22%7B%5C%22page_id%5C%22%3A122573690800%7D%22%7D%2C%7B%22surface%22%3A%22events_admin_tool%22%2C%22mechanism%22%3A%22events_admin_tool%22%2C%22extra_data%22%3A%22[]%22%7D]%2C%22has_source%22%3Atrue%7D

Apklausą galima atlikti čia:

https://apklausa.lt/f/savanorystes-situacija-mariu-bendruomeneje-d5elune/answers/new.html

Ši iniciatyva finansuojama Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis bei administruojant Klaipėdos miestos savivaldybės.

Žymos: klas

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Sociumas

Po beveik visus metus trunkančios pandemijos Lietuvos gyventojai labiausiai yra...

Gyventojai labiausiai ilgisi kelionių, renginių ir draugų nuotrauka, foto

Linksmas, aktyvus, visuomet besišypsantis ir žingeidus berniukas – toks yra prieš daugiau...

Be šlaunikaulio gimusio Jokūbo istorija sujaudino visą Lietuvą: berniuko tėvai jau ima tikėti svajonės išsipildymu nuotrauka, foto

Žmonės vis griežtėjančio karantino sąlygomis ėmė daug abejingiau žiūrėti į savo aprangą,...

Gyventojai nemato prasmės nei pirkti naujų drabužių, nei puoštis šventėms - Statistikos departamentas nuotrauka, foto

2020 m. pabaigoje, prieš pat Kalėdų šventę, Vilties miesto bendruomenė nori pasidalinti...

Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos sensorinis sodas nuotrauka, foto

Į pasakišką praeitį nukeliančios Lietuvos dvarų legendos nuotrauka, foto

SE, Tamsūs žiemos vakarai, kupini jaukumo ir šventiškos nuotaikos, - puikus metas sekti...

Kaip išlikti pozityviam ir sveikam? nuotrauka, foto

SE, Daugelis iš mūsų nori gyventi sveikai, ilgai ir kokybiškai, tačiau dažnai nežino,...

Pirmieji draudimai rūkyti didmiesčių daugiabučių balkonuose įsigalios vasarį nuotrauka, foto

Lietuva, Pirmieji draudimai rūkyti Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos daugiabučių balkonuose įsigalios vasarį,...

Orientavimosi treneris Ričardas Tėvelis: "Miške jaučiuosi lyg žvėriukas" nuotrauka, foto

SE, "Neapsakomas jausmas dienas leisti miške, susilieti su gamta, tuomet jaučiuosi lyg žvėriukas....

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...