2020 m. lapkričio 23 d. 19:12 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Sociumas

Sociumas

Moterų asociacijos “Ladies circle Lietuva” suvažiavimas

(2)

Moterų asociacijos “Ladies circle Lietuva” suvažiavimas nuotrauka, foto

© Organizatorių nuotr.

Reklama

Gegužės pirmąjį savaitgalį į uostamiestį rinkosi „Ladies circle Lietuva“ narės ne tik iš Lietuvos, bet ir svečiai iš Latvijos ir Vokietijos. Renginys įvyko Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos salėje.

„Ladies circle Lietuva“- nereliginė ir nepolitinė organizacija, jungianti aktyvias 18-45 metų moteris , kurių pagrindinis moto - draugystė, pagalba kitiems ir savišvieta. Kartą metuose moterys renkasi aptarti nuveiktus einamųjų metų darbus, planuojamus vykdyti socialinius projektus ir numatomas veiklas.

Suvažiavimo metu „Ladies circle Lietuva“ klubo prezidentė Laima Lukšienė pasidžiaugė nuveiktais darbais, moterų klubo atstovavimu Estijoje , Belgijoje, Islandijoje ir užsimezgusia draugyste tarp Osnabriuko ir Klaipėdos moterų klubo. Renginio metu pristatyti darbai ir veiklos, kurios buvo atliktos, vykdant Lapių vaikų globos namų projektą. Visus metus klubo moterys aktyviai rėmė vaikus, užimdamos juos įdomia edukacine programa. Vaikams buvo organizuojamos išvykos į saldainių fabriką „Roshen“, krepšinio varžybas „Švyturio arenoje“, kino teatrą, „Atostogų parką“ prie Palangos, vasaros stovyklą „Artmanijoje“, batutų parką Palangoje. Organizuotos edukacinės pamokėlės apie teisingą dantukų priežiūrą, pravesta praktinė makiažo pamokėlė paauglėms mergaitėms. Kartu su vaikais moterys gamino rankdarbius, aktyviai dalyvavo Lapių globos namų organizuotose susibūrimuose, organizavo draugiškas vakarones su vaikais. Taip pat pristatyta jau pateikta projektinė paraiška Erasmus + programai. Planuojama, kad 5 Lapių vaikai ir 2 auklėtojai važiuos į vasaros stovyklą Lenkijoje, Vasilkovo miestą šalia Bialystoko. 16-18 metų amžiaus jaunuoliai mokinsis maisto gaminimo paslapčių, eis į turistinius žygius, sportuos ir linksmai leis laiką kartu su dar 20 dalyvių iš Slovakijos, Rumunijos ir Lenkijos. Projekto veiklos: sveiko maisto gaminimas, sportiniai žaidimai ir įvairūs kūrybiškų dirbtuvių užsiėmimai sveiko gyvenimo būdo tema. Taip pat dvi ekskursijos į Bialystoką ir Šventų vandenų laukus.

Dėka, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto vadovų, po suvažiavimo pirmosios dienos „Ladies circle Lietuva“ narės ir svečiai kartu su Lapių vaikų globos vaikais, turėjo galimybę pasiplaukioti laivu po Klaipėdos uosto ekvatoriją. Krante grįžtančių vaikų laukė vaišės : UAB „Pieno žvaigždžių“ produkcija, bei UAB “Citvos“ šviežių vaisių ir daržovių gausa.

Suvažiavimą vainikavo išvyka dviračiais į Smiltinę kartu su šeimos nariais, bei užsienio svečiais. Žvelgiant į jūrą, žaidžiant komandinius žaidimus gimė dar daug gražių ir prasmingų idėjų, kurias gali įgyvendinti puikios ir vieningos „Ladies circle Lietuva „ moterys.

Dėkojame „Vakarų ekspreso“ dienraščiui už bendradarbiavimą ir galimybę supažindinti Klaipėdos krašto moteris su „Ladies circle Lietuva“ asociacija, kurioje laukiama kiekviena, norinti bendrauti, dalintis patirtimi ir padėti kitiems. Informaciją apie asociaciją rasite: www.ladiescircle.lt

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

DK

2016-05-22   23:27

IP: 172.58.168.62

Vadinasi, kad tokia baisi liga daugiau nei *, tai reikia save vakcinuoti nuo geltos ir dažniau rankas plauti, be to rekomenduotina, kuomet reikia liesti ką skirs daug kas liečia, tai stengtis tai daryt be tiesioginio prisilėtimo, naudoti savo marškinius uždengti savo plaštaką nuo tiesioginio prisilietimo su galimu ligų paviršiumi, galima kartais ir su alkūne duris atidaryti, be to kuomet reikia spausti kokius snors mygtukus, tai geriau darykite su pirštų šarnirais jei leidžia mygtukų konstrukcija. Jei save nesaugosite nuo geltos maro, tai galite gauti kepenų cėrozę, o tai reiškia atmesti sandalus arba kanopas, arba baltos tapkės!.

DJ

2016-05-22   23:16

IP: 172.58.168.62

Lietuvos vėliavos geltona spalvas reiškia hepatitą CD arba geltą ir tą geltos epidemija labai paplito Lietuvoje, nes labai daug žmogų rodo nuotraukose kur jūs kūno oda geltona kaip ir veidas, tai yra paplite ir tarp vaikų kurių pilna su tokiomis hepatito nuotraukomis. Be to dažnai rodo ir geltoną foną aplinkui, tai vadinasi aplinka irgi serga hepatitu !.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Sociumas

Vėlų šeštadienio vakarą Klaipėdos universitetinėje ligoninėje gyvybės langelyje rastas naujagimis. Kūdikis rastas...

Gyvybės langelyje šiemet jau palikti 7 naujagimiai nuotrauka, foto

Europa vėl kenčia nuo islamistų išpuolių. Vieni ragina stoti į kovą su...

Muftijus įspėja: nereikia provokuoti nuotrauka, foto

Lapkričio 13 dieną pasaulyje minima Gerumo diena. Lietuvoje ją švęsti kviečia 34...

Lietuvos LIONS klubai kviečia švęsti pasaulinę Gerumo dieną nuotrauka, foto

Vaiko teisių gynėjai domisi ne tik tais atvejais, kai vaikas neprižiūrimas arba...

Vaikas susižeidė žaisdamas. Kodėl tėvus aplanko vaiko teisių apsaugos specialistas? nuotrauka, foto

Kretingoje žuvo dviratininkas nuotrauka, foto

Kriminalai, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė informavo, kad...

Praminė kopūstų bačka: nardymo šachta - teismų karuselėje nuotrauka, foto

Klaipėda, Prieš porą metų duris atvėręs Klaipėdos baseinas skendi karantino padiktuotoje tyloje, tačiau...

Nori gyventojus saugoti nuo uosto triukšmo nuotrauka, foto

Klaipėda, Šiuo metu rengiami detaliojo plano sprendimai, kurie leistų 3 hektarų ploto teritoriją...

"Džiaugiamės, kad Eurolygos komandai pasipriešinome du kėlinius" nuotrauka, foto

Sportas, "Pirmą rungtynių pusę gana neblogai atsilaikėme, kontroliavome pirmiausia savo žaidimą, išpildėme derinius....

Kriminalai, Paskelbta prieš 12 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...