2020 m. spalio 28 d. 15:35 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Psichologija

Psichologija

Susitikimai - ieškantiems išeities ir ramybės uosto.

2003-01-03, 12:00

Kalbino G. PRIVEDIENĖ

Skaitytojų prašymu "Vakarų ekspresas" vėl kalbina Klaipėdoje viešintį žinomą parapsichologijos fenomenų tyrinėtoją bioenergetiką Arvydą Daškų.

Kokios veiklos poreikis jus atvedė į Klaipėdą?

Kaip lektorius dalyvauju Holistinės sveikatos instituto veikloje, skaitau paskaitas. Žmonės paprašė manęs pakonsultuoti, ir kavinės "Kaukė", kuri įsikūrusi Šilutės pl. 56, administracija sutiko leisti šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 9 iki 13 val. banketinėje salėje konsultuoti žmones individualiai. Pirmieji pokalbiai parodė didžiulį poreikį to, ką darau.

Kokiais klausimais žmonės dažniausiai į jus kreipiasi?

Žmonės ateina ieškodami išeities iš likimo akligatvių. Ir dabar tai yra mano pagrindinis darbas, nes esu sukaupęs didžiulę gyvenimo patirtį, įvaldęs tokią testavimo technologiją, kuri leidžia pažvelgti į ateitį, pamatyti kiekvienos situacijos geriausias perspektyvas ir individualiai spręsti likimo problemas - profesines, darbo, finansines, atskleisti gabumus, surasti ligų, sutrikimų priežastis, santykių su vienu ar kitu žmogumi, organizacija perspektyvas. Tai kompleksas klausimų, kurie dabar krečia Lietuvos žmones. Tai ir yra mano kompetencija. Pirmi kontaktai parodė, kad tokių testų poreikis be galo didelis, kreipėsi daug žmonių. Sutikau reguliariai atvykti į Klaipėdą, o "Kaukės" administracija sutiko iš anksto žmones užregistruoti tel. 342169 - kad nereikėtų jiems laukti. Taip sutaupysime jūsų brangų laiką.

Bet jūs ir gydote?.. Teko kalbėti su mergaitės, kuriai išgydėte epilepsiją, tėvais. Ar tiesa, kad jums pavyksta pagerinti sergančiųjų būklę?

Aš tik prisidedu prie reguliaraus normalaus medicinio gydymo - jokiu būdu nesu prieš mediciną. Su didžiule pagarba žiūriu į ją, dažnai bendradarbiaujame su medikais, bet gydymo alternatyvos veržiasi į mūsų gyvenimą nesulaikomai, ir netolimoje ateityje, manau, bioenergetinis gydymas bus konvencinės medicinos įrankis, kaip jau yra akupunktūra ar žolių terapija.
O epilepsija, kaip jau esu pasakojęs "Vakarų ekspresui", tai gyvenimo rykštė, ir jei nuo kūdikystės, nuo pirmųjų simptomų, nesiimi alternatyvių gydymo priemonių, auga potencialus invalidas. To išvengti įmanoma, ir lengvom, nieko negriaunančiom, pašalinio poveikio neturinčiom priemonėm.

Girdėjau, kad vedate ir grupines meditacijas?

Taip, žmonėms reikia vidinės harmonijos, ramybės uosto. Tad nutarėme organizuoti grupines meditacijas. Jos vyksta toje pat kavinėje penktadieniais nuo 18 val. Meditacijos būseną padedame pasiekti minimaliomis priemonėmis, pasitelkę muziką, kurią pats ir kuriu, bendradarbiaudamas su kompozitoriumi. Relaksacija šiandienos žmonėms nepaprastai aktuali ir svarbi.

Ar žmonės pajėgūs susimokėti už jūsų paslaugas, kiek jos kainuoja?

Jokių kainų nėra, nieko iš žmonių nereikalauju. Bet tikiuosi jų geranoriškos pagalbos man. Jei kas nori paremti - gali įdėti kiek pinigų į lėkštelę su padėkos žodžiais. Žmonių parama leis man atsiskaityti už patalpas, už pagalbą, kurią teikia administracija, už kelionės išlaidas.

Jūs žinomas ir kaip žmones supančių aurų žinovas. Kaip apibūdintumėte savo paties auros nuotrauką?

Mano aura dažnai labai ženkliai kinta - priklausomai nuo nuotaikos, energetinės būsenos. Per viršutinį lanką einanti ryški balta juosta - dieviškumo ženklas. Violetinis rutulys ant krūtinės atspindi širdies centro veiklą, jos spalvos rodo kosminį pradą, jausminę intuiciją. Ryški žalia juosta - tai širdies energija, duodanti subtilų gydomąjį efektą. Geltona, žalia, rožinė - tai įvairių emocijų atspalviai.

Ačiū už interviu. Sėkmingų kontaktų Klaipėdoje!

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Psichologija

Mintis „šitą padarysiu vėliau“ yra pažįstama visiems. Ypač kai galvojame apie ne...

Stresas dėl atidėliojimo: kai vengiam problemų ir jų sprendimų nuotrauka, foto

Nors savižudybių skaičius Lietuvoje jau keletą metų palaipsniui mažėja, tačiau išlieka vienas...

Kiekvienas žmogus gali prisidėti prie savižudybių skaičiaus mažinimo Lietuvoje nuotrauka, foto

Neįmanoma sukurti sveikų santykių su partneriu, kuris būdamas 30–40 metų mąsto...

7 psichologiškai nebrandaus asmens požymiai nuotrauka, foto

Nesveiki santykiai gadina ne tik psichinę, bet ir fizinę žmogaus sveikatą....

5 signalai, kuriais kūnas parodo, kad santykiai – nesveiki nuotrauka, foto

Gintaro suvenyrų prekybininkus gelbsti tik valstybės parama nuotrauka, foto

Klaipėda, Vienas labiausiai nuo COVID-19 sukeltos ekonominės krizės nukentėjusių verslų yra suvenyrų prekyba....

Tėvas nuteistas už netyčinį kūdikio nužudymą nuotrauka, foto

Kriminalai, Klaipėdos apygardos teismas pripažino kaltu tėvą, kuris, būdamas neblaivus, dėl neatsargumo atėmė...

Grįžta išmokos ir subsidijos, tačiau yra pakeitimų nuotrauka, foto

Lietuva, Pandemijai tebesitęsiant darbdaviai, darbuotojai, nepasiturintys gyventojai ar mažus bei negalią turinčius vaikus,...

Žvilgsnis į rudenėjančią gamtą - iš švyturių nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Lietuvoje yra septyni švyturiai: keturi jūriniai ir trys Kuršių marių. Ne visi...

Kriminalai, Paskelbta prieš 1 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...