2019 m. liepos 16 d. 17:04 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Psichologija

Psichologija

Mamos pėdomis - dirbti prostitute.

2003-08-02, 12:00

Albertas BARAUSKAS

Oksana (vardas pakeistas) apie galimybę pardavinėti savo kūną sužinojo iš mamos. Ir nors ji nevertė dukters sekti savo pėdomis, šešiolikmetė mergaitė vis dėlto nusekė. Devynis mėnesius ji dirbo viename iš uostamiesčio viešbučių.

Mūsų šeima buvo įklimpusi į didžiules skolas. Galėjome bet kuriuo metu prarasti butą ir atsidurti gatvėje. Kitokio darbo neradau, o kaip tik tuomet ir pasiūlė užsidirbti viename iš uostamiesčio viešbučių. Tai buvo dideli pinigai. Sutikau su viena sąlyga - aptarnausiu tik užsieniečius.

Devynis mėnesius.

Apie tokią galimybę užsidirbti man papasakojo mama. Ji pasakė, į ką reikia kreiptis, ką reikės daryti bei kiek aš galiu užsidirbti. Mama nei neprašė, nei reikalavo. Vėliau net bandė mane įkalbėti viską mesti. Tačiau aš troškau ištraukti šeimą iš finansinės bedugnės. Ši mintis mane ir palaikė visą tą laiką, kol dirbau prostitute.

Ji pati kažkada dirbo prostitute. Tėvas ją paliko man dar negimus. Kol mama turėjo gerą darbą, jokių problemų nebuvo. Tačiau vieną dieną darbo neliko, o naujo susirasti nepavyko. Neturėdama kitos išeities, ji nusprendė pardavinėti savo kūną.

Tikrai ne. Suprantu, kad ji tai darė tik norėdama išauginti mane. Savo kūną pardavinėjo apie penkerius metus. Dabar mama yra išvykusi į užsienį ir turi su prostitucija visai nesusijusį darbą.

Prostitutės darbas yra daug sunkesnis, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgnio. Praėjo daugiau nei metai, kai atsisakiau šio amato. Pažadėjau sau, kad daugiau tokio darbo gyvenime nedirbsiu.

Šlykščiai. Keturias dienas negalėjau dirbti. Blogai jausdavausi kiekvieną kartą pasimylėjusi su klientu. Atrodydavo, kad esu purvina, lyg būčiau išsivoliojusi mėšle. Daugiau nieko nenorėdavau, kaip tik prausti ir prausti savo kūną. Miegoti su šlykščiu, senu vyru tikrai nėra malonu. Myliesi, nes reikia. Šiurpas krečia tik prisiminus tai.
Buvo buvo nemažai ir tokių klientų, kurie su manimi elgdavosi kaip su žmogumi, o ne kaip su prostitute. Gaudavau ir dovanų - papuošalų, kelionių.

Labai daug. Aš, kaip sakiau, aptarnavau tik užsieniečius. Tad ir už savo kūną gaudavau nemažai. Per mėnesį - nuo keturių iki šešių tūkstančių litų.

Už apsaugą sąvadautojui per mėnesį sumokėdavau 800 litų. Kartais ir daugiau. Tačiau merginų saugumu niekas niekada nesirūpindavo.
Iškilus bėdai pagalbos sulaukti buvo beviltiška. Džiugu, kad man nieko neatsitiko. Bet mano draugė nuo klientų buvo itin nukentėjusi. Sąvadautojui rūpėjo tik pinigai, o ne mūsų saugumas.

Taip, pavyko. Anuomet galėjau leisti sau viską. Tačiau džiaugiuosi, kad pinigų neištaškiau vėjais, o taupiau. Dabar galvoju ir apie savo buto įsigijimą. Ir vis dėlto - kiek prostitutė beuždirbtų, šie pinigai neverti moralinės žalos, kurią ji patiria.

Artimo draugo neturiu iki šiol. Nemanau, kad jis man reikalingas.
Beje, itin artimai bendrauju su pirmuoju savo klientu. Jis į Klaipėdą dažnai atvažiuodavo ir užsisakydavo tik mane vieną. Laikui bėgant tapom itin artimi. Šiandien jis man padeda tiek finansiškai, tiek morališkai.
Esu įsitikinusi, kad jis man tikrai neabejingas. Dėl manęs paliko savo žmoną. Taip pat siūlė ir susituokti. Nesu atsakymo pasakiusi iki šiol. Nežinau net kaip pasielgti. Aš jam nieko nejaučiu.

Tai į penktą dešimtį įkopęs vyras. Šiuo metu jis gyvena Danijoje. Vardo tikrai nepasakysiu, tačiau galiu pabrėžti, kad jis itin geras ir rūpestingas man. Jis supranta, ką aš noriu pasakyti ir ką jaučiu. Beje, tai ir nemažai uždirbantis vyriškis.

Žinau tik tiek, kad daugiau savo kūno nebepardavinėsiu. Ketinu įsidarbinti vienoje kavinėje, virėjos padėjėja. Nors pinigai nedideli, tačiau darbas nėra žeminantis. Galbūt išvyksiu į užsienį. Bus matyti...

Reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Reklama

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Psichologija

Nemažai tėvų stengiasi vaikų atostogas sustyguoti taip, kad atžala nei valandėlės nenuobodžiautų,...

Psichologė: "Ir namuose vaikai gali puikiai vasaroti" nuotrauka, foto

Auklėjimas, kai vaikui pernelyg daug leidžiama, gadina ne tiktai jo gyvenimą, bet...

Nebausti vaiko nėra gerumas, tai – kvailumas nuotrauka, foto

Visi tėvai į vaiko elgesį yra sureagavę impulsyviai: pakėlę balsą, nepagrįstai apkaltinę...

Sužaloti visam gyvenimui galima ir nepakėlus rankos“ nuotrauka, foto

Istorija Jurbarke, kai nepilnametis, norėjęs išprievartauti septyniolikmetę žiauriai ją sumušė, toli gražu...

Kaip neužauginti vaiko tironu? nuotrauka, foto

Ties raudonu signalu neliks žalių rodyklių į dešinę nuotrauka, foto

Automobiliai, Susisiekimo ministerija informuoja, kad  atsižvelgdama į eismo mieste kitimo tendencijas ir sparčiai...

Klaipėdietės Japonijoje pasijuto lyg svajonių pasakoje nuotrauka, foto

Kelionės, "Japonijoje pasijutome lyg aukščiausio lygio žvaigždės. Tokių gerų treniruočių sąlygų, šilto žmonių...

Gintarų gaudyti vaikai į pajūrį atvyko net iš Zarasų nuotrauka, foto

Vasara, Klaipėdoje gimęs ir visą gyvenimą pajūryje praleidęs Igoris jau 12 metų dirba...

SGD terminalo išlaikymas pabrango 8,8 mln. eurų nuotrauka, foto

SGD, Nors energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas ne kartą žadėjo, kad Suskystintų gamtinių dujų...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...