2020 m. spalio 28 d. 16:58 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Psichologija

Psichologija

Koks turi būti tikras vyras?..

Dėl to, kad žmonės vienas kitą palieka, tikriausiai kalti yra patys paliktieji. Ir netgi nesvarbu, kiek gerų savybių jis ar ji turi. Tačiau mano išsamūs asmeniniai tyrimai parodė, jog vienus palieka labai retai (arba visai nepalieka), o kitus - kur kas dažniau.

Man, kaip vyriškosios lyties atstovui, staiga pasidarė siaubingai įdomu: koks, moterų akimis žiūrint, turi būti vyras, kad jokiai moteriai net nekiltų mintis su juo išsiskirti (nustoti mylėjus, būti neištikimai).
Šia tema prirašyta daugybė straipsnių. Manau, kad visi jie turi dvi blogybes - tai populizmas (juk reikia, kad juos skaitytų ir pritartų, kitaip reitingai nusmuks) ir tai, kad juos rašo vienas žmogus (kad ir patyręs psichologas).
Taigi, mergaitės, prisidėkite! Įjunkite kolektyvinį mąstymą! Kas jis, tas vienintelis, žavingas ir reikalingas? Kaip jis atrodo? Kiek valgo? Kiek sveria, kiek žodžių ištaria per minutę? Kokie reikalavimai dantims, kojoms ir smegenims?

Vyrai! Įsitempkite ir laukite triuškinančio smūgio. Juk žinote - kai imsime save lyginti su tuo idealu, kurį nupieš moterys, - iš mūsų beliks tuščia vieta...
Remiantis informacija, kurią mielaširdingai mums patikėjo merginos, galima išskirti 6 pagrindines nuorodas, kokie turėtų būti "tikri vyrai".

Autorė: Chloja

Vyras turi būti superseksualus ir spinduliuoti superžvėrišką magnetizmą. Išvaizda - nesvarbu. Balsas - žemas. Šypsena - žadanti rojų. Pinigų - debesys, o pasiryžimas su jais išsiskirti - maksimalus. Cinizmas - visa apimantis, išskyrus mane, mylimąją, ir mano plačią giminę. Profesija - romantiška (pvz., seklys), kad paskutinę minutę būtų galima mesti visus reikalus ir išskristi į Nepalą. Išsilavinimas - humanitarinis. Pasiruošimas išklausyti bet kokiu paros metu ir bet kokia tema. Mokėjimas džiaugstis gyvenimu. Tik tiek...

Autorė: Tali

1) Paralyžiuotas miliardierius, kuris neprieštarauja, kad jo žmona turėtų dar vieną vyrą,
2) aukštas ir grakštus (nemėgstu pilvotų), ne žurnalų gražuolis, bet turintis žavesio; turintis gyvenimo tikslą, siekiantis tobulėti, mėgstantis dalytis savomis idėjomis ir atidžiai išklausantis kitų protingas mintis; galintis slapčia paverkti, pasikandžioti, pašėlioti; labai mylintis mane ir visas jėgas skiriantis tam, kad mano gyvenimas būtų džiaugsmingas ir kupinas įspūdžių; jo santykiai su tėvais turi būti panašūs į manuosius - su savaisiais; mokantis uždirbti pinigus ir negailintis jų staigmenoms; periodiškai patingintis ir pasiraukantis; pasiruošęs man nusileisti, bet kartais užsispyręs; kompanijos siela; šiek tiek pavydus; mokantis atvirai, bet neįžeisdamas kalbėti apie konfliktines situacijas; žmogus, kuris mane suprastų iš pusės žodžio.

Autorė: Geello

Vyras turi būti protingas. Turiu galvoje, ne koks gudrus pašaipūnas ar gabus tiksliesiems mokslams, o harmoningai protingas, visų pirma - tobulėjanti asmenybė, socialiai išsivystęs, ne nihilistas.

Išvaizda: turintis keletą Bredo Pito bruožų, aukštas (nuo 180), tiesus (ne kvadratinis), žodžiu, geros fizinės formos ir įdomaus veido, subtilių bruožų. Akys šviesios (bet ne žalios), plaukai vešlūs, taip pat šviesūs.
Kita reikšminga detalė - jis turi būti laisvas, t.y. dvasiškai nepriklausomas nuo kokių nors materialių ir kai kurių dvasinių vertybių. Jis turi turėti nuosavas vertybes, pavyzdžiui, jeigu yra dirbantis, tai jo santykis turi būti toks: šiandien dirbu, rytoj - keliauju po pasaulį. Požiūris į pinigus lengvas. Turi mokėti greitai juos uždirbti ir dar greičiau išleisti.
Išsilavinimas nesvarbu. Jeigu vyras tobulėjantis, jis turi mokėti ir programuoti, ir piešti, nes talentingas žmogus talentingas visose srityse. Na, jeigu jau mokosi universitete - tai tik dėl žinių, o ne dėl diplomo.
Žodžiu, vyras visur ir visada turi būti savimi pasitikintis, o savo silpnybes patikėti tik pačiam artimiausiam žmogui - mylimai moteriai arba geriausiam draugui, ir ne skųstis, o išdėstyti problemą.
Požiūris į moterį - kilnus, bet ne parodomai džentelmeniškas. Į mylimą moterį - išskirtinis. Kad jokia kita neegzistuotų. Kitos gali būti gražios ir seksualios, bet mylimoji - aukščiau už visas. Jis tai turi kartoti nuolat. Ir gyventi su ja taip, lyg egzistuotų tik juodviejų pasaulis, o visa kita - smulkmė. Tačiau jis neturi būti mažu pataikaujančiu berniuku. Vyras turi būti stiprus, valingas, bet nedemonstruoti savo jėgos moteriai. Mylimajai jis turi leisti viską, ko ji nori. Toks vyras kvailelės neišsirinks ir prieš puldamas į aistros glėbį gerai pagalvos savo galva (būtent ja!), pažins moterį, o paskui nutars, ar būti su ja, ar ne, t.y. ar tęsti santykius.

Autorė: Neužmirštuolė

Išvaizda: aukštas, ilgakojis, plačiapetis, vietoj pilvo - 6 "kubeliai", plieniniai bicepsai, atrodantys taip, lyg būtų su jais gimęs. Plaukų spalva nesvarbu, kad tik jų apskritai būtų. Akių pageidaučiau tamsių, kad retkarčiais būtų galima jose paskęsti. Nosis - graikiška arba romėniška, tik ne "bulviška". Dantys balti ir lygūs. Oda švari ir blizganti.
Charakteris: gali būti impulsyvus, bet kad greit atsileistų ir pirmas atsiprašytų, netgi kai aš neteisi. Rūpestingas, švelnus, bet ne pataikūnas, dosnus, mėgstantis dovanoti dovanas (kad ir smulkias). Galantiškas su moterimis, ištikimas draugas. Finansinė padėtis nesvarbi, kad tik turėtų gyvenimo tikslą. Išsilavinimas - bet koks, geriau - humanitarinis. Apskritai svarbiau, kad būtų protingas, o ne išsilavinęs. Kad mokėtų palaikyti pokalbį, turėtų humoro jausmą. Kad bet kurią minutę būtų pasiryžęs ateit į pagalbą.

Autorė: Argo

Aštrus protas, švelnumas, elgesio kultūra, rimti ketinimai (šeima, vaikai), darbštumas, kantrumas, žavesys, rūpestingumas, dvasinė pusiausvyra, tikslo siekimas, sugebėjimas užsidirbti, šmaikštumas, skonio pajauta...

Autorė: Maslinka

Didelis, stiprus fiziškai ir morališkai, patikimas ir galingas (proto ribose), trumpai tariant, kaip tėtis mažai mergaitei, BET šiltas, švelnus, rūpestingas ir supratingas.

Koks neturi būti vyras?

Autorė: Nepažįstamoji

Vyras neturi būti mažas, nuplikęs, mažomis akimis, kreivomis trumpomis kojomis, smulkmeniškas, pavydus, isteriškas, skandalistas, tinginys.

Autorė: JulZ

Neduok dieve kvailo, buko, savimylos, pasipūtusio, šykštaus, pretenzingo, priekabaus, rūstaus, nemokančio klausytis ir kalbėti, savanaudžio, veidmainio ir panašiai!..

Autorė: Argo

Vyras neturi būti tinginys, apsileidėlis, girtuolis, veltėdis, bambeklis, viskuo nepatenkintas, viskam abejingas, šykštus, agresyvus...

Išvados

Taigi, vyručiai! Būkite aukšti (patys kalti, jei vaikystėje mažai morkyčių valgėte), įtraukite pilvukus ir atstatykite 6 "kubelius" (galima silikoninius)! Balsą teks "pragerti", kad pasidarytų žemas. Privalome ko nors siekti (aš tai visuomet siekiu sriubos), aptarinėti (pvz., futbolą), būti nejautrūs įkandimams (po galvos traumų pasitaiko, kad nieko nejauti), mylėti mylimąją (ekonomika turi būti ekonomiška), mokėti uždirbti pinigus (mmhm...), pavyduliauti (bet labai atsargiai), būti protingi (skaityti reikia, skaityti!..), turėti kokios nors spalvos akis (čia visi tinkam), plaukų (!), vertybių (man senelis auksinį laikrodį padovanodo), pasitikintys savimi (važiuojant mašina reikia visus aplenkti, kitaip - nepatikės), kilnūs (nemėlyno kraujo asmenys, nesikreipkite), su Viduržemio jūros gyventojų tipo nosimi (chirurgo paslauga arba sėkminga trauma), galantiški (nepamirškime sakyti "ačiū" ir "prašau"), pasiryžę padėti (tel. 911), švelnūs (kaip įklotai ar sauskelnės), darbštūs (nuolat suprakaitavę), turintys skonį (kai valgai, treikia džiugiai šypsotis), šilti (chroniškas gripas) ir galų gale tėčiai (turint omenyje patį procesą - tai mums tik leisk...).

Na, ką, kolegos? Mano nuomone, visai įvykdomi reikalavimai.
Pasitaisysime?..

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Psichologija

Mintis „šitą padarysiu vėliau“ yra pažįstama visiems. Ypač kai galvojame apie ne...

Stresas dėl atidėliojimo: kai vengiam problemų ir jų sprendimų nuotrauka, foto

Nors savižudybių skaičius Lietuvoje jau keletą metų palaipsniui mažėja, tačiau išlieka vienas...

Kiekvienas žmogus gali prisidėti prie savižudybių skaičiaus mažinimo Lietuvoje nuotrauka, foto

Neįmanoma sukurti sveikų santykių su partneriu, kuris būdamas 30–40 metų mąsto...

7 psichologiškai nebrandaus asmens požymiai nuotrauka, foto

Nesveiki santykiai gadina ne tik psichinę, bet ir fizinę žmogaus sveikatą....

5 signalai, kuriais kūnas parodo, kad santykiai – nesveiki nuotrauka, foto

Jūros ir marių dugne - per daug gyvsidabrio, nikelio, cinko nuotrauka, foto

Jūra, Kuršių marios ir Baltijos jūra pernai neatitiko geros cheminės būklės, rodo Aplinkos...

Mėlynąjį proveržį užpustė pažadų smiltys? nuotrauka, foto

Skaityk dabar, Pasaulyje sukurta begalybė strategijų įvairiausiais įmantriais pavadinimais. Tik likimas jų labai skirtingas....

Klaipėdos pareigūnai tikrino kaip dėvimos kaukės nuotrauka, foto

Kriminalai, Prevencinę priemonę surengę Klaipėdos apskrities pareigūnai priminė, kad dėvėti kaukes viešose vietose...

Gintaro suvenyrų prekybininkus gelbsti tik valstybės parama nuotrauka, foto

Klaipėda, Vienas labiausiai nuo COVID-19 sukeltos ekonominės krizės nukentėjusių verslų yra suvenyrų prekyba....

Skaityk dabar, Paskelbta prieš 57 min.

Kriminalai, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...