2019 m. liepos 16 d. 01:20 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Visuomenė  >  Klaipėdiečiai

Klaipėdiečiai

Natalija Samoilova: "Esu laiminga, todėl labai sau patinku"

2003-11-22, 12:00

Giedrė PETKEVIČIŪTĖ

Natalija Samoilova: "Esu laiminga, todėl labai sau patinku" nuotrauka, foto

"Mis Klaipėda 2003" Natalija Samoilova pripažįsta, kad po grožio konkurso jos gyvenimas labai pasikeitė. "Anksčiau gyvenau ramų gyvenimą, o dabar jo tokiu jau negalėčiau pavadinti", - sako ji, tačiau priduria, kad dabar jaučiasi laiminga kaip niekada. Netrukus paaiškėja, kad ne vien dėl jai sėkmingo konkurso.

Tu visa švyti. Toks dalykas kaip rudens melancholija tau turbūt nepažįstamas?

Oi, ne, būna ir man sunkių momentų. Vienu metu labai blogai jaučiausi, ypač tada, kai viename žurnale perskaičiau apie save daug netiesos. Maniau, išprotėsiu, net gyventi tapo nebemiela. Ir su vaikinu buvo labai sunku, vos neišsiskyrėme. Bet dabar jau viskas gerai. Esu labai laiminga, laukiu jo sugrįžtančio.

Tavo draugas išvažiavęs?

Taip, jis Amerikoje. Mokosi. Su juo esu labai laiminga. Mokytis Amerikoje jam liko paskutiniai metai. Nesulaukiu, kol jis grįš - žada trumpam parvažiuoti Kalėdoms. O kol kas bendraujame internetu. Beveik kasdien apsikeičiam laiškais.

Kaip "Mis Klaipėda", esi dažnai kviečiama dalyvauti įvairiuose renginiuose...

Taip, laimėjus konkursą mano gyvenimas pasidarė labai įdomus. Esu visur kviečiama, ir tai man labai patinka. Nors, prisimenu, pirmosios dvi savaitės po konkurso man buvo labai sunkios. Nebuvau pripratusi prie tokio didelio žmonių dėmesio. Per miestą negalėjau ramiai pereiti. Kartais susimąstydavau - Dieve mano, na, ir kam aš tą titulą laimėjau... Bet taip buvo tik iš pradžių. Greitai apsipratau, dabar manęs tas dėmesys nebevargina.

Ar gatvėje praeiviai atpažįsta kaip gražiausią klaipėdietę?

Taip, visur atpažįsta. Tarkim, ateinu į naktinį klubą ir jaučiu, kad jau šnibždasi: "O, čia "Mis Klaipėda". Atsimenu, kartą po konkurso sumaniau dingti kur nors iš Klaipėdos - pagalvojau, Vilniuje tai jau tikrai bus ramu, niekas nepažįsta. Kur tau - einam gatve su draugais ir girdžiu, kaip nepažįstama kompanija sako: "Žiūrėk, kas eina, "Mis Klaipėda".

O kaip sekasi studijos?

Taip išėjo, kad nebestudijuoju. Buvau dabar įstojusi į Klaipėdos socialinių mokslų kolegiją, į teisės specialybę, bet pasimokiau tik du mėnesius. Nepavyko visko suderinti. Laimėjusi konkursą ketinau kibti į mokslus, tačiau kai pasipylė kvietimai į prezentacijas, įvairius renginius... Maniau, konkursas baigsis ir viskas pasimirš, bet atsitiko priešingai. Paprasčiausiai neturėjau laiko mokytis. Tačiau ketinu vėl stoti kitąmet, nes mokytis tikrai noriu. Reikia galvoti apie ateitį, vien iš grožio juk negyvensi.

Artėja konkursas "Mis Lietuva". Dalyvausi jame?

Nežinau, aš dar neapsisprendžiau. Gal ir norėčiau. Po "Mis Klaipėdos" galvojau - viskas, nieko nebereikia, jau pasiekiau, ko norėjau, bet dabar jaučiu, kad man vėl reikia scenos, - šypsosi Natalija.

Tiesa, kad dabar daug savo laiko skiri sportui?

Taip, ėmiau intensyviai sportuoti. Lankau sporto klubą. Reikia pilvo presą treniruoti ir visa kita, nes šiaip svoris man auga greitai...

Labai rūpiniesi savo išvaizda? Kiek užtrunki prie veidrodžio ruošdamasi išeiti iš namų?

Visą laiką rūpinausi savo išvaizda. Žinau, kad visada turiu gražiai atrodyti. Dabar jaučiu didesnę atsakomybę, į miestą jau nebegaliu išeiti su sportine apranga. Mėgstu pasilepinti pirtyje, atgaivinu odą kaukėmis... O kad spėčiau pasiruošti išeiti į miestą, man reikia pusantros valandos. Tačiau jei einu į kokį nors renginį, ruošiuosi maždaug tris valandas. Man viskas turi būti idealu, - juokiasi.

Grožis reikalauja didelių išlaidų?

Išleidžiu tikrai nemažai.

Mama turbūt prašo nebūti tokiai išlaidžiai?

Ne, ji nieko nesako, nes aš pati užsidirbu.

Tačiau tau, kaip ir daugeliui merginų, turbūt būna tokių dienų, kai sau nepatinki, ir viskas?

Ne. Pavyzdžiui, būna, grįžtu namo po diskotekos paryčiais, kokią 5-ą. Užmiegu, o kai atsikeliu, atrodau sau pavargusi, na, tikrai vaizdas nekoks. Bet nusiprausiu, pasidažau, ir vėl viskas gerai. Nėra taip, kad visai sau nepatikčiau. Pastebėjau, kad kuo toliau, tuo labiau sau patinku. Paskutiniu laiku man ypač patinka, kaip aš atrodau. Galbūt todėl, kad esu labai laiminga.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėdiečiai

Vos perkopęs per trečią metų dešimtį, jis tvirtai paneigė mažiausiai du stereotipus:...

Arūnas Eimulis: "Noriu kurti, o ne šlietis" nuotrauka, foto

Klaipėdietis Linas Varanauskas tvirtina, jog atostogas sugalvojo tinginiai. "Kaip alpinistui - kalnai,...

Veterinaras su kaubojaus skrybėle nuotrauka, foto

Jaunystėje skaitydami žymių žmonių biografijas, stebėjomės Poliu Gogenu, kuris, sulaukęs brandos, metė...

Pasiklydus profesijoje kompasu tampa širdis nuotrauka, foto

Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto (BRIAI) mokslininkai, tiriantys Mažosios...

Tarp praėjusio gyvenimo ir dabarties nuotrauka, foto

„Atlantas“ nusileido ir „Gornik“ ekipai nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai Lenkijoje sužaidė dar vienerias kontrolinės rungtynes. Zabžės miesto stadione...

Mieste pamatytas paukštis pradžiugino ne visus nuotrauka, foto

Klaipėda, Pačiame uostamiesčio centre - miestiečius stebinantis paukštis. Paklydėlį įamžinusios klaipėdietės nuotraukomis...

Šeimos pramoga Klaipėdoje apkarto: išėjo pašiurpę nuotrauka, foto

Gyvūnai, Šeimos apsilankymas Klaipėdos zoologijos sode, kuris turėjo būti pramoga, apkarto iškart po...

„Valstiečiai“ pasitiki Ramūnu Karbauskiu nuotrauka, foto

Lietuva, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) taryba pareiškė pasitikėjimą partijos pirmininku Ramūnu...

Sportas, Paskelbta prieš 4 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 5 val.

Gyvūnai, Paskelbta prieš 5 val.

Lietuva, Paskelbta prieš 6 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...