Dangėje rungėsi "Drakonai"

Šeštadienį Dangės upėje vyko jau tradicinėmis tapusios laivų "Drakonų" rungtynės.

Lenktynės šiais metais, kaip ir įprastai, vyko upės atkarpje nuo Jono kalnelio kanalo iki Klaipėdos miesto rotušės. Trasos ilgis – 600 m.

Šių varžybų dalyviai nėra skirstomi nei pagal amžių, nei pagal lytį, varžybose leidžiama dalyvauti tik pilnamečiams. Be to, dalyviai privalo mokėti plaukti, turi būti susipažinę su saugaus elgesio ant vandens taisyklėmis.

Įdomu tai, jog "Drakonų" valčių varžybose negali dalyvauti profesionalūs irkluotojai (t. y. gali tik 10 m. ir daugiau nedalyvavę Lietuvos Respublikos čempionatuose, pirmenybėse).

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rengiamose tradicinėse “Drakonų laivų lenktynėse” nugalėtojais tapo komanda "Dragūnų klubas", antri liko "Jūrų velniai", trečią vietą iškovojo "Kogas", penktą vietą ir "Mėgėjų taurę" iškovojo UAB Klaipėdos konteinerių terminalas.

Uosto direkcija azartiškas „Drakonų laivų lenktynes“ rengia ketvirtus metus iš eilės. Šiais metais lenktynėse dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius. Danės upe specialiomis valtimis plaukė 32 komandos, kurias sudarė 320 narių. Nuotraukos yra čia: