2020 m. gegužės 25 d. 20:01 val., pirmadienis

Komentarai

2020-05-15, 08:14

Laura Adomavičienė, LRT.lt

2020-05-23   08:57

IP: 197.210.65.51

KAIP IŠSISKOLIAU IŠ ŠIOS DIDŽIOSIOS BENDROVĖS

Sveiki, mano brangūs žmonės, aš esu Linda McDonald, šiuo metu gyvenanti Austine Teksase, JAV. Šiuo metu esu našlė su trimis vaikais ir 2018 m. Balandžio mėn. Buvau pakliuvusi į finansinę padėtį ir man reikėjo refinansuoti ir sumokėti sąskaitas. Bandžiau ieškoti paskolų iš įvairių privačių ir verslo paskolų firmų, bet niekada nesėkmingai. Dauguma bankų atmetė mano kreditą, nesiskundė tomis paskolų įmonėmis, kurios jas vadina savų pinigų skolintoju, nes jos visos yra apgaulės, visos jos nori pinigų, ir jūs iš jų dar negirdite, jie du kartus man tai padarė prieš susitikdami su ponu Davidu Wilsonu. Pats įdomiausias dalykas yra tas, kad mano paskola man buvo pervesta per 74 valandas, todėl patarsiu kreiptis į p. Davidą, jei jus domina paskolos gavimas ir esate tikri, kad galėsite jį laiku grąžinti, galite susisiekti su juo el. paštu ……… ([email protected]) Nėra kredito patikrinimo, jokio kredito davėjo, turintį tik 2% palūkanų normą ir geresnius grąžinimo planus bei grafiką, jei turite susisiekti su bet kuria įmone dėl paskolos užtikrinimo be užstato, tada susisiekite su p. Davidu Wilsonu dėl paskolos

Jie siūlo visų rūšių paskolas

Trumpalaikė paskola (5_10 metų)
Ilgalaikė paskola (20_40)
Žiniasklaidos terminuota paskola (10_20)
Jie siūlo paskolą kaip
Būsto paskola ............., Verslo paskola ........ Skolos paskola .......
Studentų paskola .........., verslo pradinė paskola
Verslo paskola ......., įmonės paskola .............. ir kt
El. Paštas .......... ([email protected])
Kalbant apie finansinę krizę ir paskolą, tuomet reikia kreiptis į Davido Wilsono paskolą, tiesiog pasakykite jam, kad ponia Linda McDonald nurodo jums sėkmės ................... ....

>

2020-05-20   11:49

IP: 172.69.190.72

Visa paklode prirase,apie po trauminius-caroninius "sindromus"?Manau esme,kad visojeLlietuvoje ,GYDYMO-SLAUGOS istaigos tapo "pandemijos zidiniais",o juk tai Sveikatos apsaugos, Ministro A.Verygos darbo vieta,jo nedarbo rezultatai.Negana,ministras, dar apsiskelbe esas kriziu valdytojas,teisingiau sukelejes.Manau visa kita,tik einamieji dalykai.Kad bandoma permesti kalte kitiems,tai akivaizdu.
P.S Is serijos,- patys sukeliam problemas patys sprendziam .Suprantama uz jusu pinigus,didelius pinigus.

klp

2020-05-19   15:58

IP: 46.249.187.55

Slaugytoja, tiesiogiai dirbanti su infekuotais ligoniais, priedo prie atlyginimo negauna. Vadinasi, kažkas pasisavina jai skirtus pinigus. Ir tai valdžiai nerūpi, nes kam gali rūpėti eilinis darbuotojas ? Nes "nerūpi" sąmoningai, nes tikisi, kad per tokią suirutę nebus kam stebėti lėšų grobstymą ? Na ir tvarkelė - bardakas. Žmonės gerai daro, kad netyli ir nebesitaiksto su tokiais valdininkais. Zažralys. Neatsitiktinai visų ligoninių vyr. gydytojai yra milijonierių sąrašuose.

Mane šiurpina

2020-05-18   19:12

IP: 172.69.190.62

Tarybos narių elgesys. Net konservatoriai ieško tiesos Janušonio ligoninės administracijos mafijoje, o visi kiti kartu su meru" dūdą pučia. Be galo nusivyliau visais ponais, kurie bijo pasisakyti prieš, kurie visi jau pas" profesorių Vinsą" VIP palatose pagulėję ir dar tikisi gulėti...

2020-05-16   13:30

IP: 185.11.26.161

Manau, kad šitas mafijinis voratinklis bus pagaliau išviešintas, bei išsiaiškinti visi faktai. Belieka kaltiesiems tik stebėti ir slėpti galus. Šaunuolis Audrius Muižys.

grubliauskui

2020-05-15   18:03

IP: 172.69.190.62

Paleisk tą dvasios ūbagą...

2020-05-15   13:47

IP: 185.11.26.161

Nemačiau aš tenai jokio Janušonio pas Grubliauskus, namai šalia, būčiau pastebėjusi.

2020-05-15   11:32

IP: 172.69.190.76

Kiek žibalą į degantį ugnį bepiltum vistiek jie sakytu kad ugnis nedega. Labai teisingai kad KUL traumatologas Audrius Muižys neslepia, o viešina apie pačiame KUL vykstančius administracinius ir ūkinias problemas t.y. “Pačios įstaigos techninė būklė yra bloga, psichologinė atmosfera tarp darbuotojų nuolat įtempta, dėl to nuolat juntamas specialistų trūkumas”. Tai ir kyla klausimas t.y. kodėl Klaipėdos miesto savivaldybė esanti pačios medicinos įstaigos KUL steigėja neįsisavino arti 16 mln. įstaigos techninei būklei atnaujinti ir panašiai? Ką visa tą laiką darė Klaipėdos miesto savivivaldybės sveikatos skyrius? Neveltui traumatologas Audrius Muižys pastebi t.y. „Tokio „bardako“ nė vienoje ligoninėje nemačiau“. Todėl norima tikėti t.y. kad Klaipėdos miesto tarybos koalicijoje esantis patys konservatoriai laikysis savo nuostatos dėl KUL vadovo nuo pareigų nušalinimo. Savaime aišku dabar pats meras žaidžia šahmato partiją t.y. sudaro galimybę šachuojamam baltųjų karaliui (KUL vadovui) jaustis nepažeidžiamu. Jis, kad nuslopinti visuomenės ir KUL darbuotojų nepasitenkinimą, kuria tyrimo komisiją, Klaipėdos miesto savivaldybės sveikatos skyrius kuria utopinius planus. Kas svarbiausia pats jis dedasi nė prie ko t.y. aš nekaltas, aš ne kaltas. O argi jis toks jau yra toks? Taip kad traumatologui Audriui Muižiui stiprybės ir kantrybės. Ačiū Jums už atvirumą ir drąsumą viešinant tas negerovęs.

Xxx

2020-05-15   10:50

IP: 185.11.26.161

Toi ligonineje pastoviai vyksta bordakas, pazystamu pazystami ir t.t. vaistus reik pacientams pirktis, atmosfera klaiki, gaila slaugytoju jos ten laksto kaip isprotejusios i operacines su lovom pasiguldziusios operuojama zmogu prie lifto dokumentus pildo, kosmaras.

Gintė

2020-05-15   10:22

IP: 172.69.190.62

Tas pats per tą patį-kiek galima. Dirbkite ir nebus kada tomis nesąmonėmis užsiiminėti. Mes darbuojamės po prakaitu,tai nėra kada užsiiminėti kažkokiomis rašliavomis.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Skaityk dabar

Magistralėje Klaipėda-Kaunas vėl siautėja plėšikai nuotrauka, foto

Magistralėje Klaipėda-Kaunas įvykdytas akiplėšiškas nusikaltimas visuomenę privertė vėl prabilti apie...

Dvidešimt vienas lietuvis išvyko kovoti į Rytų Ukrainą. Šešiolika stojo į kovą...

Rytų Ukrainoje kariavo Lietuvos ir Baltijos šalių kovotojai, pasirinkę skirtingas stovyklas nuotrauka, foto

Dabar pagrindinė visų pokalbių tema - koronavirusas. Baimingai tariamas žodis. ...

Realus pavojus ar naujas žmonių tramdymo būdas? nuotrauka, foto

Pastatų fasadus svastikomis tepliojantys išsišokėliai dažniausiai šokdina Klaipėdos policininkus – tokie incidentai...

Klaipėdiečiai nekvaršina galvos dėl svastikų – nacių ženklai siejami ir su baltų kultūros paveldu nuotrauka, foto

„Laikas karantiną baigti, o ne joti ant jo į rinkimus“ nuotrauka, foto

COVID-19, Socialdemokratų partijos lyderis Gintautas Paluckas, reaguodamas į sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos...

Klaipėdos zoologijos sode - būrys naujagimių nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos zoologijos sode siaučia būrys naujagimių. Dviem liūtukėms išdaigas padeda krėsti du...

Įrengtos dar septynios švieslentės nuotrauka, foto

Klaipėda, Viešoji įstaiga „Klaipėdos keleivinis transportas“ skelbia apie uostamiestyje įrengtas dar septynias švieslentes.

Veryga: karantiną bus siūloma tęsti nuotrauka, foto

COVID-19, Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga teigia siūlysiąs karantiną pratęsti.

Klaipėda, Paskelbta prieš 2 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 2 val.

COVID-19, Paskelbta prieš 4 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...