2020 m. lapkričio 24 d. 05:12 val., antradienis

Komentarai

2020-08-06   11:34

IP: 141.101.77.198

Vardas..Brianas Günteris Haugenas
Gyvena ..... Šiaurės Reinas-Vestfalija
Profesija ...... verslininkas
Paskolos suma .... 250 000 €
Paskolų palūkanos .... 1 proc.
Religija: katalikybė
Mano el. Paštas kiekvienai arkliai; [email protected]

Buvo sakoma, kad gyvenimas iš tikrųjų gali džiaugtis tik tuo atveju, jei jau buvo kančia ir skausmas. Džiaugiuosi ir esu dėkinga savo „Mizuho Bank“, Ltd. Diuseldorfo filialas gavo 250 000 eurų paskolą į banko sąskaitą. Ar esate vyras ar moteris, kurie kreipėsi dėl paskolos ir buvo atmesti jūsų banko? Šiandien noriu jums pasakyti, kad galite gauti paskolą iš geriausios internetinės bendrovės ir jums nereikia užpildyti daug dokumentų, be to, jų palūkanų norma yra gera - 1%. Mane su AASIMAHA ADILA PASKOLOS KOMPANIJA supažindino draugas, gavęs iš jų paskolą. Man reikėjo grynųjų pinigų ir nuėjau į savo banką. Jie man pasakė, kad dėl blogo kredito nebuvau kvalifikuotas gauti paskolą ir kad banko palūkanos buvo aukštos. Dabar esu laiminga, nes galiu kurti savo svajonių verslą. Mano mokėjimas prasidės netrukus. Nustokite švaistyti laiką komercinių bankų su didelėmis palūkanų normomis ir pasinaudokite AASIMAHA ADILA AHMED PASKOLOS FIRMA, kad gautumėte savo paskolos lėšas. Jūs labai greitai gaunate patvirtintas paskolas ir kredituojate sąskaitą tą pačią paraiškos pateikimo dieną. Ne, dalyvaujama per daug procesų ir procedūrų, kaip tai daroma bankuose. Paskolas teikianti įmonė nežino, kad dalinuosi šia gera žinia. Su jais galite susisiekti el. Paštu.
Kreipkitės dabar ..... ([email protected])
Mano el. Paštas kiekvienai arkliai; [email protected]

2020-08-02   04:11

IP: 172.69.190.76

Dirgelene išvis tegu negriauna sporto , tiek plaukimo tiek atletikos srityje buvo tragedija Direktore daug treneriu pritartu tokiu žmonių reikia išvis atsisakyti jų nuomone nereikalinga plius nėra kompetetinga :)

Už sportą

2020-07-30   16:03

IP: 185.11.26.161

Apie ką pasisako aukšto rango valdininkė A. Dirgėlienė? Ji koordinuoja reformos plano terminus ir eigą, bet  nieko apie tai nekalba, o gal pati nesupranta ką ji ten veikia....

Rinkimai ?

2020-07-30   15:25

IP: 86.100.147.247

Politikams ir kitiems, kurie straipsnyje teikia savo nuomones ir pamąstymus apie sporto reformas, reikėtų būti susipažinus su naujausia informacija apie tai kas yra planuojama ir kas jau padaryta. Pvz. Dar vis pasisakoma apie sporto renginių centro steigimą, nors tokio siūlymo jau atsisakyta ir apie tai nebekalbama. Norėtus, kad visuomenei ir sporto bendruomenei būtų pateikiama išsami ir aiški informacija apie tai kas vyksta, o ne kelių neįsigilinusių į procesą asmenų nuogirdomis paremta info. Ar artėjant rinkimams eteris yra svarbiau už turinį ? Straipsnis per du numerius, o esmės jokios.

Gyventojas

2020-07-30   13:16

IP: 172.69.190.32

Kaip nebūtų gaila, bet labai trūksta ne tik motyvuotų vaikų, bet ir motyvuotų trenerių. Labai dažnai treneriai tikrai turi daug žinių, bet jiems nebeįdomų dalintis, nebeįdomu dirbti motyvuotai, nėra sveikos konkurencijos Klaipėdoje. Tad dalis atsakomybės už vaikų pasiekimus yra dedama tėvams ant pečių papildomų asmeninių treniruočių, užsienio sporto stovyklų pavidale.Pasižiūrėkime kiek paauglių belieka sporte? Ir nemanau, kad priežastis "paauglių neapsisprendimas", čia susidūriame ir su bendravimo spragom. Sportuoti reikia ir būtina. Bet taip pat reikia taisyti sistemą.

456

2020-07-30   13:13

IP: 185.11.26.161

Klaipėdos futbolo mokykla iš BĮ reorganizuojama į Vš. Į bet konkusas i Futbolo mokyklos direktorius vyksta toliau. Vadinasi savivaldybė ir vėl finansuos Futbolo mokykla , tik dabar kaip Vš. Į. , o tada jos administracija ir treneriai vėl gaus pastovias užtikrintas algas ir nieko rimto nedirbs. Pažiurėkite kaip vyksta vaiku futbolo treniruotės. Persenę futbolo treneriai , nors anksčiau ir nusipelnę Klaipėdos futbolui / Alondeis, Timofejevas ir kt. įmeta kamuoli vaikams , iš tolo kažka komentuoja o po to Lietuvoje kalbama kad futbolo lygfis labai blogas. Kaip vaikai bus konkurencingi Europoje, jeigu Jų treneriai gauna dešimtmečiais pastovia algas nepriklausimai nuo rezultatų. Savivaldybės sporto skyrius šiuo metu yra toks neįgalus , kad įtariu tokiu"'gerų" vadovų nebuvo nuo pokario laikų.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Skaityk dabar

Klaipėda lieka be atviro lankytojams švyturio nuotrauka, foto

Šiemet pirmą kartą trims mėnesiams atvertas Nidos švyturys parodė, kad toks žingsnis...

Lietuvos jūrų muziejus, tūkstantines žmonių minias ne tik iš Lietuvos, bet ir...

Būna, menkė įsimyli ichtiologą nuotrauka, foto

Girulių miškas šiais metais tapo kone tokia pat karšta bulve kaip COVID-19....

Geležinkelio plėtrą iš Girulių kelia į Gargždus? nuotrauka, foto

Klaipėdos maitinimo įstaigos antrą karantino bangą pasitiko jau išmokusios pirmojo karantino pamokas....

Viešųjų ryšių akcija - karantininiai pietūs nuotrauka, foto

Rengiamas turistinis maršrutas, kviesiantis keliauti kultūros paveldo keliu nuotrauka, foto

Neringa, Neringos savivaldybės administracija kartu su partneriu - Kaliningrado srities J. Svetlanovo filharmonija...

Rinktinėje - dar vienas klaipėdietis nuotrauka, foto

Sportas, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės, kuri šią savaitę Vilniuje Europos vyrų krepšinio čempionato...

Mitas ar tiesa, kad plaučių vėžys - mirties nuosprendis? nuotrauka, foto

Sveikata, Kasmet plaučių vėžys nustatomas maždaug 1 500 Lietuvos žmonių. Plaučių vėžys -...

Klaipėdietis Paulius Galkinas - tarp planetos elito nuotrauka, foto

Sportas, Nepaisydama varžybų badmečio, Tarptautinė imtynių federacija (UWW) ir toliau uoliai skaičiuoja atletų...

Sportas, Paskelbta prieš 6 val.

Sportas, Paskelbta prieš 8 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...