2021 m. kovo 3 d. 09:39 val., trečiadienis

Skaityk dabar

„Lidl“ konkursas kursto aistras: BMW visureigį įtaria laimėjus teismo, kuriame bylų turi „Lidl Lietuva“, darbuotoją

(1)

2021-01-18, 18:44

Dominykas Griežė | Alfa.lt

„Lidl“ konkursas kursto aistras: BMW visureigį įtaria laimėjus teismo, kuriame bylų turi „Lidl Lietuva“, darbuotoją nuotrauka, foto

Lidl konkursas dėl BMW visureigio kursto aistras © Alfa.lt fotomontažas

Reklama

Gruodį vykęs prekybos tinklo „Lidl“ konkursas baigėsi, tačiau aistros tebeverda iki šiol – klausimų kelia pagrindinio prizo, BMW X4 visureigio laimėtoja, kuri esą pagal konkurso taisykles negalėjo jame dalyvauti.

Portalui atsiųstame anoniminiame laiške taip pat implikuojama, kad taip galėjo būti atsidėkota Lietuvos apeliacinio teismo, kuriame bylų turi ir „Lidl Lietuva“, darbuotojai.

Kalėdinis „Lidl“ prekybos tinklo žaidimas „Laimėti gali kiekvienas“ vyko nuo gruodžio 1 d. iki sausio 3 d., o jo esmė – pakankamai paprasta: už daugiau nei 15 eurų apsipirkę „Lidl“ prekybos centrų klientai gautą čekį galėjo registruoti prekybos tinklo interneto svetainėje ir laukti konkurso pabaigos, kai paaiškės laimėtojai.

Dalyvauti konkurse skatino prizai – 500 laimėtojų skirtos 20 eurų vertės dovanų kortelės, skirtos apsipirkti „Lidl“ parduotuvėse, o pagrindinis prizas buvo BMW X4 xDrive 20i visureigis. Prekybos tinklo svetainėje skelbiama, kad šį automobilį laimėjo Joana Tamašauskienė iš Vilniaus.

Lidl skelbiama informaciją apie konkurso prizą ir laimėtoją© Alfa.lt

Pastaroji darbuotoja ir kursto aistras – Alfa.lt gavo anoniminį laišką, kuriame teigiama, kad laimėtoja yra Lietuvos apeliacinio teismo darbuotoja, o „Lidl Lietuva“ yra bylų, nagrinėjamų šiame teisme, dalyvė.

Reklama

Anot laiško autoriaus, kyla abejonių, ar tokia laimėtoja atitiko konkurso sąlygas ir iš anksto paskelbtas taisykles, kuriomis konkurse neleista dalyvauti „Lidl“ ir susijusių bendrovių darbuotojams. Laiške taip pat klausta, kaip vyko konkurso laimėtojos atranka ir patikrinimas, ar ji atitinka nustatytas sąlygas, taip pat implikuota, kad toks laimėjimas gali būti neformali, neoficiali „padėka“.

Lietuvos apeliacinio teismo atstovė Vilma Budėnienė Alfa.lt patvirtino, kad šioje institucijoje išties dirba J. Tamašauskienė, tačiau pastaroji darbuotoja nepriiminėja jokių sprendimų bylose, o Lietuvos apeliacinis teismas šiuo metu neturi bylų, kuriose figūruotų „Lidl Lietuva“.

„Joana Tamašauskienė dirba Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriuje. Jos pareigos – teismo posėdžių sekretorė. Su bylomis susijusi tiek, kiek jai tenka atlikti tiesiogines pareigas. Sprendimų teismo posėdžių sekretorės nepriiminėja.

Su „Lidl Lietuva“ susijusių bylų Lietuvos apeliacinis teismas neturi“, – rašė V. Budėnienė. Teismo atstovė teigė negalinti pasakyti, ar ši teismo darbuotoja yra „Lidl“ skelbto konkurso laimėtoja, ar tik bendravardė ir bendrapavardė.

Portalo rekvizitai.lt pateikiamais duomenimis, civilinės bylos, kuriose atsakovu buvo „Lidl Lietuva“, Lietuvos apeliaciniame teisme nagrinėtos prieš kelerius metus.

„Lidl Lietuva“ teigia, kad laimėtoja atitinka visas konkurso sąlygas. Anot bendrovės atstovės ryšiams su visuomene Linos Skersytės, konkurso baigtį prižiūrėjo speciali komisija ir auditoriai, laimėtojas nustatytas naudojantis apsaugota kompiuterine programa.

Reklama

„Laikomės pagrįstos, teisingos bei skaidrios savo klientų atžvilgiu pozicijos, jog bendrovės organizuojamuose konkursuose, žaidimuose, skirtuose klientams, neturėtų dalyvauti su bendrove darbo teisiniais santykiais susiję asmenys (bendrovės ir įmonių grupės, kuriai priklauso „Lidl“, darbuotojai), taip pat jų šeimos nariai, kiti taisyklėse nurodyti artimi giminaičiai, t. y. galimai labiau nei kiti konkurso baigtimi suinteresuoti asmenys. Išrinkta žaidimo laimėtoja visiškai atitinka konkurso taisykles ir dalyvavimo bei pagrindinio prizo laimėjimo sąlygas. Ji nėra „Lidl“ ar įmonių grupės darbuotoja ar darbuotojo artima giminaitė, kaip nurodyta konkurso taisyklėse.

Laimėtoja buvo atrinkta skaidriai, prižiūrint ir stebint specialiai sudarytai konkurso komisijai ir auditoriams. Laimėtojo nustatymas vyko atsitiktinės atrankos būdu, naudojant apsaugotą kompiuterinę sistemą.

Neturime duomenų, kad „Lidl Lietuva“ būtų proceso dalyviu ar suinteresuotu asmeniu minėtame teisme. Bendrovė neturi sutartinių ar kitų bendradarbiavimo santykių su minėtu teismu, jo darbuotojais ar kitais šio teismo pareigūnais“, – komentavo L. Skersytė.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

šiaip

2021-01-16   20:36

IP: 88.223.164.66

daug klausimų nebūtų, jei tokių ar panašių loterijų finalai ir laimėtojų nustatymas vyktų viešai, būtų kažkokia vieša tiesioginė video transliacija ar pan.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Skaityk dabar

Teisutis Matulevičius: Ar tikrai mes esame klumpininkai? nuotrauka, foto

Gyvenimas tarpukario Klaipėdoje tikrai nebuvo idiliškas, kaip kartais bandoma pavaizduoti įvairiose istorinėse...

Raimondas Karpavičius kaunietę, kuri kaunasi dėl jo šimtamilijoninio palikimo, buvo pasamdęs ...

Reketą atlaikęs Neringos meras prabilo ir apie turtuolio našlės vaidmenį: dirbo vilos tvarkytoja nuotrauka, foto

Kretingiškis gydytojas Jonas Velžys, pasak jo draugo, turbūt nebūtų tiek išgarsėjęs medicinos...

Jonas Velžys: "Turėjau fanatišką norą pastatyti šį laivą" nuotrauka, foto

Dažnas iš mūsų mėgstame paniurzgėti, kaip Lietuvoje gyventi sunku. Galbūt todėl, kad...

Rusai imigrantai Lietuvoje atranda „pažadėtąją žemę“ nuotrauka, foto

Ištyrus 8974 ėminius, 503 nauji koronaviruso atvejai ir 12 mirčių nuotrauka, foto

COVID-19, * Paskutinės paros naujų atvejų skaičius yra IŠANKSTINIS ir per kelias dienas...

Švietimo įstaigoms taupyti padės saulė nuotrauka, foto

Klaipėda, Tikėtina, kad jau šiais metais net ant 9 Klaipėdos švietimo įstaigų stogų...

Sukčių pinklės: vyras pervedė avansą ir gavo žinutę, kad jį apgavo nuotrauka, foto

Kriminalai, Sukčius pardavinėjo keturratį

Prie aljanso ieškinio „CityBee“ prisijungė apie 900 žmonių nuotrauka, foto

Lietuva, Prie vartotojų aljanso ieškinio automobilių dalijimosi bendrovei „CityBee“, kurios 110 tūkst....

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...