2019 m. liepos 16 d. 23:29 val., antradienis

Skaityk dabar

Klaipėdiečių lūkesčiai: renovuoti namai, daug jaunimo, pigesni autobusų bilietai

(4)

2019-01-23, 14:42

Jolita BAIKAUSKAITĖ

Klaipėdiečių lūkesčiai: renovuoti namai, daug jaunimo, pigesni autobusų bilietai nuotrauka, foto

© FOTOLIA nuotr.

Reklama

Likus mažiau nei porai mėnesių iki savivaldybių tarybų rinkimų, klaipėdiečių nuotaikos įvairios: vieni patenkinti esama valdžia ir mano, kad pokyčių nereikia, kiti - drąsiai kalba apie reikalingas permainas mieste, o treti - politika nusivylę ir jokių prošvaisčių miesto ateityje nemato.

Klausėme praeivių nuomonės apie esamą situaciją mieste ir kokių pokyčių jie tikisi iš būsimosios valdžios. Beje, kai kurie kalbintieji įsivaizduoja, kad miesto valdžia turi itin daug galių, pavyzdžiui, gali padidinti pensijas.

Antanas:

"Aš visiškai politika nesidomiu. Ar pavasarį eisiu balsuoti? Dar nežinau, bet ko gero reikėtų. Jei balsuosiu, tai už tą kandidatą, kuris pensiją padidins. Šiandienine Klaipėdos valdžia esu nusivylęs ir labai nepatenkintas. Manau, kad Klaipėdai reikia ūkiško mero, kuris būtų arčiau eilinio žmogaus, suprastų jo problemas."

Olga:


Reklama

"Aš nesu Lietuvos pilietė, turiu tik laikiną leidimą čia gyventi, tad balsuoti pavasarį, deja, negalėsiu. Dabartinis meras, mano nuomone, yra labai veiklus, kuria sistemas, kaip pritraukti daugiau turistų ir jam tai daryti sekasi. Klaipėda nėra didelis pramoninis miestas, tad reikia ieškoti būdų, kaip pritraukti turistų. Esamos valdžios atstovai mane tenkina, manau, kad jie viską daro teisingai. Gal truputį reikėtų pagerinti automobilių transporto sistemą: norėtųsi didesnių automobilių stovėjimo aikštelių, dažniausiai jos būna sausakimšos, ypač vasarą prie jūros. Jei galėčiau balsuoti, Savivaldybės atstovų nekeisčiau, balsuočiau už tuos pačius."

Dovilė:


"Iki šiol nelabai domėjausi politika, jai atskiro dėmesio neskiriu, nebent kažkokią informaciją pamatau socialiniuose tinkluose, tuomet paskaitau. Gerai žinau, kad reikia ieškoti būdų stabdyti jaunimą, bėgantį iš Klaipėdos. Linkiu naujajam merui atrasti tų būdų."

Denisas:


Reklama

"Dar nenusprendžiau, ar eisiu balsuoti. Iš naujos valdžios tikiuosi, kad skirs didesnį dėmesį renovuoti namus. Aš gyvenu senamiestyje, ten situacija prasta. Renovuoti namai papuoštų gatves, miestas atrodytų graženis, patrauklesnis turistams. Ir patiems gyventojams mieste būtų jaukiau gyventi. Viešojo transporto kainos yra aukštos, reikia jas mažinti. Miesto valdžiai tobulėti tikrai yra kur."

Jana:


"Aš esu Latvijos pilietė, tai kandidatų į Klaipėdos mero postą net nelabai žinau. Mano nuomone, miesto valdžia turi dirbti žmonėms, lyg klaipėdiečiai būtų jų šeimos nariai. Pastebėjau, kad švietimo sistemoje yra spragų. Vaikai mokyklose mokosi iš sovietinių, aptriušusių vadovėlių, o mokyklų spintos, suolai nusidėvėję. Vaikai - mūsų ateitis, todėl į jų gerovę reikėtų daugiausia investuoti. Iš naujosios valdžios tikiuosi, kad sukurs sistemą emigracijai iš miesto sustabdyti ir pritrauks daugiau perspektyvaus jaunimo."

Onutė:


Reklama

"Už ką šįkart balsuosiu, dar neapsisprendžiau. Norisi, kad naujasis meras labiau bendrautų su žmonėmis. O ką matome dabar: meras arba visai neatsako į žmonių klausimus, arba juos perduoda savo asistentams."

Reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Reklama

Komentarai

Ieva

2019-01-24   08:26

IP: 77.240.252.28

Labiausiai norėtųsi prižiūrimos infrastruktūros, nes paskutiniais metais šitas reikalas važiuoja žemyn - šaligatviai žiemą nevalyti, slidu, kiemuose irgi tas pats. Vasarą irgi niekas netvarkoma, šukės, šiukšlės ant šaligatvių praguli savaitėmis, bent jau pietiniame rajone. O į savivaldybę gali rašyt kiek nori, reakcijos - 0.

Ema

2019-01-23   22:38

IP: 188.69.208.181

reikia stengtis renovuoti daugiabucius namus o tai pat prie ju aiksteles masinoms pastatyti,nes kai is darbo grizti masina reikia palikti uz km,nes aisteles pilnos.

Nojus

2019-01-23   15:56

IP: 78.56.216.204

Reikia tokio mero, kuris gyventų Klaipėda. Visą parą. Atsitiktinių jų turėjome per daug ir per ilgai. Ar iš kandidatuojančių toks yra? Vilčių nedaug.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Skaityk dabar

Sovietinės Lietuvos vadovas - užmiršta praeities šmėkla nuotrauka, foto

Antakalnio kapinėse nesunkiai rasime ilgamečio Lietuvos tarybų socialistinės Respublikos pirmojo sekretoriaus Antano...

1. Sakykite, ar yra galimybė iš anksto atsisakyti testamento, jei dar nėra...

Į skaitytojų klausimus atsako teisininkė Ramunė Juškaitė nuotrauka, foto

„Jei jau reikia važiuoti į Rietavą, vengiu sekmadienių. Nes mašinų srautas yra...

Rietavo turguje pirkėjai randa visko nuotrauka, foto

Šiandien pasaulis pasidarė mažas, sako psichoterapeutė Jūratė BAJARŪNIENĖ, nes kas dieną vis...

Greitasis laikas vagia mūsų dienas nuotrauka, foto

Ursula von der Leyen - Europos Komisijos pirmininkė nuotrauka, foto

Pasaulis, Ursula von der Leyen patvirtinta Europos Komisijos pirmininke. Vokiečių politikė antradienį Europos...

Dėl išberto vaiko klaipėdietė susidūrė su netikėta problema nuotrauka, foto

Sveikata, „Iš tiesų man trūko kantrybė – nebenoriu tylėti. Ši situacija apgailetina ir...

Pagerbti uostamiesčio šimtukininkai nuotrauka, foto

Švietimas, Antradienį uostamiesčio piliavietėje vyko abiturientų, iš valstybinių brandos egzaminų gavusių šimtukus, pagerbimo...

Lenkijoje - D. Nausėdienės elegancija ir subtilumas nuotrauka, foto

Skaityk dabar, Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda antradienį pradėjo pirmąjį vizitą Lenkijoje, kur daugiausia dėmesio...

Pasaulis, Paskelbta prieš 2 val.

Švietimas, Paskelbta prieš 4 val.

Skaityk dabar, Paskelbta prieš 4 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...