2021 m. sausio 18 d. 12:11 val., pirmadienis

Komentarai

2020-07-31, 16:01

Simonas BARANAUSKAS, Gintaras TOMKUS

TRAUKŪNAS

2020-08-04   13:04

IP: 172.68.226.146

1. Laivas SŪDUVIS stovės prie Pilies tilto, Dangės kairėje krantinėj. REGATOS vietoj.

2. Laivas „SŪDUVIS” bus „UŽKONSERVUOTAS”, o ne „NURAŠYTAS”.

Tiems, kas skaito komentarus tinklaraštyje ir jau žino kur Smiltynėje stovi „NURAŠYTAS” laivas „KOLYMA”, rekomenduojame nuvykti dar į Klaipėdos geležinkelio stotį ir apžiūrėti „UŽKONSERVUOTĄ” juodą garvežį…

kuku

2020-08-04   11:42

IP: 172.69.190.76

Aplinkelis tai aplinkelis Palangos -Šilutės kelias , bet Jaku nebaigtas monstras tai yra stabdis. Is Dovilu puse per Jakus ivaziuot ryte misija sunkiai iveikiama. O dar kur Staybiniku kazkada atsirasiantis apvaziavimas.Galetu ir greiciau jis atsirast. Bet viename straipsnyje maciau, kad Ketinama irengti tesini laikina. Ketinama -tai skamba idomiai :)

Klp

2020-08-03   18:42

IP: 185.11.26.161

Tai kad dabartinis VT skatinimas yra grynai dėl vaizdo. A juostos įrengtos tik Taikos prospekte ir Herkaus Manto gatvėje, kaip Minijos gatvė ir Šilutės plentas juk ten irgi VT važiuoja. Galų gale tomis pačiomis A juostomis lengvosios kaip važiavo taip ir toliau važiuoja. Netikit? Nuvažiuokit prie Vėtrungės, o policija aišku miega. Kitas dalykas jok miestas tampa vis labiau nepatogus pėstėsiems. Panaikintos pėsčiųjų perėjos Banginio žiede tikrai pridėjo "patogumo". Kitas pavyzdys seniau buvęs grįstas takas nuo Banginio iki LEZ kurio dabar nebėra. Kas įdomiausia, kad pačiame LEZ yra puiku takai tik kad kažkaip nepagalvota kad iki jų kažkaip reikia daryti. Taigi ponuliai ne vizija kalta, o kreivas jos įgyvendinimas.

taip

2020-07-16   08:28

IP: 172.69.190.72

Kad daug pravaziuotu Silutes p ,ne pozemines perejas nebaigtas irengti tai jie sviesaforus pastate .kai dar atidarys statybininku p gelskelio pervaza tai srautai padides o bus sviesaforas ant sviesaforo .

Klp

2020-07-16   07:54

IP: 185.11.26.161

Tai kai gali netrūkti pinigų, kai jie pačio Nieniškio ištaškyti vėjais? Už mėlynus autobusiukus tai velniškus pinigus moka, o jie orą vežioja, karantino metu taip pat jų nemažino? Savivaldybė tai moka už nuvažiuotą km? Tai kur logika?

lolo

2020-07-16   07:43

IP: 172.69.190.62

daug kalbu - mazai darbu, ir tik dejones - nera pinigu, o gal nera noro ir valios?.
Klaipedai reikia daugiau jungiamuju gatveliu (ne tik trys pagrindines).
kaip pvz: Is Dubysos i Baltijos pr., Is Mogiliovo g. pratesus Kuncu g. i Silutes pl.; jau nekalbant apie Statybininku tesini ar Pietini isvaziavima - aplinkeli.
ir pagaliau sureguliuokite sviesoforus !

Faktas

2020-07-15   23:34

IP: 185.11.26.161

Visas tekstas straipsnyje gryna demagogija. Mieste siuo metu spustys tik del didelio skaiciaus pagrindiniu gatviu remontu. Spustys susidaro tose paciose vietose , trukme maks 30-40 min. du kartus dienoje. Toliau ramus eismas. Problema dirbtine, perdavus nusavinus eismo juosta viesajam transportui.

2020-07-15   23:19

IP: 172.69.190.72

Gražus ir sveikintinas VE žurnalisto Simono Baranausko straipsnis/iniciatyva. Kažkas naujo VE-se?
Kad taip dažniau ir visais miesto pjūviais. Gal tada suvoktume kaip tie politikai miestą suprantą ir ko jie nori? O jei dar pradėtų atvirai !!

Apie Vytautas Paukštė. Čia matyt ne tas žmogus kuris kažką sprendžia ir nusprendžia. Todėl nesikabinėsiu, juolab ,kad ir nieko naujo nepasakė. Amžinos bėdos ir vis nepavyksta.

Apie Saulius Budinas. Eks. Admin. direktorius didžiuojasi parengtais planais – amžina politikų giesmė. Tik, ponas sumaišė, kad žmonės ne strategijomis ir parengtais planais važinėja, o miesto gatvėmis. Ponai liberalai dvi kadencijas miestą valdėte ir tiesiogiai iš jų vieną visam miestui asmeniškai vadovavote. Reikėjo atsiversti 2007m miesto bendrąjį planą ir jo 3 susisiekimo dalį – ten viskas surašyta punktais. Reikėjo tik imti ir daryti , o nepadaryta praktiškai nieko. Tiesiog analfabetinė pono logika –„ ...transporto spūstims didelę įtaką daro vaikų vežimas į mokyklas ir darželius. Tai ypač juntama šiaurinėje miesto dalyje...“. Gal kartais čia miesto planavimo ir įgyvendinimo problemos, o ne „vaikų vežimas...“ Apeliacijos į kažkokį „darnaus judumo“ planą ir jis nieko nepadės. Po tokio uosto BP tamstos patvirtinimo jokio darnaus judumo nebeliks. Tai tik šūsnis popieriaus, išleisti pinigai ir politinis piaras.

Apie Vidmantas Dambrauskas. Jaunas politikas, atleistina. Žinome tą ketvirtą kelią ir visi naudojamės. Tai jokia miesto susisiekimo panacėja ir kelinta ją beskaičiuosime. Ambicijų daug, bet kas yra urbanistika ir miesto planavimas dar reikia daug pasakoti, kad pradėtų suvokti. Tik bėda, kai turtingas tai visada galvoja, kad viską žino ir tik jo viena tiesa. Tai.

Apie Juditą Simonavičiūtę. Žino tikrai daug. Ne kartą viešai minėjo – dirbo prie trijų bendrųjų miesto planų ir tai 30 metų valdžioje! Apie transporto problematiką, bėdas, klaidas realizuojant, pasiūlymus ateičiai, įžvalgas – nieko? Va tai tau. Bet parašė politinį rinkiminį tekstą ir daugiau nieko. Amžina miesto politinė lapė- visada laiku, visada vietoje , visada žinanti kaip išsisukti ir visa kita kas su kuo, kaip, kodėl iš kur. Tai ką čia komentuosi?

Apie Niną Puteikienę. Miesto Žana d'Ark. Amžina kovotoja, bet kas nuostabu, kad per tas kovas, bendravimus su bendruomenėmis ir ruošimąsį tarybos posėdžiams panašu, kad daug išmoko ir suprato. Suprato ir kas per žvėris ta urbanistika, bent jau kad ji tokia yra. Politikė kalba apie esmę ir šaknines ne vienadienes, gatvių palopimo, paplatinimo ( ūkines) problemas. Iš esmės nieko naujo nesako, bemaž visą tai supasakojo urbanistas Mindaugas Pakalnis pristatydamas miesto bendrojo plano monitoringą ir nagrinėdamas uosto bendrojo plano ir miesto santykį. Džiugu, kad galvoje užsiliko ir verda. Matyt išties rūpi. Sėkmės.
Dar kartą dėkui VE ir asmeniškai G. Tomkui, kad pagaliau

Antanas

2020-07-15   20:57

IP: 185.11.26.161

Tiek gražių kalbų, tai gal pradėsite rimtai dirbti?

nevekšlos ir tiek

2020-07-15   20:03

IP: 172.69.190.76

jei neturit pinigų tai nors pervažą padarykit to statybininkų prospekto... gi tik viena vėžė... kas trukdo??? bet ne pirmiausia visur išknisa o po to galvoja kaip pravažiuoti... VIS TIEK teks daryti PERVAŽĄ .

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Skaityk dabar

Kokie pokyčiai šiemet laukia švietimo srityje? nuotrauka, foto

Atėjusius 2021-uosius metus pasitinkame ne tik su viltimi grįžti į normalų gyvenimo...

Kultūros viceministrė, buvusi Lietuvos kultūros tarybos vadovė Daina Urbanavičienė teigia apgailestaujanti dėl...

Ir davė, ir gailisi: už neįvykusį F. Kirkorovo koncertą skirti pinigai kelia audrą nuotrauka, foto

Tragiški 1991 metų Sausio 13-osios įvykiai Lietuvoje kasmet minimi kaip Laisvės gynėjų...

"Laisvės pojūtis priklauso tik nuo mūsų pačių" nuotrauka, foto

Klaipėdos regiono savivaldybėse nuo koronaviruso pandemijos ir įvestų apribojimų nukentėjo nuo 42...

Karantininė patirtis: regiono verslams nelengva nuotrauka, foto

Savaitgalį dėl karantino pažeidimų bausti 463 žmonės nuotrauka, foto

Lietuva, Savaitgalį užtikrinant judėjimo tarp savivaldybių kontrolę patikros postuose iš viso apgręžta...

Netrukus pasiskiepyti galima bus ir vaistinėse: prasideda vaistininkų ruošimas nuotrauka, foto

Sveikata, Netrukus šalies vaistinėse bus galima ne tik įsigyti vaistų, bet ir pasiskiepyti....

Policija prašo pagalbos nustatant eismo įvykio aplinkybes nuotrauka, foto

Kriminalai, 2020–12–21 apie...

Savaitgalį vakarų Lietuvoje patikrinta daugiau nei 13 tūkst. automobilių nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, 2021 sausio 16 ir 17 d. patikros postų rezultatai:

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...