2020 m. spalio 20 d. 06:04 val., antradienis

Skaityk dabar

B. Vyšniauskas: dabar laukiu, kada nuteis valytoją ir virėją

(11)

2020-06-02, 20:14

Jovita Gaižauskaitė-Remesė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt

B. Vyšniauskas: dabar laukiu, kada nuteis valytoją ir virėją nuotrauka, foto

© Stopkadras

Reklama

Ilgametis Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos vadovas Bronislavas Vyšniauskas šią savaitę sulaukė 10-ies metų diskvalifikacijos, kurią skyrė Lietuvos antidopingo agentūra. Savo ruožtu rekordinę nuobaudą Lietuvos sporto istorijoje gavęs klaipėdietis svaidosi žaibais bei meta kaltinimus jį nubaudusiems.

Lietuvos antidopingo agentūra B. Vyšniauską nubaudė už draudžiamų preparatų skirimą savo auklėtiniams – Žygimantui Stanuliui ir Irmantui Kačinskui. Šie sunkiaatlečiai buvo nubausti dvejų metų diskvalifikacijomis.

LRT TELEVIZIJOS naujienų tarnybos antradienį Klaipėdoje kalbintas B. Vyšniauskas metėsi nuo kaltinimų ir tikino, kad mūsų šalies antidopingo pareigūnai neva tendencingai atakuoja Lietuvos sunkiosios atletikos federaciją.

„Viskas iš mūsų pusės buvo labai aiškiai parašyta, tačiau jos (antidopingo agentūros darbutojos – LRT.lt) kaip norėjo, taip viską ir padarė. Jos teisė, jos kūrė įstatymus, pačios sudarė komisiją ir pačios baudė.

Iki 2014 m. antidopingo komisijas sudarydavo federacijos, o dabar tą atlieka antidopingo agentūra. Viskas buvo padaryta tik dėl mūsų federacijos. Kažkodėl dėl kitų federacijų komisijos nesudaromos, viskas tik dėl manęs. Čia yra tendencingas puolimas.

Vienai darbuotojai pasakiau – kaip jūs galite tikrinti tik į antrą treniruotę einantį vaiką? Nuo širdies kalbu viską. Pas mus patikrinta virš 120 sportininkų ir draudžiamų medžiagų rasta tik pas du žmones – mano sūnų Ramūną ir Aurimą Didžibalį.

Ž. Stanulio ir I. Kačinskio atvejai yra sufabrikuoti iš telefoninių skambučių. Tai yra sukurta byla“, – kalbėjo B. Vyšniauskas.

Anot LRT TELEVIZIJOS naujienų tarnybos kalbintos antidopingos agentūros vadovės R. Banytės, diskvalifikuotiems Ž. Stanuliui ir I. Kačinskiui buvo taikyta infuzoterapijos procedūra – t.y. statomos lašelinės. Nors tai nėra nelegalu, procedūra turi būti pagrįsta. Federacija to nesugebėjo padaryti.

„Jos nekelė ragelio, aš pasikonsultavau ir pastačiau lašelinę. Tame tragedijos nematau, tą darė specialistai. Ne čia svarbiausia. Ne jie apie tai sužinojo, o mes patys prisipažinome. Dar mano byla nesibaigė, o jau mane nuteisė. Dabar laukiu, kada nuteis valytoją ir buvusią virėją, nes jau daugiau nebėra, ką pas mus nuteisti“, – ironiškai aiškino 73-ejų metų klaipėdietis.

„Tai yra tendencingas puolimas. Gerai, padarėmė klaidą – duokite įspėjimą. Visur duodamos maksimalios bausmės. Ž. Stanulis ir I. Kačinskis niekada nebuvo įkliuvę – jiems davė didžiausias bausmes. Svarbiausia, kad visi patenkinti, kad mane nubaudė“, – pridūrė B. Vyšniauskas.

Gavęs net 10-ies metų diskvalifikaciją, B. Vyšniauskas žada nesėdėti rankų sudėjęs ir bandys įrodyti savo teisybę.

„Tikrai kažką darysime, bet dabar noriu truputį pailsėti. Auginu pomidorus. Yra advokatai, kurie dirba ties šiuo klausimu. Pasakysiu, kad viena – gėda, jog Lietuvoje iš tokios mūsės išpūstas dramblys. Norima parodyti, kad antidopingo agentūra dirba. Advokatai agentūrai nusiuntė klausimus, bet dar negavome jokių atsakymų“, – tvirtino buvęs sunkiaatlečių federacijos vadovas.

Reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2020-06-05   23:12

IP: 185.11.26.161

Jau geriau pas veterinara kreiptis nei paskoki šundaktari kuri su savo receptukais gali iš bet kokio nevykelio čempioną užauginti...

2020-06-05   22:56

IP: 185.11.26.161

Visa klaipėda žinojo kad tikvišniauskas gali čempionus ant tablečių užauginti, ir dedasi toks jau nekaltas, toks nuskriaustas, tai ka bronium tikėti o ne teismais ir teisėsauga kurie pas jį tūkstan ius tablečių rado,bent jau nebekalbėtum nesamonių bruoniau ...i..

Vilija Pet.

2020-06-04   09:32

IP: 172.69.190.76

Kiek pykčio ir neapykantos, nemalonu skaityti. O Jūs ar viską taip gerai žinote, kad nesvyruodami kaip sovietiniai komjaunuoliai smerkiate? Neabejoju, kad remiatės gandais , laikraščiais ir savo nuostatomis. Kai toks politrukiškas smerkimas man atrodo, kad kažkas ne taip.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Skaityk dabar

Istorinių laivų uostas iš Klaipėdos iškeltas į Švėkšną nuotrauka, foto

"Greičiau jau pasaulinis klimato atšilimas padarys savo darbą ir mes turėsime istorinių...

Gražiausi gėlių žiedai ir nuoširdžiausi sveikinimo žodžiai šiandien skrieja vienos prasmingiausių profesijų...

Nausėdos auklėtoja prezidentą prisimena iki šiol: „Jis buvo mano atrama“ nuotrauka, foto

Pirmadienį ryte paaiškėję preliminarūs Seimo rinkimų rezultatai vienus nuvylė, kitus pradžiugino, trečius...

Iš pajūrio į Seimą - nauji veidai nuotrauka, foto

Lietuvos mokesčių mokėtojams, nė kiek neprisidėjusiems prie komercinio banko „Snoras"...

Slaptos „Snoro“ bylos gali būti atverstos nuotrauka, foto

Spalio 20-oji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

Įvairybės, Dangaus kūnai: saulė teka 7.58 val., leidžiasi 18.08 val. Dienos ilgumas 10.10...

Antradienį bus keliami Pilies ir Biržos tiltai nuotrauka, foto

Klaipėda, Neplaninis Pilies ir Biržos tiltų bus vykdomas kėlimas 2020 m. spalio 20...

Nukeltos dar dvejos moterų krepšinio rungtynės nuotrauka, foto

Sportas, „Huawei Moterų lygos“ tvarkaraštis toliau kenčia nuo COVID-19 viruso padarinių. Nukeltos dar...

Jūreiviai dėl koronaviruso jaučiasi tarsi kaliniai: „uždaryti“ laivuose, o sugrįžę – namuose nuotrauka, foto

Skaityk dabar, „Lenkams jūreiviams nereikia izoliuotis, rumunams ir estams – nereikia, latviams reikia, bet...

Įvairybės, Paskelbta prieš 1 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 9 val.

Sportas, Paskelbta prieš 9 val.

Skaityk dabar, Paskelbta prieš 10 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...