2020 m. liepos 6 d. 19:29 val., pirmadienis

Skaityk dabar

B. Vyšniauskas: dabar laukiu, kada nuteis valytoją ir virėją

(11)

2020-06-02, 20:14

Jovita Gaižauskaitė-Remesė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt

B. Vyšniauskas: dabar laukiu, kada nuteis valytoją ir virėją nuotrauka, foto

© Stopkadras

Reklama

Ilgametis Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos vadovas Bronislavas Vyšniauskas šią savaitę sulaukė 10-ies metų diskvalifikacijos, kurią skyrė Lietuvos antidopingo agentūra. Savo ruožtu rekordinę nuobaudą Lietuvos sporto istorijoje gavęs klaipėdietis svaidosi žaibais bei meta kaltinimus jį nubaudusiems.

Lietuvos antidopingo agentūra B. Vyšniauską nubaudė už draudžiamų preparatų skirimą savo auklėtiniams – Žygimantui Stanuliui ir Irmantui Kačinskui. Šie sunkiaatlečiai buvo nubausti dvejų metų diskvalifikacijomis.

LRT TELEVIZIJOS naujienų tarnybos antradienį Klaipėdoje kalbintas B. Vyšniauskas metėsi nuo kaltinimų ir tikino, kad mūsų šalies antidopingo pareigūnai neva tendencingai atakuoja Lietuvos sunkiosios atletikos federaciją.

„Viskas iš mūsų pusės buvo labai aiškiai parašyta, tačiau jos (antidopingo agentūros darbutojos – LRT.lt) kaip norėjo, taip viską ir padarė. Jos teisė, jos kūrė įstatymus, pačios sudarė komisiją ir pačios baudė.

Iki 2014 m. antidopingo komisijas sudarydavo federacijos, o dabar tą atlieka antidopingo agentūra. Viskas buvo padaryta tik dėl mūsų federacijos. Kažkodėl dėl kitų federacijų komisijos nesudaromos, viskas tik dėl manęs. Čia yra tendencingas puolimas.

Vienai darbuotojai pasakiau – kaip jūs galite tikrinti tik į antrą treniruotę einantį vaiką? Nuo širdies kalbu viską. Pas mus patikrinta virš 120 sportininkų ir draudžiamų medžiagų rasta tik pas du žmones – mano sūnų Ramūną ir Aurimą Didžibalį.

Ž. Stanulio ir I. Kačinskio atvejai yra sufabrikuoti iš telefoninių skambučių. Tai yra sukurta byla“, – kalbėjo B. Vyšniauskas.

Anot LRT TELEVIZIJOS naujienų tarnybos kalbintos antidopingos agentūros vadovės R. Banytės, diskvalifikuotiems Ž. Stanuliui ir I. Kačinskiui buvo taikyta infuzoterapijos procedūra – t.y. statomos lašelinės. Nors tai nėra nelegalu, procedūra turi būti pagrįsta. Federacija to nesugebėjo padaryti.

„Jos nekelė ragelio, aš pasikonsultavau ir pastačiau lašelinę. Tame tragedijos nematau, tą darė specialistai. Ne čia svarbiausia. Ne jie apie tai sužinojo, o mes patys prisipažinome. Dar mano byla nesibaigė, o jau mane nuteisė. Dabar laukiu, kada nuteis valytoją ir buvusią virėją, nes jau daugiau nebėra, ką pas mus nuteisti“, – ironiškai aiškino 73-ejų metų klaipėdietis.

„Tai yra tendencingas puolimas. Gerai, padarėmė klaidą – duokite įspėjimą. Visur duodamos maksimalios bausmės. Ž. Stanulis ir I. Kačinskis niekada nebuvo įkliuvę – jiems davė didžiausias bausmes. Svarbiausia, kad visi patenkinti, kad mane nubaudė“, – pridūrė B. Vyšniauskas.

Gavęs net 10-ies metų diskvalifikaciją, B. Vyšniauskas žada nesėdėti rankų sudėjęs ir bandys įrodyti savo teisybę.

„Tikrai kažką darysime, bet dabar noriu truputį pailsėti. Auginu pomidorus. Yra advokatai, kurie dirba ties šiuo klausimu. Pasakysiu, kad viena – gėda, jog Lietuvoje iš tokios mūsės išpūstas dramblys. Norima parodyti, kad antidopingo agentūra dirba. Advokatai agentūrai nusiuntė klausimus, bet dar negavome jokių atsakymų“, – tvirtino buvęs sunkiaatlečių federacijos vadovas.

Reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2020-06-05   23:12

IP: 185.11.26.161

Jau geriau pas veterinara kreiptis nei paskoki šundaktari kuri su savo receptukais gali iš bet kokio nevykelio čempioną užauginti...

2020-06-05   22:56

IP: 185.11.26.161

Visa klaipėda žinojo kad tikvišniauskas gali čempionus ant tablečių užauginti, ir dedasi toks jau nekaltas, toks nuskriaustas, tai ka bronium tikėti o ne teismais ir teisėsauga kurie pas jį tūkstan ius tablečių rado,bent jau nebekalbėtum nesamonių bruoniau ...i..

Vilija Pet.

2020-06-04   09:32

IP: 172.69.190.76

Kiek pykčio ir neapykantos, nemalonu skaityti. O Jūs ar viską taip gerai žinote, kad nesvyruodami kaip sovietiniai komjaunuoliai smerkiate? Neabejoju, kad remiatės gandais , laikraščiais ir savo nuostatomis. Kai toks politrukiškas smerkimas man atrodo, kad kažkas ne taip.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Skaityk dabar

Reikalauja LGBT ženkliuko, paskui prezidentui uždės sijoną? nuotrauka, foto

Penktadienį homoseksualistų bendruomenė (LGBT) surengė prie prezidentūros piketą, kaip...

Garsusis kareivis Šveikas ne kartą ir ne du buvo prasitaręs: "Vyriausybės, kurios...

Pirtis Trilapio gatvėje ir vėl kursto klaipėdiečių aistras nuotrauka, foto

Teisingumo ministerija atsisakė paspausti jai geranoriškai ištiestą juodkrantiškių ranką. Nesutikusi su siūloma...

Valdžia nori griauti. Ir taškas nuotrauka, foto

Nemažai Palangą užplūdusių poilsiautojų traukia pasižvalgyti prie nauja kurorto įžymybe tampančios vilos,...

Į dienos šviesą su Palangos dušinių skandalu lenda naujos pavardės ir faktai nuotrauka, foto

Liepos 6-oji su Linu Adomaičiu nuotrauka, foto

Klaipėda, Liepos 6-ąją klaipėdiečiai ir miesto svečiai šventė kartu su Linu Adomaičiu.

"Neptūnui" - 35 įskaitiniai taškai nuotrauka, foto

Sportas, Palangoje baigėsi pirmasis "Hoptrans 3x3" turnyro etapas, po kurio komandos išsirikiavo pagal...

Dirbti nenori: į Užimtumo tarnybą traukia išmokų, pas darbdavius – parašų nuotrauka, foto

Lietuva, Po karantino atsigaunantis verslas neranda darbuotojų, nors Užimtumo tarnyboje besiregistruojančiųjų darbo...

Trys „Žalgiro“ trenerių štabo nariai palieka klubą ir keliasi į „Barcelona“ nuotrauka, foto

Sportas, Kauno „Žalgirio“ klubui atsisveikinus su vyriausiuoju komandos treneriu Šarūnu Jasikevičiumi, pokyčių...

Klaipėda, Paskelbta prieš 45 min.

Sportas, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...